Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban rosszban c. sorozatkedvelők topicja fórum

Jóban rosszban c. sorozatkedvelők topicja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. márc. 9. 16:13

A Hírstarton van, a Startlapon, képekkel együtt, érdemes megtekinteni...!


A Bors értesülései szerint brutálisan megerőszakolják a Jóban rosszban Nemes Violáját, akit Fridel Fruzsina formál meg. A jelenetet akkor vették fel, amikor a színésznő már állapotos volt. A műsor készítőit menti, hogy akkor még nem voltak tisztában az állapotával.


Hamarosan egyre egyre szörnyűbb dolgok történnek a TV2 Jóban rosszban című sorozatában. Ahogy a Bors elsőként megírta, többszöri robbantás, halálos autóbaleset és verekedés után egy terrortámadás rázza meg a Csillagvirág Klinika dolgozót, akik közül többen az életüket vesztik a leszámolásban.


A Nemes Violát alakító Fridel Fruzsinát kipécézte magának az egyik terrorista, majd váratlanul elszakítják a többi túsztól, és egy másik fegyveres megerőszakolja

Fotó: TV2



A borzalmas események több epizódon keresztül borzolják majd a nézők kedélyeit. Úgy tudni, ennek része lesz az is, hogy a terroristák túszokat ejtenek, köztük Nemes Violát is, aki ráadásul rettenetes bűncselekmény áldozata lesz. Kiemelik a többiek közül, súlyosan bántalmazzák és megerőszakolják, majd visszaviszik a többi foglyul ejtett társához.

A Bors értesülése szerint a karaktert megformáló színésznőt, Fridel Fruzsinát nagyon megviselte a rendkívül veszélyes jelenet forgatása, hiszen a valóságban akkor már áldott állapotban volt. Nem tudni, hogy ezért vagy másért, de mindenesetre az a hír járja, hogy Fruzsi hamarosan kiszáll a sorozatból.

– A felvételt akkor rögzítették, amikor Fruzsina még hivatalosan nem jelentette be, hogy babát vár. Ha tudtunk volna erről, akkor jobban vigyáztunk volna a testi épségére – mondta Magyar Rita, a csatorna szóvivője.

Bata Kata

146. vaczila
2009. márc. 6. 05:40
Na tegnap aztán jól megnéztem a műsort. Az elején elaludtam, a végén meg felébredtem. De jó volt!
2009. márc. 2. 21:41

tv24.hu-n 3 heti rész van meg:

Kapcsolódó cikk:

Mégiscsak a maffia intézi el Csillagkút lakóit?


Már hetek óta kering a pletyka arról, hogy miként távolítják el a TV2 sorozatából a már nem olyan izgalmas karaktereket, most úgy tűnik, nem alaptalanul.


Mint arról már beszámoltunk, a TV2 Jóban Rosszban sorozata a közelmúltban már elküldte azokat a női szereplőket, akiknek karaktere úgy tűnik, nem elég izgalmas a nézők számára. Hamarosan szelektálnak a férfiak között is, ám nyilván nehéz ilyen sok csillagkúti lakos életét úgy alakítani, hogy egyik percről a másikra eltűnjön a képernyőről.


Folyosói pletykák már tavaly év végén tudni vélték, hogy állítólag valamilyen agresszív támadás éri majd a sorozatbéli kórházat, és így tűnnek majd el a nem kívánatos karakterek. Persze a csatorna hallgatott minderről, ám most úgy tűnhet, mégis igazak lesznek a találgatások. A hétvége óta ugyanis vetítenek egy spotot, melyben símaszkos alakokat láthatunk, és mely szerint március 13-a igazi péntek 13-a lesz a sorozatban.


Jóban Rosszban: Most a férfiakon a sor


Folyosói pletykák szerint egy terrortámadás közben fog meghalni néhány szereplő a TV2 szappanoperájában


Régóta szóbeszéd, hogy hamarosan valami újabb szörnyűség történik a TV2 napi sorozatában. A csatorna ugyanis komoly vérfrissítésbe kezdett, ám nyilván nem könnyű eltüntetni több karaktert egyszerre. Van, aki simán kilépett, más összebalhézott az új főnővérrel, és akad, akit egy autóbalesettel intéztek el. Ez határozottan csak a női vonal, hiszen eddig Mészáros Kitty, Szorcsik Viki és Kerekes Viki távoztak a képernyőről. De hamarosan eltűnik Gregor Bernadett, Tallós Rita és Várdai Anikó is. És mi van a pasikkal? Vetődhet fel jogosan a kérdés…

A csatorna természetesen hivatalosan még nem nyilatkozik a távozó férfiszereplők személyéről, se arról, miként oldja majd meg a cserét. Ám egy régóta keringő belső pletyka szerint egy terrortámadás frissíti fel a szereplőgárdát, melyben eltűnhet mindenki, akit nem akar tovább foglalkoztatni a Jóban Rosszban stábja.



március 16.hétfő:

Szörnyű nagy fejetlenség és bizonytalanság lesz úrrá a kórházban. Robi és Rozi nyugtatják magukat, a rendőrség pedig felkészül az eseményekre. Dóra és Margit ezúttal egymásra vannak utalva. Péter nem tudja túltenni magát a történteken. Elvira eközben jó ötletet ad a rendőröknek...


március 17.kedd:

A Kék Macsekba is megérkeznek a hírek a klinikáról, s emiatt nagy az izgalom. Orsi végre beszél az apjával, és értesül a történtekről. Nándi szeretne a fia közelébe kerülni. Eközben Bandi és Richárd szövetkeznek egymással. Klári pedig szembesül azzal, hogy mire akarják felhasználni...


március 18.szerda:

Müller különleges szerepet kap az ügyben. Miközben Anettre bízzák a kis Vilit, Előd, Bandi és Richárd összetűzésbe kerülnek egymással. Rozinak segítségre van szüksége, de nem kapja meg. Anett a megfelelő pillanatra vár...


március 19.csüt. :

Richárd hatalmas meglepetést okoz Elődnek. Vilike eközben meglép Anettől. Böbe jó hírt kap, és végre megkönnyebbül. Réka megtudja, hogy mi történt a kis Vilivel. Péter és Réka életmentő operációt hajtanak végre. Gyöngyiben pedig egyre erősebb a gyanú, hogy Viola a kórházban van...


március 20.péntek:

Nándi tervének kimenetele igencsak kétségessé válik. Péter és Réka operációját eközben megnehezíti a fegyveresek jelenléte. Mindenki izgatottan várja, hogy ki megy, és ki marad a helyszínen. Böbe azonban megelégeli a várakozást...

144. scorpiolady (válaszként erre: 143. - Strawberry)
2009. márc. 1. 10:12
és a sok álarcos?????
143. Strawberry (válaszként erre: 142. - Scorpiolady)
2009. febr. 28. 15:55
Gondolom a kiírt szereplőktől elbúcsúzunk és valószínűleg más irányba megy tovább a sorozat.
2009. febr. 28. 12:38
Kíváncsi leszek mi lesz péntek 13-án, úgy reklámozzák hogy minden megváltozik és a jóban rosszban felirattal.
141. Tündi7
2009. febr. 27. 10:21
Hát nem semmi alakulnak a dolgok nem foguk unatkozni az elkövetkező két hétben ugy látom :))
140. vaczila
2009. febr. 27. 06:17
Na ez érdekes lesz, főleg az utolsó mondat.
2009. febr. 26. 22:04

A múltkor átmásoltam a tartalmat március 6.-áig, a jövő héttel az azt követő tartalom:


28.péntek:

Anett igyekszik, hogy Nándi fájdalmán enyhítsen, s a férfi hajlandó is a vállán kisírni magát. Alexa és Richárd között eközben formálódik a kapcsolat. Bandi nyugtalanító telefonhívást kap. Nándi és Péter találkoznak egymással. Szabi újabb galibát csinál, s ezúttal sem sikerül csendben megúsznia.


március 2.hétfő:

Szlávik nyomozó Müller segítségére siet. Zsigmond eközben Helgáról mesél Péternek. Előd figyelmezteti Violát. Fehér Richárd meglepő lépésre szánja el magát. Rékáék nagyon készülnek arra, hogy fogadják Ádámot. Megvan a temetés időpontja.


03.03.:kedd:

Böbe elmeséli az álmát. Ádám meglepetésvendéggel érkezik haza. Müller és Szlávik vitatkoznak, majd kifaggatják Nándit. Alexa tippje jónak bizonyul. Roland Zsigmondtól kér tanácsot. Elvira titoktartást kér a nővérektől. Barbiból végre valamilyen reakciót csal ki Roland, amelyen mindenki meglepődik.


03.04.szerda:

Böbének gyanús lesz a saját férje, Bandi is. Ádám bemutatja az új barátját a többieknek. Nándi beszámol a történtekről Péternek. Kálmán vacsorára hivatalos Fürediékhez. Zsigmond és Sára barátkoznak egymással. Anett és Nándi eközben nem tudják fékezni a vágyaikat.


03.05.csüt. :

Zsigmond és Sára között több lesz, mint barátság, ám valaki ezt nem nézi jó szemmel. Kardosnak új rajongója akad, ám ezúttal nem örül ennek. Linda nagy lépést fontolgat magában. A nővérek cukkolni kezdik Margitot, aki Helga kedvence lesz.


03.06.péntek:

Az új jövevény mindenkivel flörtöl a kórházban. Richárd hajlik arra, hogy belemenjen Bandi üzletébe. Svédnek van egy új szerzeménye, amit meg is mutat mindenkinek. Viola és Kálmán között nincs minden rendben. Barbara pedig roppant nehezen viseli a kialakult helyzetet.


IDÁIG MÁSOLTAM ÁT MÚLTKOR

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

03.09.hétfő:

Kardos úgy dönt, hogy végre helyre teszi Kloét. Helen ellenőrzi a bankszámláját. Lenke beszámol Füredinek a találkozóról. Barbi váratlan lépést tesz. Péter Rékáékhoz telefonál. Ádám érdekes érzéseket kezd el táplálni valaki iránt. Rolandnak támad egy remek ötlete. Bea kiosztja Ádámot. . .


03.10.kedd:

Péter és Zsigmond Barbiról beszélgetnek egymással. Bea nagyon kiakad. Lenke hajlik arra, hogy komolyan beszéljen Richárddal. Péter kérdőre vonja Helent. Barbara állapota jó téma az orvosának és az apjának. Alexa nyomozásba kezd. . .


03.11.szerda:

Barbara türelmet kér Rolandtól. Bandi és Böbe Alexáról beszélgetnek - Böbének pedig furcsa érzései vannak a nővel kapcsolatban. Gyöngyi rémes dolgokat jósol. Kardos szeretne mindent tisztázni. Lenke megérkezik a találkozóra, és jelzi, hogy ő egyelőre csak információt gyűjt...


03.12.csüt. :

Zsigmond és Barbara nagy beszélgetésbe kezdenek, ahogy Péternek és Helennek is van elég közös témája. Barbara fültanúja lesz egy pletykának, amely Nándiról szól. Zsigmond és Sára a Macsekba mennek. Barbara kemény döntést hoz Nándiról. A maffiafőnök eközben elindul a kórházba. . .


03.13.péntek:

Zsigmond próbál beszélni Helgával, de a főnővér még mindig elutasítóan viselkedik. Füredi segít Alexának telket nézni. Müller figyelmezteti Elvirát, hogy mihamarabb menjen el a kórházból. Eközben gyanús alakok lézengnek a Csillagvirág Klinikán, s végül Csillagkúton minden a feje tetejére áll. . .

2009. febr. 25. 11:12

Sziasztok! Én is nagyon szeretem a sorozatot. A kezdektől nézem, szinte minden részt láttam...

Személy szerint én nem bánom, hogy Laurát kiírták, soha nem kedveltem a karaktert.

137. Tündi7 (válaszként erre: 135. - Vaczila)
2009. febr. 25. 11:06
Hát nem tudom mmost igen furcsán viselkedett vele de szerintem igen azt a valamit amit kapott a Rolandtol ott szorongatta a kezébe szerintem lessz valami idövel.
136. Franc22
2009. febr. 25. 10:58
Na Laura nincs többé? Azt még láttam ahogy műtötte a dokika. Na kiváncsi vagyok ki az új Barbara. Nem láttam tegnap, hogy mutatták e. Bár nem nagyon érdekel ez a sorozat, de néha ha nincs más a tv-ben akkor belepillantok egy keveset.
135. vaczila
2009. febr. 25. 07:13
Szerintetek összejön újra Barbara Rolanddal?
134. mulberry88 (válaszként erre: 133. - Mulberry88)
2009. febr. 24. 18:03
Bár a szemöldökére én is felfigyeltem. :D Ahogy mindenki. :)))
2009. febr. 24. 18:01
Nekem kellemes meglepetés az új Barbara, sokkal rosszabbra számítottam. :) A hangja pedig szerintem nagyon hasonlít a régi színésznőére!
132. Tündi7 (válaszként erre: 131. - Vaczila)
2009. febr. 24. 08:47

Hát ezt én is igy gondolom igen érdekes Barbara uj arca virit a sötét szemöldöke kicsit furi.

De majd megszokjuk.

131. vaczila
2009. febr. 24. 06:54

Kicsit fura az új Barbara. Szőke haj, sötét szemöldök. Ilyen a valóságban nincs is. Egyébként kicsit azért hasonlít a régire.

Laurát meg valahogy szebben is kiírhatták volna a sorozatból, hogy ne ez a véres kép maradjon meg róla az emberek fejében. Mondjuk kinn maradhatott volna Ausztriában, vagy valami ilyesmi.

130. mulberry88 (válaszként erre: 128. - Klaudiaklaudia)
2009. febr. 20. 20:09

Nahát! Én erre nem is gondoltam, de igazad lehet. Bandi igazából orvos! És akkor régen jómódúak voltak, és a gyerekek azért utálták eleinte annyira a helyzetüket.

Fú, azért az elmúlt pár rész elég kemény volt. Tök jó, tele van izgalommal, és ahogy olvastam, még egy csomó más is lesz benne. Nagyon remélem, hogy végre kiderül, hogy Előd robbantott, és megbűnhődik érte. Szegény Barbi. Bár biztosan nagyon szép lesz az új arca (amint láttam).

129. 64fa0801a6 (válaszként erre: 128. - Klaudiaklaudia)
2009. febr. 19. 07:53
Le van írva minden a tartalomban... autóbalesetben...
128. Klaudiaklaudia (válaszként erre: 95. - 64fa0801a6)
2009. febr. 19. 00:19

Szerintem Bandi az ápoló!

És orvos/ápoló lehetett kint Romániában,csak valami rosszul sült el,ezért nem lehet most orvosi szerepben,de ő segít titokban...Laura hogy hal meg?nem tudja valaki véletlen?

127. 0cec113ec4 (válaszként erre: 126. - 64fa0801a6)
2009. febr. 19. 00:15

tényleg????????????

Miért írják ki?

Mi lesz Vilikével?

126. 64fa0801a6 (válaszként erre: 125. - 0cec113ec4)
2009. febr. 18. 23:46
Laura fog meghalni...
2009. febr. 18. 23:42
Na jó-jó....de ki fog meghalni??????
124. Tündi7 (válaszként erre: 123. - 64fa0801a6)
2009. febr. 18. 15:06

köszi hogy leirtad:))

Jo esemény dus lessz most az elkövetkező pár hét.......

de ez a jo benne!!

2009. febr. 18. 15:00

Tartalom a jövőhétől két hétre:


23.hétfő:

Nándi nem tudja elérni Laurát, hiába is próbálkozik. Barbara fásultnak és fáradtnak érzi magát. Füredi és Lenke egy idegennel találkoznak. Bandi gyanúba keveri Elődöt, egy talált tárgy kapcsán. Baleset történik Csillagkúton, a mentősök pedig megérkeznek. Dávid és Iboly Margittal együtt csinálnak közös programot. Svéd és Orsi között egyre jobb a kapcsolat. Nándi megtudja, hogy ki szenvedett balesetet.


24.kedd:

Péter rossz hírt közöl Nándival. A családtagok is döbbenten fogadják a történtekről szóló beszámolót. A rendőrök összefoglalják a közelmúlt eseményeit. Richárd és Roland végre közelebb kerülnek egymáshoz. Péternek nagyon nehéz feladattal kell megküzdenie. Klárinak eközben egyre gyakoribb a hangulatváltozása, amit az újabb hormonkezelés okoz.


25.szerda:

Barbara meglepő módon fogadja a rossz hírt. Alexa Előd felől érdeklődik. Roland nagyon aggódik Barbiért. Szabi úgy érzi, hogy ideje tiszta vizet önteni a pohárba, ezért bocsánatot kér. Helga és Alexa között feszült a viszony, Helga hajlandó akár a főorvosig is elmenni a nézeteltéréssel.


26.csüt.:

Dávid kemény helyzetbe kerül, de Bandi a segítségére siet. Dávid és Margit egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Richárd wellness-hétvégét ajándékoz Lindának és Etelkának. Eközben egy új jövevény kezd udvarolni Violának. Barbara pedig a teljes tagadást választja a problémája leküzdésére.


28.péntek:

Anett igyekszik, hogy Nándi fájdalmán enyhítsen, s a férfi hajlandó is a vállán kisírni magát. Alexa és Richárd között eközben formálódik a kapcsolat. Bandi nyugtalanító telefonhívást kap. Nándi és Péter találkoznak egymással. Szabi újabb galibát csinál, s ezúttal sem sikerül csendben megúsznia.


március 2.hétfő:

Szlávik nyomozó Müller segítségére siet. Zsigmond eközben Helgáról mesél Péternek. Előd figyelmezteti Violát. Fehér Richárd meglepő lépésre szánja el magát. Rékáék nagyon készülnek arra, hogy fogadják Ádámot. Megvan a temetés időpontja.


03.03.:kedd:

Böbe elmeséli az álmát. Ádám meglepetésvendéggel érkezik haza. Müller és Szlávik vitatkoznak, majd kifaggatják Nándit. Alexa tippje jónak bizonyul. Roland Zsigmondtól kér tanácsot. Elvira titoktartást kér a nővérektől. Barbiból végre valamilyen reakciót csal ki Roland, amelyen mindenki meglepődik.



03.04.szerda:

Böbének gyanús lesz a saját férje, Bandi is. Ádám bemutatja az új barátját a többieknek. Nándi beszámol a történtekről Péternek. Kálmán vacsorára hivatalos Fürediékhez. Zsigmond és Sára barátkoznak egymással. Anett és Nándi eközben nem tudják fékezni a vágyaikat.


03.05.csütörtök:

Zsigmond és Sára között több lesz, mint barátság, ám valaki ezt nem nézi jó szemmel. Kardosnak új rajongója akad, ám ezúttal nem örül ennek. Linda nagy lépést fontolgat magában. A nővérek cukkolni kezdik Margitot, aki Helga kedvence lesz.


03.06.péntek:

Az új jövevény mindenkivel flörtöl a kórházban. Richárd hajlik arra, hogy belemenjen Bandi üzletébe. Svédnek van egy új szerzeménye, amit meg is mutat mindenkinek. Viola és Kálmán között nincs minden rendben. Barbara pedig roppant nehezen viseli a kialakult helyzetet.

2009. febr. 18. 14:07
Az is lehet, hogy az csak a műkörme volt...
2009. febr. 18. 13:32
De mi lesz Lindával, lehet hogy ő hal meg? Tegnap a dobozban a körme..... elég hajmeresztő volt...
120. 64fa0801a6 (válaszként erre: 119. - 64fa0801a6)
2009. febr. 17. 21:50
Bocsánat, nem Klári, hanem LAURA!!!!
2009. febr. 17. 21:50
A jövő heti TVR-Hét írja, hogy Csillagkúton Klári szenved balesetet...
118. vaczila
2009. febr. 17. 18:04
Én mindig nehezen válok meg 1-1 régi szereplőtől, mert ha már megszoktam hogy ott van, akkor hiányzik utána.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook