Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogok a munkahelyen... fórum

Jogok a munkahelyen... (beszélgetős fórum)

13. Simóca (válaszként erre: 12. - 388b941089)
2014. júl. 5. 09:08

Köszi, ez nagyon jó. Ennek biztosan örül az igazgatónő... :(

Mondjuk én is így gondoltam. Ha ki akarják rúgni, rúgják ki egyenesen, mert nem megfelelő a munkája, stb., stb. ... de ne így.

2014. júl. 4. 15:49
Ptk. 80.$.(1)-(2)
2014. júl. 4. 15:28
A munkavégzés egy ilyen munkahelyen nem feketén-fehéren jó vagy nem megfelelő. Emberekkel dolgozunk a nap minden órájában, ennek nincsen vége, ők nem ülnek, állnak mozdulatlanul, hanem mozognak, cselekednek, piszkolnak, esznek, isznak... lehet hibát találni bárki után. Ráadásul folyamatos stressz alatt kevesebbet teljesít az emberek nagy többsége.
2014. júl. 4. 12:58

"folyamatosan keresi, kutatja utána a hibát... amiket persze meg is talál." - ha nem jól végzi el a munkáját ez nem elég ok arra,hogy felmondjanak neki?


Sosem hallottam még ilyen marhaságot, hogy fényképezgetik egymást a kollégák - bizonyíték gyanánt :D :D úrIsten!!

9. d1e807c461 (válaszként erre: 8. - Simóca)
2014. júl. 4. 12:50
végül is ki akarják rúgatni, mi másra kell a bizonyíték?
8. Simóca (válaszként erre: 7. - D1e807c461)
2014. júl. 4. 12:20
Igazából nem. A nővérek többsége elfogadta. Nem kedveljük, mert nagyon más, kilóg a sorból, mindig "szembe megy" a kollégákkal, de kirúgatni nem akar az ember senkit a mai világban. A részlegvezetője próbál szabadulni tőle... viszont ez a fényképezés nálam kiverte a biztosítékot. A legközelebbi a hangfelvétel lesz, az tuti...
2014. júl. 4. 12:01
most mindenki összeesküdött ellene?
6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Simóca)
2014. júl. 4. 11:36

De a nővérszobában miért nem teheti fel a lábát az asztalra?Lehet, hogy így pihenteti.


Szerintem piszok a fényképezős kollega.

2014. júl. 4. 11:33

Pfej! :/



Lennék inkább állat!

2014. júl. 4. 11:30

Jó kis munkahelyi légkör.

Mindenki paparazzi fotós :D

3. Simóca (válaszként erre: 2. - Angelic smile)
2014. júl. 4. 10:36
Szerintem nem veszik komolyan ezt... Úgy gondolják, hogy a vezetők egy munkahelyen bármit megtehetnek... Én feljelenteném őket.
2. angelic smile (válaszként erre: 1. - Simóca)
2014. júl. 4. 10:29
Arról van tudomása a kollégáknak és főleg a vezetőségnek, hogy ez törvényt sért? Még kamerát sem szereltethetnek fel úgy, hogy a munkavállaló nem tud róla.
2014. júl. 4. 10:26

Sziasztok!

Elszabadult a pokol a munkahelyemen. Két éve jött egy új kolléganő hozzánk. Kezdetben jópofa volt és kedves, aztán ahogy kezdett "bemelegedni" gondok lettek vele. A legegyszerűbben úgy fogalmaznám meg, hogy mindent csinál, csak dolgozni ne kelljen. Ez tény.Nehezen áll neki a munkának és csak kifejezetten annak, amit nagyon muszáj megtenni. Semmi normális színvonal, ahogy esik, úgy puffanik. Időközben kiderült, hogy pszichiátriai beteg (nemt túl jó párosítás, hogy pszichiátriai betegeket ápoló otthon vagyunk), de nem bocsájtották el miatta, kezelteti magát, semmi látványos. A közvetlen részlegvezetője nem bírja vele még az egy légtérben való tartózkodást sem, úgyhogy folyamatosan keresi, kutatja utána a hibát... amiket persze meg is talál.Most viszont a napokban óriási felháborodást keltett a következő történet.... Az említett kolléganők egy kieső időszakban az asztalra feltett lábakkal üldögélt. Nem szép, na jó, én is tudom... munkahelyen a mai világban elég merész dolog. Erre fogta az egyik munkatársunk és anélkül, hogy észrevette volna bárki is, lefényképezte őt, majd a képet elküldte a részlegvezetőnek, ő pedig az igazgatónőnek.

Mindentől függetlenül, lehet ezt így? 2 hónap után tudta meg, hogy a munkatársak között küldözgetik a lábfeltevős - képét. Én ezt aljas húzásnak találom. Mi a véleményetek?

Mióta ez megtörtént, többen is fényépezgetnek a telefonjukkal "bizonyítékként" erre, arra... műszakbeosztást (a másét is), azt, hogy rend van vagy rendetlenség a nővérszobában... mit hagyott maga után az éjszakás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook