Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jóga gyakorlás fórum

Jóga gyakorlás (beszélgetős fórum)


12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Benq22)
2014. szept. 10. 21:46

Szívesen! Nagy örömmel osztottam meg.

Nincsenek véletlenek...itt, másik fórumon hozta valaki a linket, már annak örültem, hogy még létezik az a csoport!

11. Benq22 (válaszként erre: 9. - Arven52)
2014. szept. 10. 21:45
Végül bejelentkeztem az első évfolyamra, kedden volt az első óra. Teljesen más volt, mint amire eddig jártam. Kicsit sok volt a beszéd és kevés a gyakorlat, de gondolom erre is szükség van. Remélem az alapokat meg tudom tanulni.
10. Benq22 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2014. szept. 10. 21:41
Köszönöm, felkeresem őket. Pár éve volt itt Debrecenben Swamiji előadása, az jó volt.
9. Arven52 (válaszként erre: 1. - Benq22)
2014. szept. 9. 17:38
Zoltai Miklóst személyesen ismerem az általa vezetett jóga táborból. Swami Mahesvararanda tanítványa volt, ő az az indiai mester, akinek két könyve is megjelent magyarul. Ezekben a gyakorlatok is megvannak képeken és szöveg aláírással. De ezek régi könyvek. Azt nem tudom, hogy jelenleg milyenek az órái, de biztos, hogy eredeti indiai jógát oktat és a kezdők fokozatosan tanulnak - és jóga elméletet is. Csak ajánlani tudom.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Benq22)
2014. szept. 8. 02:04

Tökéletes!

Ahová én jártam Pesten, megvan és terjeszkedik, Debrecenben is vannak.


Árat nem tudok, kérdezd meg:


[link]


(Érdemes egyébként is olvagatni ezt az oldalt, ismerkedni... )

7. Benq22 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2014. szept. 7. 21:14
Nem, debreceni.
2014. szept. 7. 20:56
Éppen most tudtam meg, hogy a régi hely,ahová én jártam, még nagyon is működik. Budapesti vagy?
5. Benq22 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2014. szept. 7. 20:32
Volt egy előadás, de nem bemutató óra. Látszik hogy érti a dolgát, csak egy kicsit el volt szállva magától. De úgy gondolom megpróbálom , érdeklődtem itt helyben, többen dicsérték. Az anyagot ide is adja írásban, hogy otthon is tudjunk gyakorolni. Ahová eddig jártam az inkáb hasonlított egy tesi órára . Nem éreztem semmi feltöltődést.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Benq22)
2014. szept. 4. 11:37

Ahogy a neten látom, magasan kvalifikált emberke.

De kezdőként akkor iratkozz be nála, ha személy szerint szimpatikus. Ha igazán jó szakember, akkor mód van arra, hogy egy órájára benézz látogatóként.


Ha bármi miatt nem érzed szimpatikusnak, akkor keress mást.


Minden jó jógaoktatásnak így kell felépülnie egyébként: meditáció, légzés, ászanák, és persze az óra során ezek keverednek is.

Ahol olyan bemelegítést látsz, ami tesiórára emlékeztet, az nem igazán jóga. Ahol azt mondják, ezt vagy azt a gyakorlatot így kell elvégezni és rugózz bele, és próbáld, az sem jó. Még a kezdő ászanákat sem szabad erőltetni.


Nem muszáj, hogy drága legyen. Az én régi oktatóm idővel a legjobb lett, mégsem drága közösségben dolgozott.

3. Benq22 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2014. szept. 3. 20:47
Én sem voltam még az óráján, ezért kérdeztem mik a tapasztalatok. Annyit tudok, hogy mindig van egy mondat, amiről elmélkednek, vannak ászánák, légzőgyakorlatok, meditációk. Csak elég sokba kerül nála egy tanfolyam, ezért nem tudom, hogy megéri-e a különbség.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Benq22)
2014. szept. 3. 07:10

Nem ismerem az óráit.


Miben tér el más oktatók óráitól?

2014. szept. 2. 21:10
Mi a véleményetek a Zoltai féle jógaórákról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook