Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Joker Food és Gastroyal fórum

Joker Food és Gastroyal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. febr. 27. 17:11

Ki tudja mi történt a Joker Food-dal? Miért szünt meg márciustól? Annyira sajnálom. Isteni kajájuk volt, és jó áron.

Úgy szeretném megtalálni újra... :-(

2008. febr. 15. 19:40
Cimbi...én ott dolgozom és elmondom neked,hogy szinte mindenben igazad van viszont a konyhát nyugodtan megnézhetnéd.Lehet neked sincs otthon olyan tiszta konyhád!A minőségről pedig..ez egy elég szubjektív vélemény,szerintem nem véletlenül eszik a legtöbben a Gastroyalos,Jokeres vagy a Mesterszakácsos kaját.Hidd el sokkal kellemesebb dolog enni a kajájukat,mint náluk dolgozni és tényleg odafigyelünk a minőségre.Üdv.
2008. jan. 31. 18:12

Sajnos amikor mérlegeltem az ebédszállítók között, az árat figyeltem.

Először megrendeltem a jokeres kaját, két hétig, utólag belegondolva a kutyának rendeltem, hisz nagyon rosszul nézett ki,és az íze sem volt jó. De az ára alacsony volt, szóval két hétig az olcsóság elvakított. Majd váltottam a gastroyalra. Na szerintetek? Minőség, íz ugyanolyan szar, a külseje szintén rosszul nézett ki, bár egy fokkal talán jobb mint a joker. De ami ugyanaz, az az ebédszállító. Szóval, mint kiderült, a JOKER, a GASTROYAL és mint megtudtam a MESTER SZAKÁCS is EGY CÉG!!!! De komolyan így van, és megjósolták azt is hogy a joker helyét szépen lassan a mester szakács veszi át. szóval a mnőség ezért egyezik meg. Aztán láttam az aktívot(remélem nem keverem össze a másikkal), és összehasonlították. A Food Express és a Gastrodate engedte be a kamerákat a konyhába. Ezen felbuzdulva "kutatni" kezdtem. A Jokeresek konyhájáról mindent hallottam csak azt nem hogy higénikus. Halottam hogy potyog a vakolat meg ilyenek. A tv-s bemutató után foodos kaját eszek, de kipróbáltam a gsstrodatet. UGYANAZ. Amint megtudtam a gastrodate átköltözött a fodd konyhájába, vhova pest mellé. És hogy miért? Mert a konyhája az egyetlen, amely megfelel az eu-s szabványnak. Lehethogy drágább a food, és a gastrodate, de már tudom hogy miért. Mert normális kaját adnak. Na mindegy, ez csak egy vélenmény. De azért ha van gyereketek, inkább ne adjatok nekik jokeres, mesterszakácsos illetve gastroyalos kaját.

39. 278c85ecf4 (válaszként erre: 38. - Tafonta)
2008. jan. 6. 16:24

Hát ja...a fogyás tuti, mert a 3. nap után tuti hánysz tőle!:DD


Amúgy több szénhidrátszegény, diétás...kaját kipróbáltam a Gastroyaltól, és egyik sem ízlett!

Oké, nem lehet ugyanolyan, mint a "normál" kaják, de ezeknek se íze, se bűze nem volt!:) :S

38. tafonta (válaszként erre: 37. - 278c85ecf4)
2008. jan. 6. 14:19
Lehet, hogy azért fogyókúrás, nem? :D:D:D
37. 278c85ecf4 (válaszként erre: 35. - Tafonta)
2008. jan. 5. 15:09
Én megkóstoltam! Hááááát..... annyira nem volt jó, hogy mindennap azt egyem!:)
2008. jan. 5. 14:28
Amúgy Food Expressztől rendelünk.
2008. jan. 5. 14:24
Szóval gyümileves-kúra? Valaki?
34. tafonta (válaszként erre: 33. - 278c85ecf4)
2008. jan. 5. 14:24

Szia!

Még nem próbáltam, de már szemezek vele egy ideje.

2007. okt. 31. 10:36

Sziasztok!


Valaki kipróbálta a gyümileveses kúrát??

32. s.irma (válaszként erre: 29. - Gastro.N.o:.'1)
2007. okt. 26. 20:51

Helló! Én maximálisan meg vagyok elégedve. Nekem nagyon finom és a mennyiség is elég. Általában a fitt kaját eszem de néha a finomságokból is választok.

A szállítással nincs problémám. És az meg baromi jó, hogy augusztus 21 óta fogytam 9,5 kg-ot. Úgy, hogy hétvégén házi kaján élek!

Csak gratuláli tudok a cégnek!

31. NOA
2007. okt. 26. 19:30

Már nekem sem tetszik a Gastroyal.Az inditás jónak tünt de romlott sokat a minőség.Annyira sós a sárgaborsó, hogy ehetetlen.A mennyiség nem hűsról beszélek hanem füzelékről egy gyereknek nem elég hússal összeturmixolva nincs 3 dl az egész.

Nem tudom miért nincs főzelék és hozzá lehetne választani köreteket.

Azt hiszem elbúcsúzk tőlük mi is.

2007. okt. 9. 15:03

Ajaj! Sajna csak másfél hetes gastroyal kaja után írtam be a keresőbe a nevüket. Ha megtettem volna hamarab...! Szükségből választottuk a kihordásos ételt, de őket tényleg jónak találtuk az étlapjuk alapján. Mivel ránk férne pár kiló mínusz, ezért gondoltuk első hétre a szénhidrátszegény napi men ü tökéletes lesz. Na, kezdetnek belevetettük magunkat a sürüjébe... Almás sajtsaláta... jól hangzik, de élőben? Nem tudtuk eldönteni, melegen, vagy hidegen kell-e enni. Kipróbáltuk így is, úgy is, sehogy sem jó. Csirkezúza zöldségágyon. Hát... a gyerekünk egyébként sem eszik ilyen anatómiás kaját, de a vacsinkat neki adtuk, így ő ettől megmenekült. Mi a párommal kíváncsian "csaptunk a lecsóba". Megtudtuk, ha a zúza nincs rendesen megpucolva, az szörnyű. Olyan, mintha műanyagot rágnál. és közben a gyerek előtt nem akartunk köpködni, meg fujjogni, megpróbáltunk diszkréten megszabadulni az oda nem illő daraboktól... Itt egyébként betelt a pohár, írtam a cégnek, hogy bajok vannak a minőséggel. Udvariasan válaszoltak, és felajánlották, hogy orvosolják a problemákat. előttem megjelentek a sajtos, almasalis dobozok, körülvéve csirkezúzával, megköszöntük válaszukat és ezzel orvosoltnak tekintettük magunkat.

De mi balgák erre a hétre is tőlük rendeltünk, gondoltuk, talán ha nem egész napos menüt kérünk jobb lesz. Nem jobb. Azok a gyanús fehér szmötyik a kaján, amivel leöntik, az a büdös tengeri halfilé... No, ezeket még lenyeltük. De ma liptói káposztát (!) kaptunk, megnéztem interneten, ilyen összefüggésben a káposzta nem ismeretes. Egyébként meg ehetetlen, a párom szabályosan belesápadt a mai ebédünkbe. Alig várjuk a pénteket... Inkább éhezni fogok, vagy egy hétig egyféle kaját enni a hűtőből, de ezt még egyszer... brrr!

2007. szept. 27. 17:52
Én a Gastroyalnál dolgozom.Higyjétek el a legmegbízhatóbb ételszállító cég magyarországon.Hibák és ételszállítási problémák ugyan néha előfordulnak,de ez betudható annak,hogy rohamossan nő a megrendelők száma.De minden hiba és proléma orvosolva van.Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan ezt garantálhatom.Minden ételszálító cég étlapján akad olyan étel ami valakinek nem izlik.Istenem nem vagyunk egyformák.
28. szika (válaszként erre: 26. - Roxx)
2007. aug. 22. 12:17

:)))) bizony... a szállítással megint megszenvedtem én is..mert módosítottam a kiszállítás helyét..az irodába kértem..hát 3 napba és 10 telefonomba telt, mire végre oda hozták ki. :)

De azért fini, bár én rendszertelenül eszem, úgyhogy nem hiszem, hogy fogytam volna. :))

2007. aug. 22. 10:59
Én 4 hónapja eszem a Joker-t ,nekem nagyon bejön.Finom is és olcsó is.A gyerekmenüje is pont elég!:))
26. roxx (válaszként erre: 16. - Szika)
2007. aug. 8. 16:57
Nos! Azóta már a második hetemet nyomom a szénhidrátszegény étrenddel, és valóban fogytam tőle (ennek nagyon örülök). Mivel a szállítással volt a legnagyobb gondom, szóltam, hogy inkább legyek én a z első. Így is történik azóta is, s valóban ennek sem örülök. Hát nekem semmi sem jó??? Korán van az a 7 óra.
25. Egnisz
2007. aug. 8. 14:11
Nekem a Foodexpressz és a Gasztofutár jött be. A Gastroyal kajái nekem nem ízlenek és a szállítással is voltak problémák.
24. Venes (válaszként erre: 23. - Venes)
2007. aug. 8. 07:41

Nem fejeztem be....csak béna voltam és elküldtem.:)


Szóval mi sem kétes hozzávalókból főzünk, hogy legyen ételünk mindennap...

Kihozható.

23. Venes (válaszként erre: 18. - Fórumos)
2007. aug. 8. 07:40

Tudod az a probléma, hogy még ez sem annyira olcsó. Ha minden nap a mi négy tagú családunk fejenként 400ft-ból csak ebédelne, akkor 1 hét után nem lenne pénze aszüleimnak.

Mi ennyit 2 emberre, talán ha megengedhetünk egy egész nap, nem hogy egy étkezésre.

22. e71af41436 (válaszként erre: 21. - Fórumos)
2007. aug. 7. 17:58

megmondom őszintén,pont az ár miatt választottam.

a két adag nekem 1200(a maxi menüt kérjük)de ha mondjuk ez 1500 lenne,akkor már inkább főznék magam.

ami mondjuk így is lesz,nyár végén visszaállok a saját főzésre,de ebben a melegben egy 6 m2-es konyha simán beillik kínzóeszköznek :)

21. Fórumos (válaszként erre: 19. - E71af41436)
2007. aug. 7. 17:54

Reméljük a legjobbakat, és nem lesz tőle bajotok.

Én kipróbáltam az összes ételszállítónak mondható céget,TotalFood,Gastroyal,Joker,Ebédfutár és a Food Express-t is. Ár-minőség szempontjából a Food Express-t választottam,az új termelőjük elég profi meg lehet nézni a honlapjukon.

Próbálj ki egy olyat,hogy a Jokertől és Food Ex.-től rendelsz rántott sajtot,utána rájössz a különbségre ;)

2007. aug. 7. 17:50

Én második hete eszem a gastroyalos szénhidrát szegény menüjét. Nekem nagyon bejön!

Elegendő és fogyok is tőle.

A jövő hétre variálom, mert több féle szénhidrát szegény étel van, igy nem unom meg.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

19. e71af41436 (válaszként erre: 18. - Fórumos)
2007. aug. 7. 17:34

pont egy hónapja rendelek joker fodd-os menüt. és nem volt tőle még se nekem,se a páromnak baja.

a tegnapitól sem....

2007. aug. 7. 17:30

Üdv Mindenkinek!

Látom vegyes hozzászólások vannak a joker fooddal kapcsolatban,én csak annyit tennék hozzá amit, egy biztos forrásból tudom,hogy a tegnapi rtl klubbon ment kóli baktériumos sztori az bizony a Joker Food-al kapcsolható össze.

A tény: 10-ből 6 ételben találtak kóli baktériumot... 2-3 héten belül fent lesz az ANTSZ honlapján,ahol már meg is nevezik a céget,és ez az amit hiányoltam a híradóból,mért nem nevezték meg a céget. Ez valahol fogyasztóvédelem is,nem???

Korábban én is kipróbáltam,hogy mi az amit 399 Ft-ért előállítanak. Kérdéses az alapanyagok eredete, és az is,hogy miért éri meg nekik 399 Ft-ért adni. 399 Ft.... megnézném milyen konyhában állítják elő. Egy biztos inkább fizetek 200 Ft-al többet és egy minőségi ételt rendelek máshonnan.

Üdv mindenkinek!

17. Venes (válaszként erre: 15. - Szika)
2007. aug. 2. 21:15
Én ma beszéltem, vagyis előbb a barátnőmmel és ők a tesójával ketten eszik. Apukájának egyedül nagyon is elég a jokeres kaja, teljesen teli van tőle, pedig fizikai munkát végző férfi.
16. szika (válaszként erre: 14. - Roxx)
2007. júl. 30. 14:10
gondolj bele: én első cím voltam. 6.45 vagy 7 óra volt az érkezési idő...nem örültem neki. :))))
15. szika (válaszként erre: 1. - Tina68)
2007. júl. 30. 14:10

MI hetekig rendeltünk a jokertől,a mikor nem volt időm főzőcskézni..volt amiből elég volt annyi is, amit küldtek, de nem mondanám, hogy oylan nagy adag..se én, se apukám nem egy nagyevő..de néha nekünk is kevés volt..a páromnak meg főleg...ő mindig evett utána valamit még, hogy pótoljon.

Előtte sokáig rendeltünmk a Total foodtól..az esztétikusabb volt, és ízre is jobb. A gastroyalost nem kóstoltam...majd meséljetek. :)))

14. roxx
2007. júl. 30. 14:00
Én a mai nappal gondoltam, hogy belevágok a Gastroyal szénhidrátmentes menüjébe. Meg is rendeltem egész hétre, de még nem ért ide, pedig már nagyon éhes vagyok, pláne hogy nem is reggeliztem. A szállítónak elvileg fél egyig ide kellene érnie. De azt az infót kaptam, hogy kb. fél háromra ér ide. Én vagyok az utolsó címe. Hurrá!!! Így biztosan lefogyok heti 2,5 kg-ot.
13. dee
2007. júl. 25. 23:38
Mióta zöld tojást kaptam,undorral gondolok rájuk.A reklamáló e-mailre mégcsak azt se mondták bocs!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook