Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Joker Food és Gastroyal fórum

Joker Food és Gastroyal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. Ceca4
2007. júl. 25. 23:34
Sziasztok! Én régebben Gastroyalt ettem, most pedig Jokert. Szerintem mind2 finom és elég is nekem. Legutobb "vétkeztem", gyerekmenüt rendeltem. :-)
2007. júl. 6. 10:54

Én ma próbálok rendelni a Teletál-tól.

Hozzánk csak ők szállitanak /legalábbis remélem, hogy ők legalább szállitanak ide/

2007. júl. 6. 10:39
megrendeltem a joker food-tól a heti kaját. ma jött az első napra. háááát....elég bőségesnek tünik...ez a vacsi lesz,majd este elmesélem ízre milyen volt...
2007. jún. 28. 18:34
Már 4. napja eszem az egyik diétás menüjüket (sok csirkehusi, hal, zöldség; krumpli és hasonlók nélkül), és már 2.5 kilóval vagyok kevesebb! Nagyon örülök, mert már régóta nem tudtam fogyni, most úgy néz ki megint beindult!:))) Az a legjobb az egészben, hogy nem kopog a szemem egész nap, estére már kicsit éhes vagyok, de simán kibírható. A férjemnek rendeltem sima kaját is, minden napra egy ebédet, de ő azt mondja kevés:)) Pedig ránézésre nem...
2007. jún. 28. 17:30
Rendelnék, tőlük, de attól félek, hogy amikor megrendelem, még kívánom és amikor kihozzák már nem. Talán a jövőhéten kipróbálom, és megírom nektek, hogy milyen. a Gastroyalról hallottam már, de a megrendelő másik oldalán a Joker Food hirdeti magát, minden főétel 399 Ft.
2007. jún. 28. 07:50
Én azt hallottam, hogy ngyok az adagok, ahogy az előttem lévő is írta. Anyukáméknál is ketten ettek egyet.
2007. jún. 24. 18:05

Egy darabig rendeltünk a Gastroyaltól. Először hármunknak két adagot, az rengeteg volt. Utána ketten ettek egy adagot, így volt jó a mennyiség. Az íz viszont kicsit már unalmas, mindennek egyeníze lett egy idő után.

Diétás kaját nem rendeltem, mert az nagyon drága lett volna.

2007. jún. 24. 17:29

Sziasztok!

Én a szénhidrát szegény étrendjüket rendeltem meg, holnaptól jön, már nagyon kíváncsi vagyok rá!:) Esetleg valaki aki már próbálta? Dee tőled megkérdezhetem mennyit fogytál a Norbis diétájukkal? Illetve hogy mennyi idő alatt?

4. dee
2007. jún. 20. 19:55

Én 3 hete eszem a Gastroyal 90 napos menüjét.Finomnak finom,csak fogyni nem tudok tőle.Amíg dolgoztam Norbival sikerült fogynom sokat.Mióta itthon vagyok sajna híztam.De a jövő héttől megint Norbi menüt rendelek.

Az nekem 1x bejött.

2007. jún. 20. 17:03
De a kaják guszták nagyon...
2007. jún. 20. 17:03

Szia!

Az én munkahelyemen a dokik és asszisztensek rendelnek a ilyen kajákat. Ők teljesen meg vannak elégedve vele. Ha nem vagy nagyevő, az adag elég lesz :)

2007. jún. 20. 16:55
Ma kaptam, egy szórólapot amin Gastroyal és a Jokerfood hírdeti magát, ingyenes ebéd házhoz szállítással. 1 adag ebéd ára 399 Ft. Ismeri valamelyikőtök, érdemes lenne rendelni tőle? Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék olvasni! Köszi előre is!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook