Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jó kineziológust tudtok ajánlani Budapesten? fórum

Jó kineziológust tudtok ajánlani Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 25. 00:30
Én Óbudán Berényi Ildikó kineziológus akit nagyon tudok ajánlani. Név alapján, vagy lelkek gyógyásza a weboldal neve.
4. szilviy (válaszként erre: 2. - 72bc14c91a)
2018. júl. 9. 15:58

Voltam egy látónál,illetve a munkahelyi pszichológus is mondta,hogy nem ártana elmennem családállításra vagy kineziológushoz. A látó szerint nincs apaképem,ezért nem alakult ki még bennem milyen párt szeretnék magam mellé,a pszichológus szerint meg a családi hátterem illetve a gyerekkorom miatt lenne szükség ezekre a segítségekre. Rosszak voltak a mutatóim :) önbizalom,önbecsülés a béka feneke alatt.

Egyedül élek és 32 éves vagyok.

3. 124637ff9b (válaszként erre: 2. - 72bc14c91a)
2018. júl. 6. 10:21
Ezek az adatok mennyiben fontosak jó kineziológus találatahoz? 😎
2. 72bc14c91a (válaszként erre: 1. - Szilviy)
2018. júl. 6. 09:56
Szia! Feleségem kineziológiával foglalkozik, ha gondolod rákérdezek Neked! Igaz 48 éves “ vénember “ vagyok, de le tudnád írni mi pontosan a probléma, hogy tényleg szükséges e Neked szakember segitsege. Bár ártani nem hinném, hogy ártana :) Jelenleg egyedül élsz/laksz, illetve mennyi idős vagy?
2018. jún. 18. 13:34
Pszichológus is és egyéb spirituális egyén is ajànlotta nekem,hogy menjek el családállításra vagy kineziológushoz, mivel nincs "apaképem" és ezért nem alakult ki még normàlis (3 évnél hosszabb) párkapcsolatom. Esetleg más is küzdött ilyen problémával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook