Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Joker Food és Gastroyal fórum

Joker Food és Gastroyal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
72. f5c6739a81 (válaszként erre: 71. - C4f059c04b)
2008. szept. 21. 18:39

Ajjaj, azt azért nem :-P

Én szénhidrátszegény meg energiaszegény főételeket kértem meg energiaszegény édességeket. Remélem nagyon nem tudják elszúrni a roston sült husikat zöldség meg salátakörettel, illetve a gyümölcsrizst meg almáspitét...

71. c4f059c04b (válaszként erre: 70. - F5c6739a81)
2008. szept. 21. 18:19
Ne aggódj, a kajáik nagy része elég jó. Viszont krumplifőzit csak akkor rendelj,ha nyerskrumplival is szereted.
2008. szept. 21. 18:10
Most már kezdek aggódni, én jövő hét keddtől péntekig kértem kaját...ha rossz lesz, én nem is tudom mit teszek :-P
2008. szept. 17. 09:06
gastroyalt én is ettem hónapokig. reggel hozták a leves, második meg desszert. reggelre megettem a levest, tízóraira a desszertet, ebédre a másodikat. az volt a baj, hogy híztam :DDDDD rendszeres kaja...
68. ff75215262 (válaszként erre: 61. - Toppocska)
2008. szept. 17. 07:27

elmondom, hogy az adminisztrációs költség mire van... a tulaj úgy gondolta, hogy nem fogja akkora veszteség érni, ha egy-egy ember lelép pénzekkel, ha hetente legalább 400 szállítótól levon egy ezrest. Számold ki: 400*1000=400000 ez egy hétre a spórolása, majd szorozd fel négy héttel: az 1 milla 600 pénz. Ha lelépsz x összeggel, ő még akkor is jól jön ki belőle,mert a többieken spórolja meg... És ő korrekt...

vagy valóban...a szappantartós sztori a legmelegebb... Háromezer ft értékű szappantartó ellopásának a büntetése minden dolgozóra nézve 5 rugó büntetés... Ennyi pénzből szappantartó kereskedést kéne nyitnia...

2008. aug. 11. 09:13

10 kilót fogytam a gastroyal Top Diétával.

Köszönöm, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2008. júl. 31. 15:55
Én 6000-et adok érte.
65. eperke112 (válaszként erre: 63. - Toppocska)
2008. júl. 28. 18:30
Mennyiért? 5000-ért?:)
64. e71af41436 (válaszként erre: 63. - Toppocska)
2008. júl. 26. 17:49
:DDDDDD
2008. júl. 26. 17:09
1db szappantartó olcsón eladó!
62. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 55. - FidelGastro)
2008. jún. 26. 18:41

Igen, én voltam az egyik :). Egy szép, színes páncélú bogár volt. A reklamáló levélre 6 nap múlva válaszoltak, felajánlottak egy sütit a kellemetlenség miatt és visszaadták az éltel árát. Az étvágyamat nem nagyon sikerült.........


De ettől eltekintve amíg tőlük rendeltem elégedett voltam, az adagok nagyok, az éltel finom, a szállítás pontos, a futárok aki hozzánk járt jó fej volt. Ha pénteken délig nem adtam le a rendelést, felhívott, esetleg elfelejtettem-e.

61. toppocska (válaszként erre: 55. - FidelGastro)
2008. jún. 26. 18:25
Ne morogj már annyit...én is ott dolgozom,tudom miről beszélsz.Jó nagy retek,szar az egész de mégis van valami meló féléd.Igaz előbb va gy utóbb anyagi csőd ott dolgozni.Először a kocsid megy tönkre,aztán meg az idegeid.Felveszed az első kib..ott hiteled,hogy autót vehess,hogy aztán az is tönkre menjen.A fizetésed UTÓLAG úgy variálják,hogy csak pislogsz,heti 1000 ft levonás adminisztrációs költség megnevezéssel,és most hogy 337 a gázolaj,még az üa.pénzből is levettek.De a lényeg,hogy a kör nőjjjjjön.Jó étvágyat!
2008. jún. 8. 16:34

Sziasztok!


Szeretném én is megosztani a tapasztalatomat a cégekkel kapcsolatban.

Először is én azért rendeltem először a cégtől, mert fogyni szerettem volna.Mivel sok féle diéta közül lehet válaszani, én az egy hetes leveskúra mellett döntöttem először.Végigcsináltam, a levesek izre rendben voltak.A következő héten a szénhidrátszegény napi étrendet választottam, és után még egy hétig.Eredményem -6 kiló a három hét alatt.Kaják jók voltam és nem éheztem.

Ma is tőlük rendelünk ha egész nap dolgozunk vagy nincs időnk főzni.Én általában a fitt menüt eszem, a férjem rendes kajákat választ, de neki is nagyon izlik.Néha a mesterszakácsot is választjuk, bár ott volt pár rossz tapasztalat-nyers krumpli a levesben meg hasonló apróságok, de volt hogy nagyon finom volt.Árban a legjobb.A Norbi cége sajnos elég drága, de próbálgattuk azt is.Ízre nagyon finom.Amúgy leadtam közel 10 kilót és ebben nagy segitségemre volt a gastroyal.Én sak velük tudtam eddig lefogyni, előtte bármit csináltam semmi nem ment


Hát ennyit szerettem volna

59. kori54
2008. máj. 15. 13:53
A Gastroyalnal eddig ami igazán nem működött az a a külföldi kaják. Most is a thai csirke mégcsak nem is hasonlított az igazira, -amit pl. a Dunaplazaban lehet kapni és helyben készül- jó magyaros íze volt! :((
58. Tulby
2008. ápr. 28. 18:24
Helló Mindenkinek! Nem túl bíztató, amilyen nagy ellentétek vannak a véleményekben... Most akkor szutykos, romlott kaját szállítanak, vagy finomat? Leginkább a Gastroyal-os helyzetre lennék kíváncsi, mert tőlük szerettem volna jövő héttől ebédet rendelni, viszont most már bizonytalan vagyok...
57. o.andi
2008. ápr. 27. 18:34
Gastroyal van az élen szerintem
2008. ápr. 26. 21:08

Sziasztok!

Pont ma néztem meg a rendelőjüket,de miután elolvastam a fórumot,elbizonytalanodtam.

Merjek rendelni vagy inkább oldjam meg házilag a főzést?

2008. ápr. 22. 22:43
Nem. Nemrég jöttem el csak onnan. És nem is fog megváltozni. Mi is szóltunk sokszor hogy nem jó ez a rendszer, de senkit nem érdekelt. Volt 1-2 olyan ügyfél akinek meglepetések is voltak a kajájában. Van 1-2 jó kaja aláírom, de a nagyrészét szerintem a kutyám sem enné meg. Ez a cég egy mocskos kizsákmányoló aki a szállítókon spórol amivel csak tud. Undorító, aljas az egész rendszer. 32eFt-ra van bejelentve az összes szállító közben meg sokszor 8 órákat is túllépi a munkaidőnk. Ráadásul csalnak az adóval és az üzemanyagelszámolással is. Úgyhogy ha van itt olyan akinek van érdekeltsége az Apehnél kicsit megpiszkálhatnák őket. A fizetés aránylag jó volt ha volt fix 400ezres heti forgalom, de ez nagyon változó. Mivel annak a 11%át kapják minden héten kézhez a szállítók + némi üzemanyagpénzt amiből már képtelenség kijönni. Ha megemlíti valaki hogy kevés akkor azt mondják aláírtad a szerződést aztán annyi. Ja és a kilométerek csak úgy pörögnek az autóba és mindig van mire költeni az autón, mert olyan autó nincs ami ennyi km után sokáig hibátlan marad. De arra sem adnak egy fillért sem. Így ez kvanagy üzlet. Csak nem a szállítónak. Ja és bármi baj van a szállító tartja a hátát érte, neki kell az ügyfeleket megnyugtatni ha kaja helyett moslékot visz neki az ember... Megvannak a maga szépségei.
54. mandella (válaszként erre: 29. - Gastro.N.o:.'1)
2008. ápr. 22. 17:43

na tessék, most hála az égnek olvasok egy pozitívat róluk, örülök neki.

de hogy lehetnek eltérőek a tapasztalatok?

53. mandella (válaszként erre: 51. - FidelGastro)
2008. ápr. 22. 17:42
hát... remélem, hogy ezek a dolgok már megváltoztak, amióta én rendelek tőlük.
52. e71af41436 (válaszként erre: 42. - Pinksugar)
2008. ápr. 22. 17:32
mert becsődölt:)
2008. ápr. 22. 17:27
Hello! Én mindenkit szeretnék lebeszélni a gastroyal szállította ételekről, főleg melegebb időben. Ennek oka, hogy én szállító voltam és tudom honnan jönnek a kaják és milyen állapotban. Az első dolog az hogy a hűtőláncot ezeknél nem lehet megszakítani. Na ez viszont rögtön el is bukott mivel rekeszekben hordják a telephelyekre, onnan polcra van kipakolva ami ugye megszakításnak számít. A másik dolog hogy az esetek 90%-ban a kaják olyan retkesek hogy az én pofám égett sokszor miatta. Nem egyszer volt olyan hogy sarasak voltak a dobozaik cigicsikkek voltak a tetején, levesek állandóan folytak, mocskosak, zsírosak voltak... És még sorolhatnám. Na meg azok az undorító hungarocell dobozok amiben ki kellett vinni. Azt ha sikerül elkapni a szállítót érdemes megfigyelni. Hamar elmocskolódnak a mocskos kajáktól és a víztől csak úgy virágzanak benne a különböző penészfajták. Talán a Budapesten jobb a helyzet valamivel mert ők egyenesen a hűtőből viszik a cumót. Remélem sikerült egy kis felvilágosítást adnom.
50. kiruka (válaszként erre: 49. - Beiro1)
2008. márc. 25. 18:47
Hát sajna rosszul tudod.Amit neked mondtak az csak a duma.Bizony bizony ugyanott készitik mind a három márkanevü ételsort.Ismered a viccet amikor a vendég reklamál az étterembe a pincér átönti az ételt egy másik tányérba és egyböl finomabb az étel..........
49. beiro1 (válaszként erre: 45. - Kiruka)
2008. márc. 22. 11:05
Én úgy tudom, hogy az Updatefood csak a kiszállíttatást bízta a Gastroyal alvállalkozójára, a kajájuk nem is hasonlít. Én azt eszem két hete, és nagyon ízlik. A kollégáimmal is megkóstoltattam, akik szintén ismerik a Gastroyalt, és nekik is ez a véleményük. És még olcsó is.
48. kiruka
2008. márc. 14. 16:18
Ja a közeljövöben 1-2 hét és a Gastroyalnál lesz Sthal kaja is persze csak a nevét adja hozzá nem ő főzi.
47. kiruka
2008. márc. 14. 16:15
Azt hallottam hogy a teletál tényleg ízletesebb
46. kori54
2008. márc. 14. 13:59

Lehet, hogy egy helyen készülnek, de a legrosszabb a mesterszakács. A jokerfoodos időben még nem volt ilyen rossz a kaja sztem. Életem legrosszabb rakottkel-ét kaptam tőlük ma. Olyan mintha párolt káposztát raktak volna bele, tényleg förtelmes. Ez volt az utolsó rendelésem.

előzőleg szilvamaglevest és nyers borsófőzeléket is kaptam már. Kitől rendeljek, a teletál jobb?

45. kiruka
2008. márc. 12. 08:54
Amint megtudtuk az Updatefood,Mesterszakács,Jokerfood,Gastroyal mind mind egy égisz alatt készül és egy helyen.Az ízek ezért valószínü egyformák.
44. rola7
2008. febr. 29. 17:15

Ez azért történt, mert már van mesterszakács (www.mesterszakacs.hu) és norbi update (www.norbiupdate.hu) is a gastroyalnál!!!

Ami csak jobb lehet az ügyfeleknek, mert bővül a választék, és a régi mebük is visszatérnek!!!

43. rola7
2008. febr. 29. 17:13

A Joker Food, mint név megszűnt, mert beleolvadt a Gastroyalba...a kajcsi viszont marad ugyanaz, mint, ami eddig is volt!

Csak annyi a változás, hogy a Joker food, mint név nem létezik!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook