Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogi asszisztensi képzésen szeretnék részt venni... fórum

Jogi asszisztensi képzésen szeretnék részt venni... (beszélgetős fórum)


2014. jan. 18. 22:04
Én elvégeztem, de már megbántam, ne fűzz hozzá ok reményt, hogy tudsz Vele kezdeni valamit. Nincs tele jogszabállyal csak minden jogból csíp egy kicsit, amit az ember egyébként is tud. Én egy deka tanulás nélkül elvégeztem..
8. jennyke 1 (válaszként erre: 7. - Timycat)
2012. jan. 2. 22:30
tb.munkaügyre szerettem volna jelentkezni ehhez lenne kedved de 2 es érettségikkel semmi esélyem sajnos:(Hiába végeztem el tanfolyamon a tb.bérügyi szakelőadót csak akkor számítana plusz pontnak asszem ha elérném a 200 ponton
7. timycat (válaszként erre: 6. - Jennyke 1)
2012. jan. 2. 19:28
Nem ismerem a mostani felvételi szabályokat; de ha van kedved tanulni és ugye még nem is volt olyan régen az az érettségi, akkor én nekivágnék még egyszer szépíteni az eredményen vagy emelt szintűt letenni és így több pontot összeszedni
6. jennyke 1 (válaszként erre: 5. - Timycat)
2012. jan. 2. 12:10

Nem jelentkeztem csak érdeklődöm, hogy érdemes e belekezdeni meg ilyenek.

Mert egy ismerősöm azt mondta Ő is elvégezte most a Bíróságon dolgozik gondoltam csak nem lehet oly rossz szakma de hát most már nem valami jól hangzik ez:(

Amire szerettem volna jelentkezni az egyetemen oda sajnos nem vettek fel de tanulni meg lett volna kedvem.

5. timycat (válaszként erre: 4. - Jennyke 1)
2011. dec. 22. 21:10

Akkor miért jelentkeznél? Felesleges időpocsékolás; másrészt az államnak kiadás, szintén feleslegesen.


Ja és amúgy mi az hogy "tele van jogszabállyal"?

Mert szerinted mit is tanítanának jogi asszisztens képzés címén?

Amúgy megnyugtatlak nem nincs "tele" (mondom én a jogász szak sincs "tele")


Amúgy meg teljesen felesleges "szakember"-képzés; az ilyen gagyi szakokkal szerez pénzt az államtól az adott egyetem; valamint az állam ezzel odázza későbbre a munkanélküliség problémáját; jut is marad is elv

2011. dec. 22. 20:24
Értem konkrétan nem szeretnék ebben dolgozni csak gondoltam mivel egy kinézett szakra sajnos nem fogok bejutni igy a pontszámaim alapján csak e szakra vennének fel de úgy hallottam tele van jogszabállyal...:(
2011. dec. 22. 20:21
A szomszédom lánya oda jár. Nem sokat akar vele kezdeni, de ha már elkezdte...
2011. dec. 22. 20:20
Szerintem egyáltalán nem, de értelme sincs sok szerintem... Már ha nem a plusz pontok miatt akarsz menni.
2011. dec. 22. 20:18
Érdeklődnék mennyire nehéz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook