Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jólesik kiírni magamból, kíváncsi vagyok a véleményekre is, mit gondoltok? fórum

Jólesik kiírni magamból, kíváncsi vagyok a véleményekre is, mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:45
Ennek a fajtànak kell köszönni! Mosolyogva! Hadd agyaljon a hülyéje! 😀
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2021. jún. 9. 16:45
Mitől alázás? Akkor ne hívjon be magához, ne kérdezze meg hogy van-e pasim, hogy annak edzek-e, és ne ölelgessen vagy tapogasson, mert ez félreérthető volt, és felbátorodtam. Én nem hívok be olyan férfit a lakásomba még egy pohár vízre sem, akitől nem akarok semmit, vagy nem szimpatikus.
14. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:44
Na:))
13. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:43
Persze. Beolvasnék neki! Magamat ismerve biztosan! 😀
2021. jún. 9. 16:43
Szerintem is hagyd.
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:42

Nem vagy semmi!

Nem kellesz neki, de tapadsz ..

Saját magadat alázod, legyen benned tartás!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. jún. 9. 16:41
Hát ezentúl örüljön ha köszönök neki egyáltalán....
9. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:40
Már elsőre is arra gondoltam hogy esetleg "nehezére esett" nemet mondani,egyszerűbb volt rábólintani .Vagy te voltál a tartalék.Hagyd a fenébe ne érezze magát olyan fontosnak.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2021. jún. 9. 16:40
Nem a barátnője, sem a felesége nem akartam lenni, csak néhányszor jól érezni magam. Ha meg nem akart volna dugni, mondja meg a szemembe, ne hitegessen. Ő erre sem volt képes.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:39
Többet gondoltál bele, mint amennyit érdemel. Hagyd.
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:36
Te csak egy dugópajtás vagy neki.Ne alacsonyodj le ennyire,pláne olyannal akinek van valakije..
2021. jún. 9. 16:35
vagy megmondom, hogy figyelj, nem szeretném, de nem hitegetem a másikat....
2021. jún. 9. 16:34
Csak akkor az iszogatásra nem mondok igent, hanem akkor hárítom a dolgot... ő rá bólintott, megölelt, megfogdosott. Ilyet nem csinálok olyannal, akitől nem akarok semmit....
3. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Simple)
2021. jún. 9. 16:33
Egyetértek! Nem történt semmi olyan, amiből az következne, hogy bármi közelebbi kapcsolatot szeretne. Egy pohár gyümölcslé, nem jelent semmit.
2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 16:27
Számomra elég egyértelmű a dolog. Nem fordítanék erre több energiát.
2021. jún. 9. 16:25

Már írtam ide egyszer. Még novemberben összejöttem a szomszédommal néhány alkalomra. Márciusig elvoltunk, de rájöttem hogy sok dologban ferdített. A barátnőjét "állandó barátnőként" aposztrofálta. De közben másokkal is csinálta. Voltunk köztünk egy 1,5 hónapos mosolyszünet márciustól május közepéig, mert lerázott az állandó barátnőre való tekintettel... kétszínűnek gondoltam és mérges voltam rá.


Pünkösd előtt 1 héttel összefutottunk a ház előtt és behívott a lakásába, megkínált narancslével, beszélgettünk. Elkezdtem sportolni, így fogytam és formásodtam is, ezt meg is jegyezte hogy nagyon csinos vagyok. Jólesett. Megöleltük egymást, és emiatt valamint a hangulat miatt felbátorodtam, és megkérdeztem tőle, hogy nincs-e kedve valamikor iszogatni. Ő rávágta hogy persze, majd a pünkösd utáni hétvégén. Nem keresett azóta, semmit sem írt, én megvettem a piát közben, számítottam a talinkra. Iszonyatosan esett.... a piát le is tettem az ajtajához, hogy vegye észre magát.... Szentül meg voltam győződve, hogy rám fog írni. Semmi sem történt. Soha nem éreztem még így megalázva magam.


Múlt szombaton összefutottam vele meg a nőjével. Érződött hogy kerülni akart, gondolom azt hitte, proli módjára jelenetet rendezek. Soha nem tennék ilyet. Viszont meg akarom neki mondani, hogy semmi szükség nem volt erre a megalázásra és viselkedésre. Ti mit tennétek, a fejére olvasnátok, vagy maradnátok a hűvös távolságtartásnál?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook