Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jobban fizet a biztosító egy erre szakosodott cégnek, mint egy magánembernek? Kinek mi a tapasztalata? fórum

Jobban fizet a biztosító egy erre szakosodott cégnek, mint egy magánembernek? Kinek mi a tapasztalata? (tudásbázis kérdés)

10. Azurit (válaszként erre: 9. - Kriszta773)
2015. jan. 18. 19:26

Még nem vagyunk túl a biztosítón se.

Kaptunk egy infót,hogy lehúzás az egész kárrendező cég és ezért szerettem volna több véleményt olyan emberektől akiknek volt már ilyen ügyük.

9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Azurit)
2015. jan. 18. 17:35
akkor már túl vagytok azon, hogy nem megfelelő, amit a biztosító ajánlana, és ezért keresnétek céget erre?
2015. jan. 18. 15:45
Ja és ezek kötelező felelősségbiztosítás során személysérüléssel járó balesetek sérültjeit segítették. De lehet vannak más típusú biztosítási eseményeknél segítő kárrendező cégek.. szerintem érdemes utána nézni.... mert szerintem a kulcs kérdés az, hogy egyáltalán tudod-e mire lehetsz jogosult egy káreseménynél...
7. epreke (válaszként erre: 3. - Azurit)
2015. jan. 18. 15:40
Szerintem meg nagyon is, jó ha fogja valaki a kezedet, olyan aki ért hozzá...tudja mit kell és lehet kérni... ha már a baj megtörtént. Persze csak akkor kapjon bármilyen munkadíjat ezért ha sikerre viszi a dolgot.... ezt tisztázd le a legelején. Bár szerintem ezt tuti írásban rögzítik. Nekem ilyen cégnél dolgozott egy ismerősöm, nagyon nehezen sikerült ügyfeleket vadászniuk, de akinek segítettek azok nagyon jól jártak.Csak sokan bizalmatlanok... pedig amennyire beleláttam ügyvédek, szakemberek fogták meg a kisemberek kezét...
6. Regin_a (válaszként erre: 4. - Kleeri)
2015. jan. 17. 19:48

Aztán miért is?

A kárfelvevő ajánlott mondjuk 100-at, a cég kiharcol 120-at ami megfelelő, + a cég kaszál még akármennyivel többet. Kit érdekel az ha én nem tudom elérni azt az összeget

5. Regin_a (válaszként erre: 3. - Azurit)
2015. jan. 17. 19:46

Nem kell Lnézést kérni


De ez is kevés

Vagy megitél a kárfelvevő valamit amivel egyetértesz és elfogadot vagy megfellebbezed a biztositónál, indokokkal

Én csak műszaki kárbol tudok tapasztalatot mondani

Beézés negyed menyezet leszakadt

Kárfelvevő 25ezret irt fel. Kiröhögtem, fellebbeztem aztán eljutottam valami kárrendezési főelvtárshoz aki kérdezte mennire gondolok

120ezer, tóditottam kicsit

Egyezzünk ki 80ezerben

Elfogadtam, jól jöttem ki belőle


Más esetben meg igen korrekten sőt annál is jobban mérte fel a kárt a felvevő

Én iylen cégröl még nem hallottam akik iylennel foglalkoznak

Ha nem értesz hozzá és neked előleg befizetése nélkül jobb pénzt garantálnak, fogadd el és nem érdekes hogy ők is keresnek rajta

4. kleeri (válaszként erre: 3. - Azurit)
2015. jan. 17. 19:01
szerintem amennyivel többet kialkudnak, annyival többet el is visznek
3. Azurit (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2015. jan. 17. 18:42
Elnézést!Szerencsére eddig nem volt ilyen esetem,így nem igazán ismerem ki magam ebben a helyzetben.Ez egy kártérítési ügyintéző cég és kér egy bizonyos százalékot azért,hogy a biztosítótól kiharcoljon egy annál nagyobb összeget,mint amit magánemberként kapnánk.
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Azurit)
2015. jan. 17. 16:02

biztosítás"behajtásával"foglalkozó cégek "


Ezek kik, mert iylen nincs

Vannak esetek, autószerviz, mesteremberek akik közvetlenül számláznak a biztositónak,neked meg nem kell foglalkozni semmivel


Házi balesetiztositásnál meg le van irva mennyi egy lábtörés

Ha a betegség elhúzódik lehet orvosi véleményt/igazolást kérni és a bizt.öszzeg kiegészitését


Vagy ird le érthetőbben

2015. jan. 17. 12:09

Sziasztok!

Történt a családban egy baleset és szeretném megtudni,hogy ezek a biztosítás"behajtásával"foglalkozó cégek tényleg jók,vagy csak lehúzás az egész és magánemberként is ugyanazt az összeget kapnánk meg,mint amit ők elintéznek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook