Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelentkeztem a Széf című játékra és felhívtak, hogy holnap menjünk be a tesómmal. Mi fog ott történni? Tapasztalat? Köszi fórum

Jelentkeztem a Széf című játékra és felhívtak, hogy holnap menjünk be a tesómmal. Mi fog ott történni? Tapasztalat? Köszi (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
2009. dec. 13. 15:16

Szia Angie!!


Szerintem minket már nem fognak hívni, már eltelt két hét, de remélem ti bejutottok és nyertek egy halom pénzt:)

2009. dec. 11. 22:27
Bocsi, elírtam. Szóval ők hívtak.
2009. dec. 11. 22:27

Hello Ágica!


Mi is tovább jutottunk az első válogatáson és felhívtam nem sokkal utána, hogy regisztráltak a következő válogatásra, majd hívnak az időpont miatta, hogy mikor lesznek a próbajátékok. Úgyhogy szerintem még nem vesztettek semmit, mert kb egy időpontban voltunk. Gondolom a karácsony miatt is csúsznak.

2009. dec. 9. 15:36

Sziasztok!!


Na engem és a sógornőmet most vasárnapig kellett volna hívniuk, hogy menjünk a következő válogatóra, de nem hívtak:((


De sebaj, legalább megpróbáltuk.


Én azt javaslom mindenkinek, hogy merje kipróbálni magát, legalább próbáljátok meg, hátha titeket pont beválogatnak.

Én sem szomorkodom, mert olyan is van, akit még az elsőre se hívtak be, minket meg már egy hét után, úgyhogy fel a fejjel mindenki, és tessék próbálkozni, és ha nem jön össze na bumm.

77. 9fd87d3f7e (válaszként erre: 70. - 9d3c3cf0fa)
2009. dec. 6. 13:34
Ágica, ha jól értettem, ti már a második válogatáson is voltatok. Mi volt???
76. Mókicaaaa (válaszként erre: 75. - Szilviusz21)
2009. dec. 5. 22:20
köszi!
2009. dec. 5. 12:06
a www.rtlklub.hu/aszef oldalon
2009. dec. 4. 20:56
hol lehet jelentkezni a játékra???
2009. dec. 4. 17:03

Sziasztok!


Az uncsitesómmal 3 napja jelentkeztünk és tegnap hívtak az első válogatásra(vasárnap 15 óra).Az eddigi hozzászólásokból látom hogy nagyon függ a kérdező hangulatától szimpátiájától hogy ki jut tovább:( ez nem épp a legjobb módszer de azt elhiszem nem könnyű annyi jelentkezőből választani. Mi nem is gondoltuk,hogy visszahívnak pláne nem ilyen hamar úgyhogy lesz ami lesz alapon megyünk.Érdekelne hogy miket kérdeznek a jelentkezési lapon pl belemennek miként vagytok rokonok stb.Mindenkinek drukkolok és én is kíváncsian várom a további tapasztalatokat (persze majd én is megírom mi volt)és reméljük egyszer lesz olyan is aki bejut!!!:p

72. Angie82 (válaszként erre: 70. - 9d3c3cf0fa)
2009. dec. 3. 20:49
Agica1982, akkor ti még nem voltatok a másodikon, ugye? Lehet, hogy egyszerre fogunk fent lenni?! Most néztem, hogy ti a rákövetkező napon voltatok, mint ahogy mi.
2009. dec. 3. 20:46

Sziasztok!

Mi múlt szombaton voltunk az első válogatáson a párommal, ugyanezek történtek velünk is, mint amit eddig leírtatok. Kedden már hívtak is bennünket, hogy beregisztráltak a következő válogatásra. Gondolom ott már kamera előtt fogunk szerepelni. Majd még hívnak, hogy mikorra kellene mennünk. Nekünk két kérdést tettek fel. Ha jól láttam, akkor a szerkesztő a papírra leírt (milyen témakört szeretnél, illetve milyet nem) témakör alapján tett fel két kérdést. Mi mind a kettőre jót válaszoltunk,de felhívta a figyelmünket, hogy úgy viselkedjünk, mintha a műsorban szerepelnénk, de ezt annyira nem tudtuk átérezni, ennek ellenére sikerült. Majd kíváncsi leszek, hogy mi lesz a köv válogatáson. Mi annyira nem vagyunk hebrencsek, vagy hivalkodóak. Mondták, hogy már az előválogatáson meg kell mutassuk magunkat, mert ha itt nem fogunk tudni szerepelni, akkor a kamera előtt még úgyse. De, azért sztem bárki megpróbálhatja. Nekünk is elment szinte az egész napunk, mert vidékről mentünk, de nem hagynám ki, ha egy kis esély is an a pénznyerésre. :)

70. 9d3c3cf0fa (válaszként erre: 69. - Pippoplollipop)
2009. dec. 1. 14:24

szia!!


Én a sógornőmmel pont vasárnap voltunk az első válogatáson.

Egy héttel a jelentkezés után már fel is hívtak, és rá két napra mennünk kellett a válogatóra.

Szerintem még a koroddal nem is olyan nagy baj lenne, ha addigra betöltenéd, de eleve úgy kérdezik, hogy milyen rokoni viszonyban álltok.

Próbáld meg inkább valamelyik rokonoddal, az a biztos.

Remélem segítettem:)

2009. nov. 30. 19:15

Sziasztok!

17 és fél éves vagyok, és megfordult a fejemben, hogy jelentkezzek a műsorba..elvileg 18-tól lehet, de mire behívnának, szerintem simán betölteném. : D Vagy titeket mennyi idő után hívtak?

Ha a barátommal (21 és fél) mennék, azt lehetne? (Nem házasodtunk még össze, ezért kérdezem. : D)

2009. nov. 23. 18:22

Ha valaki volt pénteken Széf előválogatáson, kérem, jelentkezzen.


Mi ketten voltunk, és utolsó előttiként mentünk be, egy nagyon jó kis csapatból.


Utánunk már csak egy vékony, rövid hajú, szemüveges lány, és vele egy szőke, vékony lány volt.

2009. nov. 21. 20:17

Sziasztok,


Tegnap 2009.11.20-án voltunk az RTL székházában, SZÉF, játékos válogatáson, ha te is ott voltál (17/00 óra körül) jelentkezz! :)

66. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 65. - Safirah)
2009. febr. 19. 15:12

Első héten péntek délben hívtak, de kivoltunk kapcsolva. És azóta most hívtak megint. Nem tudjuk, hogy ők lehetnek-e vagy sem.

Így kezdődik a szám: 06704607...


Köszi! Bár én már jelentkeztem az áll az alkura is! :) Én is szurkolok nektek! Holnap legyél egész nap elérhető, az a tuti!

65. Safirah (válaszként erre: 64. - 15a3fa73e6)
2009. febr. 19. 15:02

Ti mikor voltatok? Mert ha jól értem az 1 hét már bőven letelt.... Lehet, hogy mégis ők hívogatnák a párodat? Drukkolok, hogy úgy legyen!:D

Minket még nem hívtak sajnos, pedig már csütörtök van.... Gyorsan elszalad ez a hét...:(((

2009. febr. 19. 13:21
Jó lenne valaki akit visszahívtak már. Megint ki volt kapcsolva a barátom és hívta ugyanaz a szám... :S Jó lenne tudni tuti az-e! Mert nem lehet visszahívni.... :(
2009. febr. 17. 07:40

Sziasztok!

Szerintem velünk is ugyanaz történt, mint veletek...

Amikor odaértünk, már sokan ücsörögtek az aulában és töltögették a papírokat. Mi is kitöltöttük, bár kicsit unalmasnak tartottam, hogy megint azokat kérdezték, amiket a telefonban. Mire költenéd a pénzt? Párod melyik tulajdonságát szereted vagy épp nem szereted leginkább? + hasonlók. Amikor leadtuk a lánynak a kitöltött papírokat futtában - szó szerint - csinált rólunk egy fotót, ahol is magunk elé tartottuk a számunkat. Aztán, amikor ránk került a sor (minket és még másik 6 párt) felkísért a csaj az emeletre, ahol ajtók voltak egymás mellett egy folyosón is itt valamelyik szobában zajlott a meghallgatás. Kinek melyik jutott. Jelzem, szerintem ez sem mindegy, hogy ki kihez került. Mi egy fiatal lányhoz. Itt is, immáron ugye harmadszorra(!) (telefon, adatlap, + itt)megkérdezte, hogy miért mi lennénk a nyerő páros? Beszéltünk magunkról pár szót, majd - hasonlóan, mint a játékban - feltett 3 kérdést. Mi ilyeneket kaptunk, hogy:

- Milyen színű a kereszt az Unicum-os üvegen?

- Elba szigetére száműzték-e Napoleont a waterloo-i csata után?

- Hány fővároson folyik át a Duna?

Úgy kellett csinálni, mint a játékban. Vitatkozni, meggyőzni egymást a magunk igazáról.

Aztán nekünk is azt mondták, hogy ha tovább jutottunk, akkor 1 héten belül hívnak. Eddig még nem hívtak...:((((

Amúgy az meglepett, hogy ez után aki tovább jut, még mindíg nem a játékban találja magát, mert van még egy rosta.:((( Szóval, akit visszahívnak sem biztos, hogy eljut Balázsig...:(

2009. febr. 17. 02:37

Minket sem hívtak! :( De azért nektek szurkolok.


Szerintem mindenképpen show műsorba megfelelő személyeket keresnek! Ez nem csak egy játék.

2009. febr. 14. 18:57
na mi helyzet Safirah??? mi volt?
60. Safirah (válaszként erre: 59. - 2f52d2d19c)
2009. febr. 11. 08:13

Szia!

Köszönöm a választ!:D

Nagy reményeket nem fűzök ehhez az egészhez, mert itt a Fórumban sincs senki, aki tovább jutott volna!:((( Elképzelésem sincs, hogy mi a "helyes" viselkedés, milyen a "megfelelő" külső stb. Kiszámíthatatlan, hogy ki kell nekik!:((( A már leadott műsorokban is annyiféle ember volt....

Természetesen beírom majd ide, hogy mi történt!

59. 2f52d2d19c (válaszként erre: 58. - Safirah)
2009. febr. 10. 17:05

Szia!

A válogatáson csak annyi történt hogy lefényképeztek minket egy sorszámmal,majd feltettek három kérdést.Azt mondták ha egy héten belül nem telefonálnak akkor ne is keressük őket.Hát nem kerestük :( De nektek sok sikert kívánok! És feltétlenül kérek beszámolót!!! :)

2009. febr. 10. 13:24

andus14 és spagóca84!

Azóta sem hívtak titeket???

Mondtak valami záros határidőt, hogy meddig várjátok a hívást?

2009. febr. 10. 13:20

Sziasztok!

Még nincs 2 hete, amikor itt a Fórumon arról írtam, hogy mi miképpen jártunk kb. 1 éve a Széf jelentkezéssel....

Akkor írtam, hogy nagy eséllyel fogok még jelentkezni és ezzel nem is vártam sokat.

Az eredmény: Tegnap felhívtak engem, ma meg a Férjemet és miután válaszoltunk mindenféle általános műveltséget próbára tevő kérdésre és beszéltünk kicsit magunkról azt mondták ma az Uramnak, hogy 14-én szombaton 13 órakor legyünk a válogatáson.

Szóval, mi ezzel töltjük majd a Valentin napot!:D Remélem jó ómen lesz!:D Nem mellékesen éppen ezen a napon volt 5 éve az eljegyzésünk is!:D

Kérlej drukkoljatok, hogy sikerüljön bekerülni a játékba!

Azoktól pedig, akik már voltak bárok még tanácsokat vagy élménybeszámolókat!

Mindenesetre most újra végigolvasom ezt a Fórumot, hátha lesz mit hasznosítani!:D

56. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 48. - 2f52d2d19c)
2009. febr. 4. 14:55
Nem szóltam be neki. Nem akartam rontani az esélyünket! :)
55. haaeen
2009. febr. 2. 13:42

ez a kedvencem, mikor ha negatív dologról van szó, nem szabad kiejteni a cigány szót, de azért pozitív diszkriminációt sokan elvárnák. akkor most egyenlő bánásmód, vagy egyenlőbb a "kisebbség" felé?!

bocsi, nem ide tartozik, és szerintem is hagyjuk.

54. emagdi (válaszként erre: 51. - Jacksonj)
2009. febr. 2. 13:06

nem hiszem, hogy jó dolog ilyeneket mondani.

miért várod el másoktól, hogy ne származási alapon ítéljenek meg bármit (lásd a hétvégi miskolci esetet), ha te magad is származási alapon kezdesz el megítélni más dolgokat?

szeritnem hagyjuk itt ezt...

2009. febr. 2. 13:00
A széfbe még egy cigányt se láttunk játszani,csak gádzsókat!
2009. febr. 2. 12:58
Ja,és minden kérdésre jó választ adtunk!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook