Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jódmentes sóval készült termékeket, élelmiszereket, ízesítőket... hol találok/vásárolhatok? fórum

Jódmentes sóval készült termékeket, élelmiszereket, ízesítőket... hol találok/vásárolhatok? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 12. 18:46

Én is ezt gondolom, amit ti írtok, hogy amin nincs feltüntetve, hogy jódozott,az talán jódmentes?

Jó lenne tudni, hogy ez tényleg így van-e.Köszönöm a hozzászólásokat.

4. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Jázmyn)
2014. ápr. 12. 15:00

Szerintem minden pont jod nelkuli soval keszul es azt szoktak feltuntetni kulon, ha jodos.


Másik: a tengeri so mindig jodos, mar Termeszetes allapotban is. Es jodban gazdag az összes tengeri herkentyu es rak, koktelrak, tengeri halak, ezert Ezeket is korlatoznam, ha az a Cel, hogy minel kevesebb legyen a jod

2014. ápr. 12. 14:41
Szerintem ráírják a termékre, ha jódozott sóval készült. Én találkoztam már ilyen termékkel. Atöbbi szerintem sima só.
2014. ápr. 12. 13:30
Diétáznom kellene, a jódot ki kell hagynom az étrendemből.Keresgéltem a boltok polcain,de szinte egyetlen termékről sem lehet eldönteni, hogy jódozott, vagy mentes sóval készült-e.Ha valaki hasonló "cipőben" jár, szívesen venném a tapasztalatokat.
2014. ápr. 12. 13:28
Jódmentes sóval készült termékeket, élelmiszereket, ízesítőket, stb.keresek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook