Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól tettem szerinted? fórum

Jól tettem szerinted? (beszélgetős fórum)


18. alyce
2010. jan. 6. 13:35
Amúgy nem is ez volt a fórum témája, én arra kérdeztem rá, hogy aznap este jól tettem-e, hogy ő hívott magához, és én mégsem mentem. De mára már kiderült, hogy szerencsére nem haragudott meg jobban, és majd alakul valahogy.
17. alyce (válaszként erre: 16. - 160eff7a26)
2010. jan. 6. 13:34
Azért, mert ő akart engem elhagyni, itthagyni, akkor miért maradnának itt a cuccai??? Attól én még szerethetem, nem?
2010. jan. 6. 11:28
Nem értem, hogy ha valaki kidobja a párja holmijait hogy húzzon el miért írja utána azt: Nem akarom elveszíteni. . . ????
15. alyce
2010. jan. 6. 11:20
Én nagyon szeretem őt, de én nem érzem ugyanezt visszafelé, és mondta is, hogy azért, mert megbántottam...talán tényleg jobb egy kicsit most külön (mármint úgy, hogy nem élünk együtt, ritkábban tali), és akkor talán majd alakul...
14. Aysel (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2010. jan. 5. 13:05
jogos a kérdés
13. e27d5a6391 (válaszként erre: 8. - Alyce)
2010. jan. 5. 11:32
Tudod,mindenkinek megvan a saját igaza,én azt gondolom,hogy tudnunk kell kivülröl látni saját magunkat és problémánkat. Sokszor rájövünk arra,hogy bizony mi hibázunk..........
12. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - Alyce)
2010. jan. 5. 11:29
Szia,én egy ideig csak barátként viszonyulnék hozzá,természetesen külön élnék tőle. Hamarosan ki fog derülni,igazán szeretitek-e egymást. Sok sikert!
11. spinneli (válaszként erre: 8. - Alyce)
2010. jan. 4. 23:26
neked mit mutat a mérce?
10. tanbanya (válaszként erre: 8. - Alyce)
2010. jan. 4. 22:49
Szereted?
9. Aysel (válaszként erre: 8. - Alyce)
2010. jan. 4. 22:29

bocsi nem erre válaszolok

olyan hosszú a naplód, hogy ezt majd holnap olvasom el

segíteni biztos nem tudok, de hát több szem többet lát alapon, talán kisütünk valamit a többiekkel

2010. jan. 4. 21:21
Neki az a baja, hogy állítólag én nem állok ki mellette soha, holott ő sok mindent megtesz értem...pedig szerintem ez nem így van.
2010. jan. 4. 21:01
a naplód alapján úgy tűnik, mintha nem bíznátok egymásba, és ez lenne a baj egyik oka...
6. spinneli (válaszként erre: 5. - Aysel)
2010. jan. 4. 20:58
rákattintasz a nevére, majd az interaktivitás gombra, és ott már látod a naplót/naplókat.
5. Aysel (válaszként erre: 3. - Alyce)
2010. jan. 4. 20:57

az én kérdésem viszont az , hogy hogy lehet naplót megnézni?

nem régóta vagyok itt

2010. jan. 4. 20:55

igen, én is úgy gondolom, hogy z hány éves kapcsolat,

miket csináltatok együtt végig stb., stb.,

3. alyce (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2010. jan. 4. 20:53
Hosszú lenne leírni, de a naplómban benne van, miért is vesztünk össze.
2010. jan. 4. 20:53
ennél kicsit többet kellene tudni a kapcsolatotokról, mi a mostani mélypont oka?
2010. jan. 4. 20:51

Párommal pár órával ezelőtt szakítottunk, legalábbis olyan volt a szitu...kijelentette, hogy nem kellek neki, időre van szüksége, én meg kiszórtam a ruháit...

Most nemrég felhívott, hogy sajnálja, és így nem jó neki sem és hogy nem tölteném-e nála az estét, és onnan együtt mehetünk holnap Pestre (oda sem akart elvinni már délután), de én mondtam neki, hogy épp most indultam a fürdőbe hajat mosni meg fürdeni, meg egyébként sincs kedvem kimozdulni a mai nap után. És erre ő: bezzeg most ő is hajlik a békülésre, és én megintcsak nem teszek kettőnkért....(igaz én könyörögtem neki a veszekedéskor).

Úgyhogy most nem tudom, hogy ez egy újabb rossz pont-e nála, vagy talán jobb is, hogy nem "adtam be a derekam" most? Nem akarom elveszíteni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook