Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó a vesefájdalomra a villanypárna? fórum

Jó a vesefájdalomra a villanypárna? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 23. 23:37
Állandó melegentartás és FOLYAMATOS víz ivás segít.
21. winny
2009. márc. 28. 09:52

Érzékeny a vesém.

Egy régi vastag sálat szoktam olyankor a derekamra kötni.Be vált.

Sok folyadékot igyál.Az segít.

20. s.irma
2009. jan. 12. 11:53

Ha be van gyulladva akkor nem. A meleg fokozza a gyulladt terület hőmérsékletét.

Inkább fordulj orvoshoz.

2008. dec. 9. 08:50
szerintem a vasaló is:)))
18. katácskák (válaszként erre: 17. - Katácskák)
2008. dec. 9. 02:07
bocsi a 2x kattintást :)És jobbulást Mindenkinek, Akinek fáj, mert Ismijeimnek volt: azt mondják iszonyú fájdalom :(
17. katácskák (válaszként erre: 9. - Evinover)
2008. dec. 9. 02:00

Köszönöm a hozzáértQ tanácsot. :)

A kapszula ( vagy tablettta, már nem tudom milyen kiszerelésben van) nem jó rá?

16. katácskák (válaszként erre: 9. - Evinover)
2008. dec. 9. 02:00

Köszönöm a hozzáértQ tanácsot. :)

A kapszula ( vagy tablettta, már nem tudom milyen kiszerelésben van) nem jó rá?

2008. dec. 8. 23:29

Bocsi, de félreértés ne essék, nem a magas láz miatt borogattak, hanem CSAK a vesémet, ill. az egész altestemet!!! A kórházban már csak hőemelkedésem volt!!!

Mindenesetre ha fáj a vese, azonnal szakorvoshoz kell fordulni, és nem találgatni!!

2008. dec. 8. 23:20
Semmiképpen nem jó!!! Én 2 napig szenvedtem, nagy fájdalmaim voltak, azt hittem felfáztam augusztusban a hidegvizű medencében. Magas lázam volt 2 napig, 3 takaró, fájd.csillapitó, persze álmatlan éjszakák. 3.-dik nap mentem urológushoz, azonnal kórházba utalt, vesemedence gyulladás volt a diagnózis. 1 hétig éjjel-nappal hidegvizes lepedővel borogattak, - nameg infuzió is közben -, mit mondjak auguszusban majd megfagytam az állandó vizes borogatástól, de az orvos szerint "megusztam"!!! Itthon még 2 hétig antibiotikumot szedtem és 'hál Istennek tünetmentes vok azóta is!!
2008. okt. 21. 18:22
Ja na meg a vakbél gyuladási fajdalmat is nagyon jól enyhiti!
2008. okt. 21. 18:20
A fájdalom enyhitésére egy müanyag palackba is tehetsz forró vizet!Ha túl forró csavard egy törölközöbe a palackot(üveget)!Meddig dokihoz el jutsz addig szerintem nagyon jó!A sürgösségin gumiból van palackunk azt szoktuk megtölteni forró vizzel mig megjön az injekció hatása!
2008. márc. 9. 07:20
Úgy hallottam igen,de konzultálni kéne orvossal is.
2008. márc. 9. 01:11

Semmi nem jo a vesefajdalomra, egyedul az orvos!

Minel elobb, annal jobb!

Tapasztalatbol tudom, tavaly novemberben kaptam uj veset. Ha barmi, akar a legkisebb problemad is van a veseddel, irany az orvos, mielott meg tul keso lenne!!!

2007. aug. 30. 12:34

attól függ milyen vesefájdalomról van szó!!Vesegörcsre szerintem tuti nem használ hatásossabb egy Voltaren injekcio tuti a hatása,begyulladt vesére pedig nem a meleg jón hanem a hideg pl.jegelés!!De ha bármilyen veseféjdalmad azt ajánlom fordulj inkább urologushoz!!!nem kezelt veseprobléma a vese evesztésével járhat!!!

Ez egy urologián dolgozo nővér véleménye!!!!

2007. jan. 27. 15:07
igen
2007. jan. 24. 14:33

Egy olyan igazi vesegörcsre csak az injekció jó, sajnos tapasztalatból tudom. Kiráz a hideg, ha rá gondolok.

Egy sima megfázásra talán használhat.

2007. jan. 24. 14:00
igen!!!
2007. jan. 24. 13:19
nekem bevát!!de még mennyire!
2007. jan. 24. 12:35
Arra jó, hogy a meleg a görcsöt, fájdalmat csillapítja, de ez veszélyes is lehet, mert a tényleges problémával nem fogsz orvoshoz fordulni. Azonban amennyiben arra akarod használni, hogy amig a gyógyszer hat, addig se fájjon, arra jó. Én annak idején a menses alatt használtam sokat, mert elég görcsölős voltam.
2007. jan. 24. 12:33
de jo ám.nekem is van,sajnos elég érzékeny a vesém.
2007. jan. 24. 12:01
nem tudom!
2007. jan. 24. 12:01
Jo a vese fájdalomra a villanypárna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook