Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Joga lenne megtudni? fórum

Joga lenne megtudni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. katewalker2 (válaszként erre: 60. - 49ca420470)
2009. aug. 28. 07:22

nem gusztustalan.a nő elvált,van már két gyereke és az elvált férjével él egy háztartásban.a két meglévő gyereke sem érdekli.ezt a mostanit is csak bosszúból akarja megszülni.semmi más nem vezérli.iszik,dohányzik.és mellette terrorizál.egyszerűen nem ember az ilyen,bármit is mondasz.

a másik:tény,hogy a pasit nem kellett megerőszakolni.egy barom volt és most rendesen megfizet érte.ebben teljes mértékben igazad van.

64. katewalker2 (válaszként erre: 63. - 599550b8c1)
2009. aug. 28. 07:18
igen.új élet...egyre inkább megrémiszti,hogy gyereke lesz és a nő most már azzal zsarolja-fenyegeti,hogy nem engedi majd meg neki,hogy lássa.pánikba esett.szerintem már azt sem tudja,hogy valójában mit is akar.
63. 599550b8c1 (válaszként erre: 59. - Katewalker2)
2009. aug. 15. 12:35

Mi lenne?

Mi lenne?

Uj életet kezd a srác.

Ha az erőszaknak behódól örök élletre boldogtalan lesz.Neki kell döntenie.


Én nagyon szeretem a gyerekeket, de azt mondom, hogy lépjen-és ne engedjen az erőszaknak.Egyetlen másodpercre sem.

62. 49ca420470 (válaszként erre: 55. - 93706d2570)
2009. aug. 15. 12:00

Elolvastam az esetedet és megértem az aggodalmaid.De kérdem én,miért kell neked anyósod kegyeiért ennyire küzdened?Nem lehetne hogy ne küzdj ennyire érte?Szerintem készülj a legrosszabb forgatókönyvre hogy a csaj esetleg tényleg terhes lesz,mert ha valóban ilyen mint leírod akkor ez az egyik legkézenfekvőbb módszer hogy a családba fészkelje magát.Ez ellen nem tehetsz semmit úgy sem,de a gyerekeitek valószínűleg együtt fognak felnőni,játszani stb.És nem lesz mindegy a viszonyotok a gyerkőcök miatt.

Én nem foglalkoznék tovább anyóssal,ő választotta a barátnőt magának.A csajt leállítanám a szarkeveréssel négyszemközt.Megmondanám neki hogy ha megtudom csak egyszer is hogy szemétségeket hazugságokat pofázik a hátam mögött,akkor a haját a bokájához teszem két kézzel.Amúgy nem érdekel kit és hogy hülyít de engem és a családomat sürgősen hagyjon ki minden akciójából mert széttépem.Így megmondanám neki és a továbbiakban elzárkóznék anyóstól is meg az újdonsült barátnőjétől is.

61. 49ca420470 (válaszként erre: 57. - Katewalker2)
2009. aug. 15. 11:54

Beveti a legmocskosabb módszereket.....



Azaz megkettyinteti magát azzal a pasival aki már "írtózik tőle" állítólag.Tudod könnyű Katát táncba vinni ha Kata is akarja.Most meg vakarná le magáról a megesett lányt.Nohiszen ez érdekes.Képzeld magad a nő helyébe.


Meg bírom az ilyesmit hogy "teherbe esett a férfi tudta nélkül"..mint ha a férfi ott sem lett volna.Spermatolvaj csajszi.De mennyi ilyen van,Istenem!Persze csak a nők tehetnek erről szokás szerint.)

60. 49ca420470 (válaszként erre: 59. - Katewalker2)
2009. aug. 15. 11:51
Ez így azért elég gusztustalan hozzáállás.
59. katewalker2 (válaszként erre: 58. - 5792143448)
2009. aug. 15. 11:22
az itt a gond,hogy a jog nem védi sem a férfit sem a magzatot.ennek a gyereknek nem lenne szabad megszületnie.senki sem akarja,senki sem várja.csak eszköz,ahogy te is mondod.nem tudom mi lesz,de ez agyrém.ez nem is nő és nem is ember.
58. 5792143448 (válaszként erre: 57. - Katewalker2)
2009. aug. 10. 21:03

A pasi az menjen és kezdjen uj életet:)


Köszönje meg a csajnak amiért egy gyermeket eszközként használ fel-de világositsa fek a csajt, hogy nem ér vele semmit.


Max. annyit, hogy boldogtalanná teszi a gyermekét.



Ha a csaj megtartja a gyereket, akkor a pasi a kötelező mértékben támogassa-szerintem.


De egy ilyen kapcsolatban vétek bennemaradni-azért mert egy egoista ember tűzön-vizen végig akarja vinni az akaratát.


Én a pasi helyébe azonnal lépnék a nőtől, akár mit tesz a csak.Egyetlen percig nem maradnék egy fedél alatt vele.

2009. aug. 8. 22:35

jó estét!


a helyzet a következő:adott egy férfi és egy nő.a férfi menekülne ebből a kapcsolatból,de a nő nem engedi.mindent elkövet.beveti a legmocskosabb módszereket.teherbe esett a férfi tudta nélkül.a férfi nem akarja ezt a gyereket.a nőt sem.elmegy ügyvédhez is,de semmi jóval nem bíztatják.a magzat másfél hónapos.....van valakinek használható ötlete????

2007. nov. 22. 17:30

En belegondoltam abba, hogy egy olyan ember feszkelne be magat az otthonomba, akivel egy csomo ellenerzesem van, csak azon porog az agyam, hogy nem tudom elfogadni, nem vallalom fel, emit erzek, amitol felek, akkor mit tennek.

Attol, hogy elfojtom a gondjaim, attol meg ott lesznek, bennem van mèg a tuske es szepen megmergez majd mindent.

Nem eresztetted meg szelnek azt a sok felgyult bosszusagot, amit okozott/okoztak, meg mindig a regi serelmeken ragodsz.

Remelem, sikerul elengedni!

Es a babahoz sok sikert kivanok :)

55. 93706d2570 (válaszként erre: 54. - 0c97fbb607)
2007. nov. 22. 09:34

Sajnos már túlvagyok azon hogy képes legyek közömbösen tekinteni rá és a dolgaihoz. Sokkal több esélyt kapott arra hogy legyünk jóba mint bárki más az életemben de akárhányszor megpróbáltam egy kicsit barátkozni vele, kialakítani valamennyire jó viszonyt annyiszor támadott hátba. Nem kakarom magam szentnek beállítani mert azért én sem vagyok egy túl egyszerű eset, de egyeszerűen már nem bírom elviselni az olyan embert aki mindent megtesz azért alámtegyen. Mert igazából csak az irigység hajtja. Mindíg is irigyelte tőlem azt hogy engem szeretnek a szüleim és nem csak megtűrnek otthon mint őt és alig várják hogy megszabaduljanak tőle és mégcsak nem is titkolják előtte, irigyelte a férjemet, mert őt nem akarja elvenni senki, irigyeli az otthonomat, mert semmije nincs a csinibini rucijain kívül, irigyeli hogy anya vagyok mert neki nincs gyereke mert hová is szülné. És egy irigy ember általában nem viseli el ha valakinek jobb az élete mint neki és mindent megtesz hog a másiknak se legyen jó. És azért ha belegondolsz abba hogy a te családodba fészkelné be magát egy ilyen ember nem biztos hogy át tudnál siklani a dolgok felett. De különben tényleg megpróbálok már átlépni a dolgok felett, és nem foglalkozni a témával. Valóban nincs jogom beleszólni a dolgaikba, én sem szeretném ha valaki belemászna ilyen szinten, bár hozzáteszem ők megtették ugyan azt velem, mármint hogy anyósomat felvilágosították milyen is vagyok én, ott persze csak annyi volt a különbség hogy a fele sem volt igaz és amikor mondtam hogy üljünk le megbeszélni hogy mégis ki mit és hogyan tett vagy mondott akkor persze már nem volt pofájuk odajönni. Ez az egész is csak arról szólt hogy őt jobban szeresse anyós mint engem. Ha ő akkor úgy érezte hogy joga van anyóssal tudatni hogy én mit tettem vagy mondtam akkor elvileg most nekem is jogom lenne felnyitni a anyós szemét. De elgondolkodtam és rájöttem hogy akkor már én sem lennék különb nála.

És köszönöm a jókívánságokat.

2007. nov. 22. 09:05

Persze.Mindenki a maga igazát véli jónak és helyesnek.De az éremnek is két oldala van,ugye?:)

Próbálj nem haraggal és útálattal gondolni erre a lányra.Fogadd el,hogy ő ilyen és így alakítja az életét.Csak azért bírhat befolyással az életedre,mert hagyod ,hogy a mindennapjaidat befolyásolja.Persze az olyan emberek akikkel többször találkozik az ember egy nap,azok mindig befolyással bírnak,de nem mindegy hogy elfogadással fordulsz feléjük,hogy olyanok amilyenek ,vagy haraggal ,gyűlölettel és gombóccal a torkodban.

Ja és sok sikert a kisbabához,kívánom ,hogy minden rendben menjen:)

53. 93706d2570 (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. nov. 22. 08:15
Teljes mértékben igazad van hogy nem kellene foglalkoznom a dologgal, de abban nem értek egyet hogy lehet hogy én ismerek félre mindenkit. Anyósomat meg a ssógoromat 15 éve ismerem ebből már 9. éve élek együtt velük szinte egy fedél alatt a csajt meg kb 8 éve mióta először idehozta a sógorom. Azt hiszem hogy ennyi idő után az ember már fel tudja mérni valaki jellemét. Szerintem a hozzászólásaimból világosan kiderült milyen húzásai voltak az elmúlt néhány év alatt. És nem csak az én véleményem amiket leírtam hanem mindenkié aki egy kicsit is ismeri. Vajon miért nincsenek barátai? Vajon miért kerül állandó összetűzésbe a kolléganőivel? Mikor egy nagy cégnél dolgozott az összes csaj egykupacban utazott a buszon csak ő ült mindíg külön. Ja és az információkat a kis dolgairól nem én találtam ki, nem is innen-onnan összeszedett félmondatokból hanem közvetlenül az érintettek valamelyikétől tudom akik folyamatosan nekem panaszkodtak rá és tőlem várták a vígasztalást. Csak még ennyit szerettem volna a témához hozzáfűzni. Ja és anyós talán azért nem igazán vesz észre semmit a dolgokból mert először is hazudnak neki folyamatosan, másrészt nagyon el volt foglalva az anyukájával meg a beteg testvéreivel. Sajnos közülük már csak az egyik él.
52. 0260f21e84 (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. nov. 21. 22:25

mit miert? Hogy en elmondanam az erzeseimet, vagy felelmeimet? En azert csinalnam igy, ha nem tudnam elfogadni a helyzetet, mert feszitene, elmondanam a felelmeimet is, azt, hogy vannak dolgok, amiket soknak erzek, vagy terhesek.

Ha mar magamban nem tudnam lerendezni.


Vagy arra gondoltal, hogy a lannyal minek beszelni?

Hat, en neki is elmondanam, hogy ereztem magam, amig itt elt es ha talan egyutt fogunk elni, jobb, ha tisztazzuk.

Nem tudom, kulon bejarat van-e, vagy konyha, mert azert az megicsak egyetlen haz, ahol 3 csalad fog egyuttlakni, vagy jovoidoben.

51. 0c97fbb607 (válaszként erre: 49. - 0260f21e84)
2007. nov. 21. 22:00

De miért?Van egy élete ,a férjével,külön.Terhes,lassan szül.Elsődleges a saját élete,bármennyire is akarhatja,nem fogja tudni egyik embert sem megmenteni saját magától.

Ettől függetlenül nincs is joga beleszólni,mert nem az ő feladata.Ha hibáznak ők hibáznak,ha beleszólna is megtennék,mert az emberek a saját hibáikból tanúlnak és ez így van jól.Ettől függetlenül ,az sem biztos ,hogy Ő látja jól a lányt,vagy az anyóst,vagy a sógit.

Ha belátná,hogy neki a saját életét kell élnie,nem másokéba beleszólni ,akkor már nem is lennének ilyen rossz érzései.

Véleménye lehet,de ítélkezni mások felett nem lehet.

2007. nov. 21. 19:21
Hát szerintem röviden és velősen:semmi közöd hozzá
49. 0260f21e84 (válaszként erre: 46. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 18:33

Oke, ertelek :)

En azert elmondanam az erzeseimet, felelmeimet, hogy soknak erzem.. a csaladomnak, anyosnak is. Talan a lannyal is megprobalnek beszelni

2007. nov. 21. 18:31
Na mostmár megyek. Köszi a segítséget meg a véleményeket, jólesett kibeszélni magamból a dolgokat. Igaz ez nem old meg semmit de legalább megkönnyebbültem egy kicsit.
47. 0c97fbb607 (válaszként erre: 46. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 18:29
Külön éltek.Ezt akkor érezhetnéd így,ha együtt kényszerűlnél élni velük.Így kizárhatod őket és élvezheted is az új anyaság örömeit.
46. 93706d2570 (válaszként erre: 43. - 0260f21e84)
2007. nov. 21. 18:24
Igazából nem tartom magam tökéletesnek de valamivel különbnek az biztos, és nem attól félek hogy újra rástartol a férjemre hanem egyszerűen tudom milyen feszültségek voltak a családban amikor itt volt és milyen volt a hangulat miután elment, és most hogy nemsokára megint babám lessz, nemigazán hiányzik a feszült légkör. És ez nem féltékenység vagy bizonyítási vágy. Egyszerűen csak nyugalmat szeretnék magamkörül hogy ki tudjam élvezni újra az anyasá örömeit.
45. 0c97fbb607 (válaszként erre: 42. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 18:16

Lehet ,hogy csak a terhesség miatt van,olyankor én is kissé "bolond "voltam.

Megszülsz ,újra gyönyörű leszel és nem lesz időd ilyeneken gondolkodni:)))

Azt meg meg kell értenie az embernek,hogy nem szerethet mindenki,kicsikarni ,kiérdemelni,nem lehet ezt az érzést soha ,vagy jön,vagy sem.

2007. nov. 21. 18:14
És köszi hogy próbálsz segíteni.Nem baj ha másnak nem ugyan az a vélemény mint nekem,és szívesen veszem ha mgpróbáljna rávenni hogy más megközelítésből is vizsgáljam meg a dolgokat. Igaz baz első reakcióm a védekezés de azért elgonndolkodok ám. Szóval köszi.
2007. nov. 21. 18:11
Olyan, mintha Te gondolnad magad onzetlen es oszinte embernek es fajna, hogy masok nem ertekelik ugy, ahogy szeretned. Es most ugy erzed, hogy Te mindent megtettel, megis keves az anyos szeretetere es most duhos lettel erre a lanyra (nem itelkezni akarok, ne erts felre!), be akarod bizonyitani, hogy jobb vagy es erre be is szerezted a tobbiek rosszallo velemenyet. Vagy tartasz attol, hogy ha odakoltozik, megint rastartol a ferjedre?
2007. nov. 21. 18:10
Teljes mértékben igazad van, és tudom hogy nem kellene vele foglalkoznom, de egyszerűen nem tudok átsiklani a dolgok felett. Sajna én ilyen típus vagyok. Na meg pluszz ha az ember ennyire unatkozik mint én mostanában... Tudom le kéne foglalnom magam de nincs erőm. 2 hónap múlva szülök és baromira be vagyok zárva na meg erőm sincs hogy kimozduljak. Próbálok csak a babára gondolni meg a családomra de ha már csak meglátom a csajt elönti az agyamat a vér.
41. 0c97fbb607 (válaszként erre: 39. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 18:04

Megértelek ,hidd el,de nem szabadna ,hogy ennyire kiszipolyozza az energiáid!Meg kellene értened végre,hogy az életed a férjedről,ha vannak gyerekeitek akkor azokról szól,az anyós,sógi,barátnő az csak másodlagos dolognak kellene ,hogy legyen!

Ha így lenne,túl tudnál lenni ezeken a dolgokon ,néha elmérgelődnél a férjeddel és nem hagynád,hogy tönkre tegye a mindennapjaidat.

2007. nov. 21. 18:02
Nekem nem esik nehezemre a segítség nem ezért írtam, időmből is kitelik, csak igazságtalannak tartom a szitut.
2007. nov. 21. 18:00
Szerintem ez nem féltékenység. Baj ha utálom mikor kihasználnak és olyan embert helyeznek elém aki a legkisebb jóidulattal sem nevezhető őszinte és önzetlen embernek.
38. 0c97fbb607 (válaszként erre: 36. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 17:57
Mondhatnál nemet is,ha épp nincs kedved,vagy időd segíteni...
37. 0c97fbb607 (válaszként erre: 35. - 93706d2570)
2007. nov. 21. 17:55
Nem akarlak megbántani,de amiket leírtál úgy tűnik,nagyon féltékeny vagy rá,minden téren,ezt kellene leküzdened magadba ,ha tudod.
2007. nov. 21. 17:55
Ja meg még az bosszant hogy folyamatosan a csajt ajnározza, de ha kell neki valami (elvinni bevásárolni, sütni sütit a vendégeinek stb) akkor én ugorjak, és teljesen ugy áll a dolog hogy ha ő már nem tudja ellátni magát akkor majd én fogom gondozni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook