Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Jó a káposzta melegen?" Szakítani és ujrakezdeni? fórum

"Jó a káposzta melegen?" Szakítani és ujrakezdeni? (beszélgetős fórum)


10. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Reny-cica)
2011. nov. 29. 11:22

Szerintem igen ugyan az lesz!!

Én pár éve újra kezdtem a régi barátommal,de egy fél évig húztuk újra!!

Az volt az első és utolsó alkalom!

Azóta tudom csak a káposzta jó felmelegítve!! :))

2011. nov. 27. 17:01
Sokan azt mondják nem jó a "káposzta melegen", de a saját tapasztalatom nem ez. 5 évvel ezelőtt találkoztunk előszőr a párommal, akkor nem tartott sokáig 3 hónapig. Fiatalok voltunk mind ketten, majd 3 évvel később találkoztunk egy "véletlen" folytán és azóta is együtt, már a férjem:), és boldogan élünk. Ez a saját tapasztalatom, de minden szituáció más és más.
2009. júl. 29. 19:15
Szerintem ha nagyon oda vagy érte,akkor van értelme újrakezdeni.Velem már előfordult és naaagyon jó volt,nem miattam lett vége...mai napig visszasírom :((
2008. szept. 1. 18:46
jah ő pedig teljesen megsértödött hogy én továbbléptem... de végül összejött a barátnöjével:)
2008. szept. 1. 18:45

Sziasztok!

Nekem az előző kapcsolatom először 10hónapig tartott aztán én szakítottam vele mert mindennap eggyütt voltunk,sulivégétől reggelig... Szóval kicsit besokalltam!Én akkor voltam 15 ő 20!

Nemvoltam "vakszerelmes" inkább szerettem,de nem igazi szerelemből ő viszont nagyon nagyon szerelmes volt belém... :( Talán ez is volt a baj... Szóval szakítottam vele... kicsit hirtelen... Ő nagyon kivolt!Még aznap éjjel átjött hogy beszéljük meg de én éreztem hogy NEM!Nagyon sajnáltam mondtam neki hogy kezdjen uj életet,legyen uj barátnője!És lett is!A szakításunk után 1héttel...Mikor megtudtam féltékenység fogott el...Így visszaakartam szerezni.Miközben uj barátnöjével volt én akkoris hivtam és miattam "lepasszolta" addig a barátnőkét mig mi eggyütt voltunk...Elöször csak "összejártunk" késöbb 3hónap után szakitott a barátnöjével miattam... Összesen a 10 hónappal eggyütt másfélévet voltunk 1ütt,mert a szakitásunk alatt is "1ütt voltunk".Miután másodszorra jöttünk össze rengeteg veszekedés volt.Ő szememre hányta a szakítást és nemtudott továblépni énmeg rájöttem ez a "féltékenység" az uj barátnöje miatt cask fellángolás volt.Én a 2ik szakításunmk után megismerkedtem a mostani párommal akit IMÁDOK SZERELEMBŐL:)

5. rohiani (válaszként erre: 3. - 55cf32c334)
2008. aug. 22. 14:57

Köszönöm szépen.

Most már mindketten tudjuk, hogy milyen a másik nélkül és jobban óvjuk a kapcsolatunkat.

2008. aug. 22. 09:08
Azt attól függ, hogy mi volt az ok, amiért szakítottatok. Ha az már nincs, illetve időközben ki tudtátok küszöbölni a problémátokat, akkor igen, érdemes megpróbálni. Tudod, azért "szerencsések" azok a párok, akik nem üvöltve, gyülölködve szakítottak, mert akkor még ott az esély, hogy újrakezdjék.
3. 55cf32c334 (válaszként erre: 2. - Rohiani)
2008. aug. 22. 07:19
Dicséretre méltó és jó megközelités ,a kicsi meg nagyon aranyos és bün lenne szétmennetek mégegyszer Gratulálok!Legyen igy végig örökre!!!!
2008. aug. 21. 22:26

Ha mindketten változtatok és másképp próbáljátok megoldani a gondokat, akkor működhet.

Mi február végén szakítottunk 12,5 év után, és július óta újra együtt vagyunk, de már előtte sem bírtuk egymás nélkül, sokkal több időt töltöttünk együtt mint előtte, igaz nálunk gyerek is van, és talán az is közre játszott.

Én sokat változtam egy hónap alatt, belsőleg és külsőleg is. A párom is másképp áll már a dolgokhoz, és sokat beszélgettünk.

Szóval működhet, sőt jobb is lehet, mint volt, főleg ha mindketten ezt akarjátok.

2008. aug. 21. 22:19
Sztetek van értelme egy kapocsolatot ujrakezdeni ha már egyszer vége lett? Ugyanaz lesz mint régen??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook