Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jojózás vagy betegség? fórum

Jojózás vagy betegség? (beszélgetős fórum)


11. Melinda085 (válaszként erre: 10. - Lorzsu)
2011. okt. 30. 13:10

Az lehetséges, hogy a szemhéjamon is ez lehet? :S

nem sminkelem magam, ergo az nem irritálhatja. :S

de nagyon vörös a szemhéjam, és olyan mint ha hámlana :S

10. Lorzsu
2011. okt. 25. 14:46
Inkább a stressztől előjött a pikkelysömör. Menj bőrgyógyászhoz sürgősen!!! Sajnos nekem is így kezdődött.
9. Kitty1975 (válaszként erre: 4. - Melinda085)
2011. okt. 23. 07:39

A fogyókúrád nem okozhatja. Az étrended normális és többet mozogsz. Ez nem ok arra.

Menj bőrgyógyászhoz allergia tesztre.

2011. okt. 22. 23:50
Háziorvoshoz,csináltass vérvételt.Bőrgyógyász,allergia teszt...ezek azok a dolgok amiket első körben meg kellene lépned.
2011. okt. 22. 19:33
Az egyik kolléganőm szerint lehet,hogy pajzsmirigy probléma. De nem hinném, hogy ezt a tüneteket produkálná. Bár lehet okosabb lenne nekem is orvoshoz fordulni?!
2011. okt. 22. 19:04

Szerintem nem a diétától van.Nem hinném,hogy összefüggésben van vele.

Én azért kérdeztem ezeket a pöttyöket,mert rajtam már lassan 1 hónapja,az egész testemen pöttyök vannak.Pirosak és viszkettek,voltam vele orvosnál,azt mondta h szte allergia,de ha nem múlik el az általa adott gyógyszertől,akkor menjek el bőrgyógyászhoz.

Oda már nem mentem,még mindig megvannak a pöttyeim..de már némelyik varas és annyira nem viszket,mint a legelején.


Nem hinném,hogy allergiától van sztem stressztől.(az enyém)

5. Melinda085 (válaszként erre: 4. - Melinda085)
2011. okt. 22. 18:11
Bocsánat;általában ásványvizet iszom vagy teát de azt is édesitő szerrel.
2011. okt. 22. 18:10

Igen, csak a combomon vannak, tenyér nagyságú helyeken. A mosóporom, a ruháim változatlanok, nem hiszem,hogy ezek irritálnák. :S

Kb 2 hónapja fogyókúrázom. Reggelire almát eszem, a munka közben (8.00-16.00ig) 3 szendvicset eszem, majd itthon ebédre főtt ételt, vacsora gyanánt gyümölcsöt, vagy joghurtot. Plusz ugye a szobabiciklizés, és a buszozást/ autózást kivontam a forgalomból, gyalog megyek ügyeket intézni,és a munkahelyemre.

Mit gondoltok?

2011. okt. 22. 17:21

Mióta fogyókúrázol?

Miből áll az étrended?

Mit iszol?

2011. okt. 22. 17:19

Szia!

Milyenek a kiütéseid?Csak a combodon vannak?

2011. okt. 22. 17:08

Sziasztok!

Neki álltam a fogyókúrámnak.(Napi egy óra szoba bringa, semmi nasi, 6 után nem evés) Viszont azt vettem észre hétről hétre, hogy ingadozik a testsúlyom. Az egyik héten 67 kg voltam, a másikon 70. A következő héten megint ingadozott. Valamint sajnos 2 hetente megbetegszem, gyenge az immunrendszerem, és észrevettem, hogy furcsa ekcémás jellegű kiütéseim és viszketős felületű helyek vannak a combomon. Szerintetek ez az újdonsült diétámtól lehet, vagy ez valami betegség? Mit tanácsoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook