Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jelölnétek férfit ismerősnek? Nem akarom, hogy félre értsen. fórum

Jelölnétek férfit ismerősnek? Nem akarom, hogy félre értsen. (beszélgetős fórum)

1 2
3. kisj (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
jan. 19. 16:33

Csak a szakértelmét akarod igénybe venni.

Vagy nem?

2. Lávli (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
jan. 19. 16:28

És tényleg nem akarsz semmit? :)

Szerintem túlbonyolítod.

Felajánlotta a segítségét, neked meg segítség kell, ennyi.

jan. 19. 16:18
A volt párommal pár hónapot voltam együtt. Sokszor mentem be a munkahelyére, a munkatársait is megismertem. Feltűnt, hogy az egyik közeledik felém, de elhesegettem a gondolatot. Aztán szétmentünk, sok idő eltelt azóta. Néhány hónapja a munkatársával összefutottam, akkor már egyértelmű volt a közeledése, de elhárítottam, a volt párom miatt. Viszont azt mondta, hogy ha valamiben segítség kell, szóljak. Számítógépekkel, mobilokkal foglalkoznak, és jól jönne a segítség most. De nem akarom, hogy azt gondolja akarok valamit. A volt párom már nem dolgozik ott.
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook