Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosítvány - autósiskola fórum

Jogosítvány - autósiskola (beszélgetős fórum)

5. polly23 (válaszként erre: 4. - C0da346de5)
2013. aug. 22. 09:28

Szia!

Én is most nézegettem a zebrajogsi-t. Nekem is közel lenne, azért választanám.

Mi a tapasztalatod azóta, ajánlanád? Elkezdtél már vezetni?

Köszi előre is válaszod!

2013. aug. 1. 13:44

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Zebra autósiskolával? (zebrajogsi.hu) Oda fogok járni, és kicsit elbizonytalanodtam, örülnék valami pozitív információnak, infóknak. Köszi elöre is

3. c0da346de5 (válaszként erre: 2. - Syria)
2013. júl. 31. 11:51

Szia Syria! Köszönöm a segítökészséget. Sajnálom, hogy meghalt az oktatód, tényleg rendes töled, hogy fel akartad hívni, hogy segíts. Ma délután elmegyek a Zebrába, ha jó lesz a személyes benyomásom, be is iratkozom rögtön, hétfön ugyanis már indul egy elméleti (kresz) tanfomyam :-)

Szép napot neked!

2. syria (válaszként erre: 1. - C0da346de5)
2013. júl. 31. 10:39

Egyik iskolát sem ismerem, viszont szerettem volna ajánlani egy olyan gyakorlati oktatót, aki szerintem a világ legjobb oktatója (volt).

Rögtön fel is hívtam, de a menyasszonyától megtudtam, hogy sajnos meghalt. :(

2013. júl. 31. 09:52
Sziasztok! Szeretném megcsinálni a jogsit, két autósiskolát nézegettem,ezek közül választanék, mert mindketönek van tanpályája Óbudán, az egyik a Zebra a Batthyány téren(zebrajogsi.hu) nekem talán ök a szimpatikusabbak, a másik pedig az Ati Gkt(atigkt.hu). Esetleg van itt olyan, aki járt oda? Mik a tapasztalatok? Tudjátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook