Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jelen esetben megérné kedvességgel válaszolni a sértésre? fórum

Jelen esetben megérné kedvességgel válaszolni a sértésre? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. nov. 25. 08:16

"Akinek a tavaly írtam s nem írt vissza semmit, annak már nem fogok írni. S azért kérdeztem, hogy érdemes ezt folytatni s idén is írni valakinek, úgy, hogy lehet hogy nem ír vissza semmit?"


Csak azért, mert viszont-üdvözletet akarsz kapni, akkor ne írj! Ha írsz, akkor írj attól függetlenül, hogy kapsz-e tőle viszonzást vagy nem.

Másrészt régen megszakadt kapcsolatot egy váratlan üdvözlettel megbolygatni, csak akkor tenném, ha szeretném ismét élővé tenni és ezt közeledésként küldeném... sok félreértésre adhat okot.

6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 25. 08:04

Az az ő dolga, ő élete. A te életedben az a fontos, hogy te minek szánod. Ha rád van hangolva (ismer, kedvel), akkor érti, érzi, hogy mit akarsz. Ha nem, akkor tök mindegy. De senki kedvéért nem kell alakoskodni, csak ami/aki te vagy igazán.

Ha abból indulsz ki, hogy "mi éri meg", az már régen rossz.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. nov. 25. 08:01
De mi van akkor, ha én ezt kedvességnek fogom fel, de a másik fél gúnyolódásnak?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. nov. 25. 08:00
Akinek a tavaly írtam s nem írt vissza semmit, annak már nem fogok írni. S azért kérdeztem, hogy érdemes ezt folytatni s idén is írni valakinek, úgy, hogy lehet hogy nem ír vissza semmit? Az egyik barátnőm szerint össze zavarja az embereket, hogy nagy vita, mérgében mindenki mindenkihez odavág dolgokat, s én meg kellemes ünnepeket kívánok egy-egy ilyen embernek.
2020. nov. 25. 07:59
Nem kell túlfilózni, hogy kiből mit váltasz ki és miért, egyszerűen csak hallgass a szívedre és légy kedves, ha kedves akarsz lenni, vagy ne legyél az, ha neked úgy jobb. Csak légy önmagad, egyéb számítások nélkül.
2020. nov. 25. 07:56
Most az egy hónapos sérelemmel kapcsolatban kérdezel, vagy a több évvel ezelőttiről?
2020. nov. 25. 07:51
Kb egy hónapja kizárt az életéből az egyik ismerősöm, olyanokat vágott hozzám már második alkalommal, hogy nem kellek neki, nem vagyok fontos neki, elege van belőlem. Az elején haragudtam rá, aztán rájöttem, hogy nem rossz ember ő, csak rengeteg sérelme van, amire támadással reagál, mivel folyton frusztrált, bizonytalan. Elfogadtam, hogy akkor ennyi, egy baráttal kevesebb. Viszont minden évben karácsonykor kellemes ünnepeket szoktam kívánni egy olyan személynek, akivel anno sokat beszéltem s jó viszonyban voltam, de eltávolodtunk. Az én lelkemnek egy jól szokott esni, mégha tavaly semmi választ nem is kaptam, van ennek bármi értelme vagy csak összezavarom vele az embereket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook