Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jófogásán szeretnék egyben eladni használt könyveket, hogyan tudom minimalizálni a szállítás költségét? fórum

Jófogásán szeretnék egyben eladni használt könyveket, hogyan tudom minimalizálni a szállítás költségét? (tudásbázis kérdés)


13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Tulipán***)
2021. aug. 16. 12:16

Gugliznia kellene kicsit.

Kevesebb karakter leütésével meg lehet találni, mint maga a kérdés itt. Na mindegy.

12. tulipán*** (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:38
Igen pont ott ahol Andi írta, vagy a Jófogás oldalán legalul a kék mezőben a menüpontok között is megtalálod, pont az első. Ott részletesen leírják, hogy hogy működik, én magam még nem próbáltam.
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 11:10
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2021. aug. 16. 10:43
Köszi :) ez a házhoz házig dolog jónak tűnik. Tudod/tudjátok esetleg hogy az hogy működik pontosan? Előre meg kell azt adni? Nekem nincs se számlám se bankkártyám. Így is működik?
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 10:39
Én be szoktam vinni a munkahelyemre, kiteszem az ügyfeles asztalokra, ingyen elvihető cetlivel. Fél órán belül eltűnik minden, ruhák is :)
2021. aug. 16. 10:30

Van egy olyan szervezet, hogy "Könyvmentők". Őket kellene felhívni és ha nagyobb mennyiségről van szó, kimennek házhoz (a fővárosban legalábbis). Persze van több könyv felvásárló is, talán úgy a leg egyszerűbb eladni, hogy ilyen szervezetekkel veszed fel a kapcsolatot.

Persze ha a Jófogáson vagy Marketplacen meghirdeted sem veszítesz, lehet, hogy olyan vevőre találsz, aki el is tudja őket fuvarozni. Ezen kívül a Jófogáson van egy szállítási opció, 2000 párszáz forintért háztól házig visznek mindent. Ha akad vevőd, ez lenne talán a legjobb.

7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 10:21
Szerintem is felejtsd, szinte lehetetlenség könyveket manapság eladni, hacsak nem valami különlegesség. 2-300 forintért mennek a használt könyvek, egyben meg szinte lehetetlen...
6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 09:48
Ha ezek régi könyvek és nem max. az elmúlt 8-10 év könyvei, vagy már nem kapható, de keresett könyvek (erről lehet némi adatot gyűjteni a moly.hu oldalon, ott általában a kívánságlistánál található felhasználók egy része keresi az adott könyvet és jelentkeznek, ha hirdetés érkezik rá) akkor kb. esélytelen eladni, vagy darabja úgy max. 200-300 forint.
2021. aug. 16. 09:35
Jah, én azt hittem már megvan a vevő.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 09:34

Megméred a súlyát, a méretét, és az adatok alapján csinálsz egy kalkulációt.


[link]

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 09:29

Örülj, ha ingyen elviszik ! :(

Nálunk is rengeteg könyv van, ami már nem kell se nekünk, se a gyerekeinknek. Kidobni nem szeretném. Nemcsak regények, hanem többféle lexikon, stb.

Van olyan antikvárium, ahonnan kimennek házhoz, és ingyen elviszik.

A vaterán is hirdetheted, akár 1 Ft-ért db-ját, aztán talán licitálnak rá. Régebben én adtam el ott könyveket. Megnéztem, mennyiért árulják az antikváriumok, és azalatt hirdettem.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 09:29

Ennyi könyvet egyben nem fogsz eladni!

Max szeretnéd, de vevő nem lesz rá.

Egyenként van esélyed megszabadulni tőlük de a nagyja nálad fog maradni.

2021. aug. 16. 09:21

El szeretnék adni 30-40 jó állapotú használt könyvet egyben jófogáson olyan 25 ezer forintért. Hogy tudom megoldani a házhoz szállítást, hogy a házhozszállítás ne legyen olyan drága a könyvek súlya miatt. Kb mennyibe kerülhet?

Ja még azt hozzátenném, hogy nincs számlám meg bankkártyám, szóval csak az utánvételes lehetőség jöhet szóba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook