Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jelen esetben, ha én rontottam el, én kellene nő létemre közeledjek? Hülyét csinálnék magamból? fórum

Jelen esetben, ha én rontottam el, én kellene nő létemre közeledjek? Hülyét csinálnék magamból? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 5. 09:25

Nem csinálnál hülyét magadból.


Vannak dolgok, amik egyszerűen csak megtörténnek.

7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Df1e1c376c)
2021. febr. 5. 08:00

Értem. Megpróbálom hülyének tettetni magam, és nem észrevenni 🙃.

Köszi! 😘

6. df1e1c376c (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2021. febr. 5. 00:43
Nem szabad arra utalni, hogy szerinted ez az anonim egy másik anonim :P törlés és figyelmeztetés jár érte.
5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 21:19
Semmi értelme de úgy is keresni meg lesni fogod.
4. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 20:07
Ha ennyiszer visszautasítottad de ennyire érdekel, akkor keresd te, kezdeményezz. Viszont ha megint sínen lesztek akkor mutass érdeklődést felé mert ugyan úgy tönkre megy a kapcsolat, ha megint játszod az elérhetetlent. Szóval csak akkor érdemes nyitnod, ha változtatsz a jövőbeni hozzáállásodon.
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 20:04
A kérdéseidre megkaptad a válaszokat a tegnapi fórumban. Ne égesd magad, ne kujtorogj utána, nem kellesz neki.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 4. 19:58
Édesjóistenem, hány fórumot indítasz még erről?
2021. febr. 4. 19:48

Hónapokon keresztül ismerkedtem egy férfivel, akinél elkövettem azt a hibát, hogy sokszor nem találkoztam vele, nem foglalkoztam vele, mivel elég rossz embernek festették le. Nagyon sokszor megkaptam tőle, hogy nem foglalkozok vele, nem törődök vele, magasról teszek rá, majd legutolsó alkalommal annyira eldurvult a vita, hogy azt mondta, hogy mivel folyton játszok vele, nem kellek neki. Én nem játszottam vele, mert érdekelt, csak nem mertem kimutatni ezt. Gondoltam jól van, akkor ennyi, nem beszélünk többet, vége, mégis ilyen-olyan ürüggyel felkeresett, ha kérdeztem tőle valamit, normálisan válaszolt... tudom, hogy ő nem fog felém közeledni már, hacsak én nem keresem fel őt vagy adom a tudtára, hogy akarok tőle valamit, ő nem fog keresni.

Kérdés az, ha ő nem keres engem, van bármi értelme annak, hogy keressem őt? Ez ellentmond annak a mondásnak, hogy akit érdekelsz, az keres.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook