Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogsi-mizéria, ebben jártas emberek, ti mit tennétek? fórum

Jogsi-mizéria, ebben jártas emberek, ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)

2017. júl. 12. 11:00

Sziasztok. Bocsi hogy beleirok a forumba. Én most szerzem a jogsit. Parázok a vezetéstől.vmi biztatót?:-)

Foruminditonak: én is másik sulit javasolnék.

12. Silen
2017. júl. 12. 09:32

Szia, tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy keresel olyan oktatót, akinek tutira van ideje rád. Nem volt túl korrekt persze az iskolavezetőtől, hogy azt kamuzta, hogy minden nap vezethetsz... nem beszélve arról hogy - úgy tudom - nem ő dönt az oktatók beosztásáról. Szerinted amúgy a többi (kb 50) tanulója az adott oktatónak meg majd rád vár szépen? Mindenki azonnal akar jogosítványt.


Próbálj meg ott vezetni ahol többet vagy. Nem derült ki számomra hogy Sopronban vagy Pécsen vezetsz, de ha Pécsen vagy többet, akkor nyilván ott kellene vezetned is.

2017. júl. 12. 09:22
Keress másik oktatót, akár másik iskolánál akinek több ideje van. Ha iskolát váltasz annak van egy pár ezer forintos költsége a NKH-nál, de inkább az mint hogy bebukd az eddigieket.
10. Imisz
2017. júl. 12. 06:56

Nem védem az oktatókat, de tényleg nagyon le vannak terhelve, alig lehet időponthoz jutni. (én is pécsi vagyok) Lányomnak is 6 hete lett volna a vezetésre, van is ismerős oktató mégsem sikerült, így bele sem kezdett. Az lehet, hogy tavaly már megbeszéltétek de valószínű konkrétan a vezetési időket kellett volna lefixálni.

Próbálj oktatót váltani, másikat keresni hátha van valaki aki be tud sűríteni vagy akinél pl. megbetegedett egy tanuló...

2017. júl. 12. 06:25
Milyen magyar szo a "mizeria"?
8. Ilián (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2017. júl. 11. 23:09
Autósiskolát váltani nem tudsz? Vagy nincs idő?
2017. júl. 11. 22:21
Nem akarok ahhoz folyamodni , de ha ezt csinálják...:(
2017. júl. 11. 21:24

Azt mondják a szó elszáll.Gondolom nem adták írásba,így nem lehet tenni semmit.

Úgy hallottam,van az a pénz,amiért bárki bármit.Azt nem tudom,igaz-e?(-:

2017. júl. 11. 20:56
Én ezt tudom, de nekünk 1 évvel előtte le volt beszélve...:( ezért vagyok kétségbe esve.
4. simple (válaszként erre: 2. - Sacc01)
2017. júl. 11. 20:45
Semmit nem tudsz tenni. Már régen is ez volt, amikor még én tanultam, le vannak terhelve az oktatók, alig tudnak foglalkozni az emberrel. Én is mondtam anno, hogy gyorsan szeretnék végezni, és bármikor tudok jönni amikor mondja, tényleg bármikor, mert meg tudom oldani. Ehhez képest alig mehettem, pedig folyton könyörögtem. Nem tudnak mit csinálni.
3. noozimanoo (válaszként erre: 2. - Sacc01)
2017. júl. 11. 20:38

Sokat nem tudsz vele kezdeni szerintem.


Esetleg, ha annyit el tudsz érni, hogy heti 2 alkalommal 2 óra, már az is sok.

Mifelénk Szabolcsban heti 1x visznek vezetni, vizsga előtt viszont minden nap - ez egymás után 3 nap, 3. a vizsga. Gondolom, ez is változik autósiskolánként.

2017. júl. 11. 20:18
Az a helyzet,hogy én soproni vagyok, pécsen tanulok,havi egyszer jövök haza. 2 éve augusztus végén csináltam meg a KRESZ vizsgát,tavaly nyáron nem tudtam megcsinálni a forgalmit,mert nyári gyakorlatom volt. Már tavaly meg lett beszélve az autósiskola tulajával, hogy viszont idén nyáron nekem nagyon határidőre és gyorsan kell, mondta hogy semmi gond , tudok menni minden nap vezetni,sőt a végefele napi 2-szer is, így kb 3 hét alatt meglesz a 30 óra. Ehhez képest múlt héten mehettem 4 órát,ezen és a jövő héten is 2 órát mehetek. Mondtam neki, hogy de én így nem végzek,nem érdekli.Apukám beszélt az autósiskola tulajával,ő azt mondja hogy az oktatónak mondjuk,de őt nagyon nem érdekli..... Évközben is 2-szer beszélt apa mind a tulajjal mind az oktatóval,mondták hogy rendben, minden nap mehetek,ehhez képest most ez megy. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? A KRESZ lejár, azt a pénzt bebukom....
2017. júl. 11. 20:17
Jogsi-mizéria, ebben jártas emberek, ti mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook