Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó kozmetikust tud valaki Szegeden elfogadható árban? fórum

Jó kozmetikust tud valaki Szegeden elfogadható árban? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 7. 13:12
Én tudok egyet, de ő deszki... Ha esetleg érdekel, szívesen megadom az elérhetőségét.
2011. júl. 5. 15:40

Sziasztok!!


Egy olyan kozmetikust keresek a városban, aki szépen ki tudja szedni a szemöldökömet, normálisan gyantáz, kedves, figyelmes, ugyanakkor nem egy szószátyár. :)

7. bared (válaszként erre: 6. - Wencus)
2011. márc. 15. 18:55
igen, ő is jól dolgozik, jártam oda, míg abban az utcában laktunk...
2011. márc. 14. 10:30
Osztrovszky utca elején a víztorony felőli részén Ilcsi kozmetika, Jó olcsó, sok gépük van.
2011. márc. 13. 22:31
Rókusi vagyok, de ha tényleg jó a kozmetikus és nem csillagászati árban van, akkor nem gond, ha kicsit arrébb van. Bringával járok, jól tudok közlekedni...
2011. márc. 13. 22:13
Mystic kozmetika, szilléri sgt... a szám passz, a 42-vel szemben van, ez egy magányosan álldogáló 10 emeletes.... én oda járok, kiváló... ha kéred, telószámot tudok küldeni privátban...
2011. márc. 13. 22:12
Merre szeretnél? Mert gondolom, nem akarsz átutazni az egész városon. :-)
2011. márc. 13. 22:06
Sziasztok! Jó kozmetikust keresek elfogadható árban. A régi kozmetikusomban csalódtam. Az utóbbi pár alkalommal már nem tisztította ki szépen az arcom, a szemöldök szedés-festés sem lett olyan jó, és a festések sem tartósak. Hátha tud valaki ajánlani egy megbízható kozmetikust, akitől örömmel, megelégedve jön el az ember...
2011. márc. 13. 22:04
Jó kozmetikust tud valaki Szegeden elfogadható árban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook