Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó város Tét?Minden érdekel róla. fórum

Jó város Tét?Minden érdekel róla. (beszélgetős fórum)


2010. jún. 16. 13:24
Megtudhatnánk, hogy döntöttetek? Időközben már lehet, hogy ide is költöztetek?
2010. jún. 15. 09:14

Tét nem régen lett város ?!, hát szerintem inkább nagyközség. Nem igazán városias.

Lehet, hogy szerencsésebb lenne inkább egy Győr közeli falut választani, szerintem azok még sokkal kultúráltabbak, mint Tét.

Abda, Öttevény - főutvonal mellett vannak, jó a közlekedés Győrbe, valamint Écs, Nyúl, Pér, Győrszentiván.

Ajánlani tudom még Ménfőcsanakot, Győrújbarátot, Győrújfalut, Győrzámolyt - bár ezen települések nagyon felkapottak, rentgeteg új ház épült és elég magasak az ingatlanárak.

Sok sikert az újrakezdéshez!

Tétről én lebeszélnélek. :(

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 16. 13:36

Bocs,elnéztem!

Tétről még csak nem is hallottam!

2008. okt. 16. 13:36
Még annyit hogy Tét nem régen lett város, inkább egy nagy falu, és olyan is.
2008. okt. 16. 13:30
Előnye hogy olcsóbb házat venni mint pl Győrben, aki oda költözik legfőképpen ezért teszi. Hátránya, sok a napbarnított ember, ha a család elmegy otthonról valakit otthon kell hagyni őrizni a házat, mert visznek mindent ami mozdítható. Nemrég volt egy eset, külföldi beruházó valami szélerőmű parkot akart létesíteni, amely munkahelyeket és sok adóforintot hozott volna a városnak. De az okos tétiek leszavazták, beruházó meg szépen odébbállt. Munka az helyben nem nagyon van, Győrbe járnak dolgozni, vagy Komáromba a Nokiába. Ennnyi jutott eszembe hirtelen.
2008. okt. 16. 13:29
Minden érdekel róla.Írtam a polgármesternek is de még nem írt vissza semmit se.Nete nem sokat találtam.Ezért fodulok hozzátok.Légyszi segítsetek.Köszi mindenkinek.
2008. okt. 16. 13:26
Bocsi a hibákért!!!Komlóról szeretnék Tétre költözni.A családomma. Szeretnék életet változtatni és máshol élni.Csak ennyi.Köszi az infókért.
5. frutty (válaszként erre: 1. - Brassai75)
2008. okt. 16. 13:15
nem,tudom útánnanéztél a neten?
2008. okt. 16. 13:15
Miért pont Tét? Komlóról Tétre? Van valamilyen különösebb oka?
2008. okt. 16. 13:15
Én a közelében lakom és szerintem NEM! Ha bővebben érdekel megírom miért.
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Brassai75)
2008. okt. 16. 13:15
Hová,melyik városba szeretnél költözni?
2008. okt. 16. 13:13

Szeretnék oda költözni a családommal.Milyen a város élete?Mindent íjratok le róla.Légyszíves.Köszönöm!!

Mukika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook