Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jelenleg hiánycikk a Vigantol csepp. Vett valaki a napokban ilyet debreceni patikában? Ha igen, hol? fórum

Jelenleg hiánycikk a Vigantol csepp. Vett valaki a napokban ilyet debreceni patikában? Ha igen, hol? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 17. 08:56
Debrecenben a Levendula gyógyszertárban (Csapó utca) tegnap vettem Vigantolt.:)De Debrecen belvárosában más patikában még nem lehet kapni, sőt, nem is tudják, hogy mikor lesz...
5. marcsika0123 (válaszként erre: 4. - 98be58747b)
2013. jan. 11. 11:05

Rokon gyógyszerész azt mondta, hogy azt ne adjam Neki. Szerencsére ismerőstől kaptam 1/3-ad üveggel, bízom benne, hogy addig kitart, ameddig nem kapható újra. De ez annyira dühítő!!!!

Légyszi, ha valaki talál Debrecenben, írjon már ide.

Köszi!

2013. jan. 8. 22:16
Nem tudom én is 3hete kajtatom a d vitamint mindenhol (budapest) azt mondják h hiánycikk, olvastam errel a vita d baby kapszuláról, de nem tudom h vegyek vagy sem..ha vki használja jelezhetné, köszönöm
2013. jan. 5. 21:54
Ez engem is nagyon érdekelne. Már egy halom debreceni gyógyszertárban voltunk, de nem találtunk. Esetleg helyette mit lehetne adni - ami kapható- ?
2012. dec. 27. 15:22
mi egy hónapja vettünk, vagy a malomparkban lévő patikban vagy a Hatvan utcaiban. A férjem váltotta ki a recepteket, amit a Malomparkban nem kaptt, az volt a másikban.
2012. dec. 27. 15:17
Jelenleg hiánycikk a vigantol csepp. Vett valaki a napokban ilyet debreceni patikában? Ha igen, hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook