Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó ill. legjobb gyerekorvos Dunaújvárosban? fórum

Jó ill. legjobb gyerekorvos Dunaújvárosban? (tudásbázis kérdés)


3. BBA* (válaszként erre: 2. - 83ff5144bd)
2011. ápr. 22. 14:02

Még mindig nem találtál megfelelőt? Én tegnap vittem a kisfiam 15 hós vizsgálatra és ott az ajtón láttam kiírva, hogy minden nap a városban egy gyerekorvos a nappalos ügyeletes én biztos prób

lnám, hogy elviszem oda a gyerekem, amelyik szimpi és megkérném názze meg, hátha így tudnál választani, de legfőképpen segíteni a kicsi lányon!! De remélem az eltelt egy hét alatt már javult a helyzet!

2011. ápr. 14. 19:38

esetleg a környéken? Székesfehérvár,Bp, vagy Szekszárd,Paks... van gyerekorvosunk... de nem bízom benne igazán... a váltó gyerekorvos nem vesz át minket,mert sokan vannak a körzetében... a 3. meg nyugdíjba megy...

a kórházban lévő orvosokban megbízom, de ha hozzájuk viszem a gyereket,bent is fogják a kórházban ha úgy van, ha meg nem olyan a helyzet, akkor rám morognak,miért nem a házi orvoshoz vittem?

és a válasz,mert nem bízom benne, és semmit nem tett azzal, hogy a 10 hónapos kisbabám 4 napja nem akar enni... tápszerből csak pár kortyot, és egy üveg bébiételt egész nap... inni iszik szerencsére, de enni nem... ha többet kap,kihányja... és nem foglalkoznak vele...:(

Tippek???? Kérlek segítsetek,bármivel!

2011. ápr. 14. 16:39
Jó ill. legjobb gyerekorvos Dunaújvárosban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook