Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jófiúk és rosszfiúk fórum

Jófiúk és rosszfiúk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jófiúk és rosszfiúk

2010. nov. 29. 19:13
Nincsen olyan hogy jó vagy rossz, csak a PÉNZ
2010. nov. 28. 20:43
Persze! Kivételek mindig vannak!
2010. nov. 28. 20:36
Persze nem mindnkire jó ez a sablon...mert annyi ember ahány féle..ez egy általánosítás volt..van aki beleillik van aki nem.
10. Pahet a vadász (válaszként erre: 9. - Peterelemer)
2010. nov. 28. 20:32
nos én nem emiatt választottam...sőt...ha tudom, hogy ilyen, nem is állok vele szóba...
9. peterelemer (válaszként erre: 8. - 852308703c)
2010. nov. 28. 20:26
Szerintem is sokan a kaland kedvéért választanak párt, nem a család teremtés kedvéért! S sokszor ott a kopp!!!
2010. nov. 28. 20:22

Olvastam egy helyen erről a témáról.

hogy a jó kislányok...rossz fiukat választanak...avval a céllal..hogy majd ők helyreralják..és amikor meglett a rosszfiubol jo fiu lett...akkor már nincs kihivás...és nem boldogok...mert nekik a rosszfuiura van szuksegük..mert abban van a kaland...

2010. nov. 26. 21:15

juuj,nagyon jókat irtál,nagyon szép téma..

.. én jófiú vagyok, de 10 évenbe tellett,amig meg tudtam bocsátani mindenkinek az életemben,, jól van,majdnem mindenkinek..

ez egy hosszú téma.. de vannak válaszok a kérdéseidre..

egyszerű paraszt ésszel meg lehet őket magyarázni,hogy miért vannak igy a dolgok..

..az emberek szeretnek szenvedni, önbüntetni magukat,mert már kisgyerek korban megtanultuk,hogy ha nem esszük meg a leveskét,a mani nem fog minket szeretni.legalábbis ezt nevelik belénk.. és innem már nem nehéz eljutni oda, hogy mindent megteszünk, csak hogy egy kis szeretethez jussunk.. :-) az anyutól,aputól, asztán a párunktól..

..önhazudásban élünk. nem merjük bevallani magunknak,milyenek vagyunk..

..ha a párunk rosszfiú, olyat akartunk..

..ahogy besenyő Anti-bácsi mondta egyszer "AHOL VAGYOK,,ODA JÖTTEM".. ;-)

2010. nov. 26. 20:38
Ezen kár idegeskedni. Ez mindig így volt és mindig így is lesz! :)
2010. nov. 26. 19:55

Vannak akik mindig beleesnek a hibába és újra és újra rosszfiút választanak magunk mellé. Fel kell ismerni és el kell utasítani (magadban)

Nekem siekrült kikeveredni a körből:)

Most boldog vagyok az érzékeny lelkű férjemmel:)Remélem ő is...:D

2010. nov. 26. 17:58

Mid a cikk, mind a hozzá szólások ,nagy általánosságban igazak!

Sajnos én egy család minden tagjában durvaságot,követeléseket, stb. találtam mikor megismerkedtem a volt feleségemmel és családjával,. Igaz az elején vagy én voltam vak, vagy nem mutatták ki az igazi énjüket.

A legnagyobb probléma az, hogy e családi hozzá állást mások is megtapasztalták már, és hozzám hasonlóan ( hárman) egy- egy gyermeket hagytunk ebben a környezetben.

Vajon a gyermekek nevelése, az alap lelkületükhöz képest,milyen hatással lesz?

Ám van egy családom. A párommal, a válásom 8 évig tartó herce- hurcája, hibáinkat "kisimította".?

A gyerekek fejlődését elősegítő "kívánságait" a lehetőségünkhöz képest teljesíteni.

De hatósági, és erre szakosodott alapítványi segítséget , nem kaphatunk ,hogy a külön élő gyermekem, és más gyerekek ne kapjon-nak negatív nevelést!

2010. nov. 26. 17:50
Mintha saját magamat olvastam volna... Jókislányként, frissen elhagyottan hagytam, hogy levadásszon egy rosszfiú. Később kiderült, hogy csak álca volt, hogy ő rosszfiú, egy érzékeny kis mimóza volt valójában. Bár 6 évet lehúztunk 1más mellett, rá kellett jönnöm, hogy amik korábban ellentétek voltak, ma már zavarnak, sőt, kiidegelnek. Plusz az ő hülyeségei is hozzájárultak ahhoz, hogy elmúljon a nagy szerelem. Nem tudtam megváltoztatni. Feladtam. Már nem az volt, akit anno szerettem. Részletek (ha vlkit érdekelne) a naplómban (Ő meg én...).
2010. nov. 26. 16:29

Az emberek sokfélék és nem lehet általánosítani.

De szerintem ne magadba keresd a hibát.Az ha valaki durva és tiszteletlen és minősíthetetlenül viselkedik filyamatosan,de azért időnként bocsánatot kér és úgy viselkedik mint a kezes bárány,máskor meg mint egy állat.Az pszichológiai eset,és nem is kell vele foglalkozni,neki nyilvánvalóan nem fog feltünni a viselkedése.

Az hogy egy nő imádja a durva pasikat és direkt azt keresi,szintén pszichés probléma,mert averés bántalamzás álatal éli meg a szeretetet mert olyan családba nőt fel ahol elváltak a szülők ivott az apa...nem kapta meg ezt a mintát,h a szeretet mit jelent,törődés gondoskodás...és ezért reagál így.

Kétségtelenül nehéz rendes pasit találni,de kitartónak kell lenni,és előbb-utóbb meg lesz az eredménye.

2010. nov. 26. 16:08
A "jókislányok" tényleg a "rosszfiúkhoz" vonzódnak? És mindig a "rosszlányok" kapják meg a legjobb lelkű pasikat? Miért van az, hogy általában a párok egyik fele vadóc? Most jönnének ki az ellentétek, ami miatt annak idején beleszerettünk a nagy Ő-be?

Ugrás a teljes írásra: Jófiúk és rosszfiúk

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook