Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó nőgyógyászt keresek a 9. vagy a 11. kerületben, ajánlanál? fórum

Jó nőgyógyászt keresek a 9. vagy a 11. kerületben, ajánlanál? (tudásbázis kérdés)


5. Toulouse (válaszként erre: 4. - Mari24)
2013. máj. 22. 16:24
Írtam privátot! :)
4. mari24 (válaszként erre: 3. - Toulouse)
2013. máj. 22. 16:07

Mekkora összegre kell gondolni alkalmanként, pl általános vizsgálatnál?

Tudnál egy nevet esetleg cimet a dokira? köszi

2013. máj. 22. 15:19
Én úgy tudom, hogy ingyenesen csak a lakhelyed szerinti nődokihoz mehetsz. Magándokihoz viszont bárhova, igaz, hogy azért fizetni kell, de szerintem megéri. Én is magándokihoz járok és sokkal empatikusabb és segítőkészebb.
2013. máj. 22. 14:47

Sziasztok, a problémám amiben segitségre volna szükségem:


3 éve használok fogamzásgátló spirált.


Szeretném megnézetni egy jó nőgyógyásszal, és kicseréltetni. Ezzel még nem lenne probléma.


Mivel a 7. kerületben van bejelentett lakcimem, ezért oda mentem nőgyógyászhoz a Péterfy Sándor utcába. Nagyon meglepődtem mikor közölte velem a doki - miközben fel sem nézett a számitógép monitorjáról- hogy majd a siprált szedessem ki ott ahol felrakattam, és különben ilyen orvost Magyarországon nem fogok találni, mert azoknak a nőknek akik még nem szültek nem helyezik föl.


Nagyon durván és lekezelően beszélt velem, közölte hogy lehet menni. Hát elmentem és vissza se mentem többet.


A probléma itt kezdődik, külföldi állampolgár vagyok, nemigazán látom át a magyar egészségügyet.


Kérdéseim:


- Igaz, az hogy nincs orvos aki segitene ebben?

- Csak a bejelentett lakcim szerinti beosztott orvoshoz lehet járni?

- Probléma lehet hogy nem vagyok magyar állampolgár? - egy éve bejelentett munkaviszonyban dolgozom Budapesten.


Keresek egy jó nőgyógyászt aki szóba áll velem. 9. és a 11. kerület lenne a legjobb.


Tudnátok segiteni egy megbizható dokit találni?

Válaszokat előre is köszönöm.

2013. máj. 22. 14:28
Jó nőgyógyászt keresek, 9. vagy 11. kerületben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook