Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban rosszban c. sorozatkedvelők topicja fórum

Jóban rosszban c. sorozatkedvelők topicja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
177. Tündi7 (válaszként erre: 176. - 64fa0801a6)
2009. márc. 18. 18:45

Reggel én is néztem a mokkát meg most délután az aktivban is volt rola szó.

Nagyon fel kapták egyébként még azt mondták Damu Roland is megvéltozik majd.

Jo lenne ha már vége lenne ennek a terorrnak:(

2009. márc. 18. 18:43
A mai részben Rozit, és a Violát masszírozó masszőrt lövik le, ezt a Mokkában mutatták...
175. mulberry88 (válaszként erre: 171. - Zeelleer)
2009. márc. 18. 18:30
Mindenkinek van adatlapja, úgyhogy nyugodtan megnézheted. És nem kell gúnyolódni.
174. zeelleer (válaszként erre: 158. - Vaczila)
2009. márc. 18. 15:20
Mért a vészhelyzet,Grace klinika csak arról szól?
173. zeelleer (válaszként erre: 163. - Mulberry88)
2009. márc. 18. 15:19
Terorristák, nem kegyelmeznek :)
172. zeelleer (válaszként erre: 166. - 64fa0801a6)
2009. márc. 18. 15:19
2 napot kell várni... tök szar...
171. zeelleer (válaszként erre: 168. - Vaczila)
2009. márc. 18. 15:18
Jujj... hány éves vagy? 5?
2009. márc. 18. 15:15
Hát, én azt mondom rá, hogy másképp nem lehetett volna kivenni őket. Helen nem az a természetű aki csak úgy otthagyná a kórházat. Barbara akart robbanni? És Laura? Neem... Dehogy is! A robbanás meg a baleset csak egy megoldás. A másik, egy az egész várost összefogó katasztrófa,amikor meghalnak a kiírni kívánt emberek. Így nézzétek. 4 áven át minden jó volt... sőt! lehet, hogy már 5 éve. Nem volt unalmas? Csak ez ment: "Nem járhatsz Előddel!" "Mivan Svéd?" Már untam kicsit. Most ez a fordulat ráfért a klinikára. Amúgy, a sorozatból észrevehettétek, hogy tényleg szűkebb a pénztárca, mert a Barbinak meg a Laurának még jutott művér... A Helennek már egy jó ingyenes összeesés. Az új főcímdal is jobb/sokkal/ mint az előző Tóth Verás nyávogás...Egyébként meg valaki azt írta, hogy miért nem hívták a rendőrséget?. 1 azért, mert már ott voltak. 2 hogy elvették a mobilokat.3 Te ha terroristák vennének körül akkor az lenne az első dolgod,hogy rendőrt hívsz? Nem... inkább leütöd. Helen tényleg hülye volt amikor nem állt meg...Mondjuk nekem nem fog hiányozni... Na már meggyőztelek titeket,hogy ez így jó? Aki meg azt mondta rosszat álmodott tőle, az kérje a készítőket,hogy legyen 18-as karikás :) Bár én akkor is nézném pedig még csak 12 vok. :) Meg imádom az izgalmasabb filmeket,sorozatokat.Minden nem olvasom a TXT-n a következő napi műsort, meg a NET-en is. Jó sokat írtam de nem baj:).Üdv!
2009. márc. 17. 07:14

A sorozathoz kapcsolódó cikk:


Tallós Ritát kiiktatták


A nagy akció elmaradt, de Helen Tanakist már kiiktatták a sorozatból.


Péntek 13-ra hatalmas durranást ígért a TV2 Jóban Rosszban sorozatban. Ám ez elmaradt. Csupán a sorozat utolsó perceiben volt kisebb izgalom, amikor a helyi rendőrök kiszúrták, hogy bizony a gengszterek elözönlöttél a Csillagvirág Klinikát.

A HelenTanakist alakító Tallós Ritát viszont valóban gyorsan elintézték a műsor készítői, a szerepe szerint ugyanis a nem hagyta, hogy a kórházban ágyvegyék a hatalmat a rosszfiúk, éppen tárgyalni készült velük, amikor is egyetlen lövéssel a földre terítették. Az tehát egyelőre még nem derült ki, hogy ki távozik még a sorozatból, de valószínűleg a hétfői és a keddi részben minden világossá válik.



március 30;hétfő,943.rész:

Előd nehezen fogadja a rossz hírt. Lenke pedig titokban mégsem bocsájtott meg. Margit titkolózik Niki előtt. A kórház vezetősége igyekszik menteni a menthetőt. Linda megtudja, hogy mi történt Richárddal. Ibolyt eközben az érdekli, hogy mi történt Margitnál...



március 31; 944.r;kedd:

Péter újabb nehézséggel találja szemben magát. Roland kemény döntésre kényszerül. Iboly mindenképpen szeretné kinyomozni, hogy mi történt Margit és Dávid között, ezért most a lánynál puhatolózik. Linda előtt pedig új lehetőség csillan meg...



április1; 945.r;szerda:

Dávid Viktorral szeretné megvitatni mindazt, ami a szívét nyomja. Alexa nagy hírt közöl Bodolaiékkal. Zsigmond elmondja a véleményét Helgának, ő azonban nem kér belőle. Böbe tudomást szerez Szabi egy hazugságáról...


ápr.2; 946.r;csüt.:

Dóra igyekszik megnyugtatni Viktort, akit teljesen kiborítanak a történtek. Klárinak nagyon jól esik, hogy Nándi figyelmesen végighallgatja. Kardos projektje úgy tűnik, megmentheti a kórházat. Füredi elbeszélget Magdikával...


ápr.3; 947.r;péntek:

Lenke és Füredi között most sem felhőtlen a viszony. Péter ismerteti a helyzetet Alexával. Etelka aggódik Linda miatt, ám a lány nem adja fel a reményt. Eközben Péterék is tovább reménykednek, ám egyre kevesebb esélyük van...

168. vaczila
2009. márc. 17. 05:38
Nem jön be a maffiásdi. Az éjjel is ezzel álmodtam.
2009. márc. 14. 09:48
de helenéknek meg péternek nem volt annyi eszük meg persze rozinak hogy a rendőrségget hívja
2009. márc. 13. 21:44
És még olyan messze van hétfő, amikor tovább folytatódik...
2009. márc. 13. 21:30
Helent kinyírása sejthető volt, akadékoskodni mer a Maffiával?? Lehetett volna annyi esze a történetben...
2009. márc. 13. 21:29
Igen, Rozit is kiírták a sorozatból, meg Anettet is...
2009. márc. 13. 20:12
Jajj.. ez a támadás... És lelőtték Helent. Nem tudja vki, hogy Rozi is lövöldözés áldozata lesz? Nem lenne jó, ha mindenkit lepuffantanának. :/
162. zebracsikó (válaszként erre: 161. - Mulberry88)
2009. márc. 13. 20:05

egyetértek! jó az új főcímdal!

remélem, nemsokára az egészet hallhatjuk, nemcsak ezt a részletet belőle.

2009. márc. 13. 19:39
Az új főcímdal egész jó lett. (bár a régi zene is jó volt) Tetszik, hogy kiírják a szereplők neveit, most legalább tudni fogom, hogy ki kicsoda. :D
160. Tündi7
2009. márc. 13. 09:53
Hát engem is zavar ezt a terorr kihagyhaták volna.
2009. márc. 13. 08:17
A Mokkában már hosszabb részletet mutattak az esti akcióból, ahogy mindenkit megtámadnak a terroristák, Rozit is, ahogy tlefonált segítségért, a masszőröket, és a részleteket Réka mondja a Mokkában...
158. vaczila
2009. márc. 13. 06:24
Elvileg kórházi sorozatnak indult, de ez a kórház mindenről szól, csak épp a betegekről nem. Tulajdonképpen csak egy helyszín a sorozatban. Most meg már bűnügyi film lesz belőle! Nem az én esetem.
2009. márc. 12. 23:08

Nekem már az előzetes is írtózatos volt, nem szeretem a vért, és az erőszakot...

Hogy miért kell a dolgukat végző Nővéreket a sarokba kényszeríteni, és vetkőzésre utasítani...??

Aztán majd lelövik Őket kegyetlenül??


És nembeszélve arról, hogy két hétig ott lesznek a borzalmak, mert addig fogják kb. nyújtani a terrort...

2009. márc. 12. 15:25

Hát én nem tudom, miért kell ilyen maffiás akciófilmmé változtatni a sorozatot, nekem jobban tetszett amikor nyugisabb volt a dolog (nem lövöldöztek és nem robbantottak). Már a robbantást is kicsit soknak találtam, Laura balesete pedig nálam a határt súrolta... Túl sok az erőszak és a baleset.


A régi Barbara jelleme ezerszer jobb volt, tök aranyos és kedves, rendes lány volt. Az új stílus viszont eléggé provokatív. Engem zavar.

155. Tündi7
2009. márc. 12. 10:16
Sziasztok nekem is igen az uj Barara a régi sokkal jobb volt igen furcsa szerepet is alakit:))
154. Franc22
2009. márc. 12. 08:46
na ez az új leány aki a Barbit alakítja, hát egy nagy sz...! Valamelyik nap nem volt semmi a tv-ben és rákapcsoltam. Pár percet néztem csak, de szerintem pont nem ide való!
2009. márc. 12. 00:23

március 23;hétfő,938.rész:

Péterék lövést hallanak. A lobbyban eközben egyre nagyobb a feszültség. Réka roppant veszélyes helyzetbe kerül. Müllerék meglátják, hogy Niki komoly bajban van. Káosz keletkezik, amikor valaki valódi életveszélyben van.


03.24.kedd,939.rész:

Niki és Margit élete is bajba kerül, miközben újabb kórházi dolgozók esnek túszul. Péter rizikósnak tartja Kardos buzgalmát. Viktor kiles egy rejtekhelyet. A túszul esett kórháziak szinte várják a végzetüket. Zsigmond pedig megfontolt lépésre készül.


03.25.szerda,940.rész:

Kardos nagyon hálás Fanninak, amiért a nő önzetlenül viselkedett. Nándi eléri a célját. Úgy tűnik eközben, hogy a rizikósabb terv lesz a nyerő. Veszélyes operációra kerül sor a kórházban, amelynek kimenetele kétséges. Ádám és Bea a maguk módján támogatják a szüleiket.


03.26.csüt;941.rész:

Alexa olyan lépést tesz, amely Elődnek és Richárdnak is kedvez. Nándi a villában tölt pár napot, ahol furcsa dolgok történnek vele. Bandi gyanakszik, Előd pedig vallomást tesz a rendőröknek. Roland meggyőzi az apját.


03.27.péntek,942.rész:

Roland szeretné visszakapni a robbantás előtti Barbarát. A kórháziak még mindig képtelenek feldolgozni azt, ami Csillagkúton lejátszódott. Müller csak fokozza Előd frusztrációját. A tragédia árnyékéban pedig új pár születik.


Eddig van leírva a tartalom...

152. vaczila
2009. márc. 11. 06:25
Akiket bírok, azok már alig szerepelnek. PL: Viktor, Dóra, Svéd, stb.
2009. márc. 10. 22:28
javítva: "megoldhatták volna"
150. 64fa0801a6 (válaszként erre: 149. - Strawberry)
2009. márc. 10. 22:27

Mondjuk annak, hogy Rozit is kiírják, én sem örülök...


Meg én sem szeretem a véres dolgokat, de az erőszakot sem, főleg,ha még brutalitásról is szól a történet...


Megoldhatták barátságosabban is a kiírásokat...


IGaz, hogy csak egy szerep, de Violát is úgy megviselte a forgatás, pedig csak egy illúzió, és nem valóságos esemény, hogy végleg távozik a sorozatból...

149. Strawberry (válaszként erre: 147. - 64fa0801a6)
2009. márc. 10. 20:44
Én is olvastam, de erre már csak annyit tudok mondani: unalmas, h folyton ismétlik önmagukat. Ez már a 3. ilyen eset lesz, ami elfogadhatatlan a mai világban és szörnyű dolog. Úgy látszik egy negatív szálra épül az egész.
148. vaczila
2009. márc. 10. 06:19
Hát nem is tudom, hogy várom e ezeket a szörnyű eseményeket.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook