Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelzáloghitel szerződéssel kapcsolatban tudnátok segíteni? fórum

Jelzáloghitel szerződéssel kapcsolatban tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)

10. 5127d84c5d (válaszként erre: 9. - Aville)
2012. máj. 9. 11:21
Így van, én is ezt hallottam.
2012. máj. 9. 11:10
Mi lesz, ha nem engedi meg a bank? Kiadja egy külső végrehajtó cégnek (ez még nem a bírósági végrehajtó!) és velük kell megálllapodni részletfizetésben, velük is lehet, még rugalmasabbak is, mint a bankok az ügyfelek elmondása szerint.
2012. máj. 9. 11:07
Rendben!Tovább adom..
2012. máj. 9. 11:01
Amíg ki nem adja a bank külső cégnek végrehajtásra, addig mindenképp érdemes a bankkal egyezkedni. És ahogy előttem írták, amíg a bank lát vmi esélyt meg hajlandóságot, h fizetik a hitelt, addig szóba állnak az ügyféllel. Ami fontos, h mindenképp menni kell a bankba, bármi gond van, szólni. és minden megállapodásról írásos bankszerű aláírást (pecsét + 2 aláírás) kérni. Mert előfordul, h az ügyintéző mond vagy ígér vmit, ami aztán nem úgy lesz, aztán letagadja, h olyat mondott. Én évekig bankban dolgoztam, és a volt kollégám ígért végtörlesztéssel kapcsolatban vmit - akkor már nem ott dolgoztam, és megbíztam benne, meg ismertem, és mégsem úgy lett. És letagadták.
2012. máj. 9. 10:30
Értem...tehát akkor van még esély rá hogy tudják havonta fizetni... ez jó hír!!! :-)
2012. máj. 9. 10:19
Meg fogja engedni a bank! A banknak is érdeke, hogy valaki fizesse a hitelt. Egy bedőlt hitel a banknak sem jó.
2012. máj. 9. 10:15
?
2012. máj. 9. 10:07

A kérdés a következő.Van a barátnőméknek egy jelzáloghitelük.Amit a bank felmondott mert nem tudták fizetni.Közben a bankkal megegyeztek hogy 60hónapra kapnak részletfizetési könnyítést,vagyis azt hiszem ennyi idő alatt ki kell nekik fizetni.Magas összeget kaptak egy hónapra.Nos tegnap kellett volna aláírniuk a szerződést,de nem volt meg a három havi részlet...állítólag ma meg lesz...kérdés még alátudják e írni holnap ?Tudom ezt a bankban kell megkérdezni,mondtam is Beának hogy menjenek be.

És ha nem engedélyezi a bank akkor mi lesz ezután???

2012. máj. 9. 10:05
irjad miben tudnánk segiteni)
2012. máj. 9. 10:04
Jelzálog hitel szerződéssel kapcsolatban kérném a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook