Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jön a férfi fogamzásgátló! fórum

Jön a férfi fogamzásgátló! (beszélgetős fórum)


15. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 09:57

"úgy tűnik, hogy végre az egyik kísérlet sikeres lesz"


Ha még csak kísérleteznek akkor évek mire ebből vásárolható termék lesz.


Maximum akkor lehetne ebből gyorsan termék, ha valahogy összekötnék a coviddal. Akkor pár kísérlet után másnap a polcon lenne.

14. semleges (válaszként erre: 7. - Lufthansi)
2022. márc. 28. 09:49
Jól mondod.
2022. márc. 28. 08:40

"Non-hormonal birth control

To develop a non-hormonal drug, his team targeted a protein called retinoic acid receptor (RAR) alpha.


Inside the body, vitamin A is converted into different forms, including retinoic acid, which plays important roles in cell growth, sperm formation, and embryo development.


Retinoic acid needs to interact with RAR-alpha to perform these functions, and knocking out the RAR-α gene in male mice makes them sterile, without any obvious side effects, the team said.


So, the scientists developed a compound that blocks the action of RAR-alpha. They identified the best molecular structure with the help of a computer model.


Their chemical, known as YCT529, was designed to interact specifically with RAR-alpha, and not two other related receptors, in order to minimise potential side effects."


Nyilván lesznek ennek is mellékhatásai, viszont egyelőre úgy néz ki, hogy jóval kevesebb és kevésbé komoly, mint a női hormontablettáknak. Bár eddig is csak a legkisebb mellékhatásokat vállalták be a kutatók a férfi fogamzásgátlóknál.

12. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 07:59
Azt hogy hormonmentesen? Nem tudom elképzelni, hogy egy minden káros cucctól mentes tabletta ezt meg tudná oldani. Itt is vagy a fizikális gátlás (gumi, elkötés) vagy valami kémiai beavatkozás tud csak ilyen hatást elérni, más nem nagyon.
2022. márc. 28. 04:22
Nem érint. Nem védekezünk.
10. NomNom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 16:48
Hat nem tudom, ezt már 10 eve is mondtak de nem lett még belőle semmi azóta sem.
9. Lufthansi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 16:48
A monogám párkapcsolatokhoz nem tudok érdemben hozzászólni..-)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Lufthansi)
2022. márc. 27. 16:45
természetesen itt a hosszú, monogám párkapcsolatokra gondoltam, amúgy mindig kell gumit használni
7. Lufthansi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 16:42

Egy akkori haverom az első malackodásai után teherbe ejtett egy kislányt.

Nekem ő volt az intő példa, még véletlenül sem akartam az ő későbbi életét követni.

Én így tanultam, hogy a gumi relatív biztos dolog.

Lábat mosni zokniban vagy egy nem kívánt gyerek..van közte különbség.

No és a gumi más ellen is jó volt, mert senkinek sincs semmi a homlokára írva....-)

De ez csak az én tapasztalatom.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lufthansi)
2022. márc. 27. 16:30
Én azt tapasztaltam, hogy inkább a nők gumipártik, míg a férfiak hajlamosabbak gumi nélkül akarni, a "lábat zokniban mosni" effektus miatt, de természetesen van kivétel.
2022. márc. 27. 16:30
Hát már nagyon ideje volt.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - B9e097a9f6)
2022. márc. 27. 16:28

Ez is egy vélemény. Nekem akár a tényleg véletlenül elfelejtett tabletták is frusztráció okoznának, mert nem biztos, hogy bevallja vagy "egy kimaradt tabiból nem lesz baj, úgy se leszel terhes, majd kiszállok ma időben" stb. Vagy a gumi elkerülése miatt nem mondja el.

De az is igaz, hogy sajnos rengeteg nő játszik a tabletta szedéssel...

2022. márc. 27. 15:42
Én a kezdetektől gumi párti voltam.-)
2. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 15:14
Szerintem a férfiak kevesebbet csalnának vele, mint a nők...
2022. márc. 27. 15:03

Egyre többet foglalkoztak a témával és úgy tűnik, hogy végre az egyik kísérlet sikeres lesz. Ez egy hormonmentes megoldás, napi tabletta és 99%-os biztonságot jósolnak neki.

Mit gondoltok róla? Lesz piaca? Rábíznátok a férfiakra ezt? Egyáltalán beszednék/beszednétek, ha férfiak vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook