Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jegygyűrű cirkóniával mennyire marad szép az évek múlásával? fórum

Jegygyűrű cirkóniával mennyire marad szép az évek múlásával? (tudásbázis kérdés)


12. access
2008. nov. 6. 18:08
Sokáig szép marad, csak vigyázni kell rá.
11. niko76
2008. nov. 6. 15:57
Ha majd nem tetszik kicseréled idővel.
2008. nov. 6. 14:26

Szia.Ékszerész a szakmám,védeni kell a gyűrűt,hogy szép maradjon.Takarító szerektől illetve szappantól,mindenféle ilyen anyagoktól.Egyébként lehet kapni arany tisztító folyadékot,nálunk 1200 ft volt és évekig elég.A lényeg hogy fém (kanál,csipesz)nem szabad belenyúlni.Csak műanyag.

Illetve lehet kapni kendőt amivel lehet szépen fényesíteni,csak a kőnél ha koszos azt ezzel nem tudod tisztítani..Az is jó,és hasonló árban van.Ékszerboltokban lehet mind ezt kapni.

9. Kék
2008. nov. 6. 14:13
Nagyon vigyázz rá,mert kopik!Mattul!Ha olyan munkát végzel ami nem kíméletes tedd le!
2008. szept. 8. 09:43

köszönöm nektek:)

eddig (már több mint egy hete:)minden oké :)

2008. szept. 4. 08:09

nekem is cirkonias gyurum van, de mar jo par eve meg van, es meg mindig gyonyoru.

idonkent kis kefevel atsurolom, a hatuljat is, es urja ragyog, mint mikor kaptam.


sok boldogsagot nektek :)

6. angyalszív (válaszként erre: 5. - Bovis)
2008. szept. 3. 19:18
Gratulálok!!
2008. szept. 1. 15:40

köszi, kicsit megnyugodtam:)

szombaton húztuk fel a gyűrűt és oooolyan szép! :)

jó lenne ha mindig így lenne!

2008. aug. 29. 20:23
nekünk is cirkóniás gyűrűnk van 5 éve, még mindig nagyon szép, nem bántam meg, hogy ezt választottuk.
2008. aug. 29. 18:04
Bármikor ki lehet cseréltetni a követ benne, idővel akár még gyámántra is.
2. rózi70 (válaszként erre: 1. - Bovis)
2008. aug. 29. 18:01

Szia!

Az enyém már 17 éve megvan, állandóan hordom, de ha már nem is csillog annyira, mint új korában, még mindig szép.( Most néztem mag alaposabban, tényleg nem csillog annyira, de 17 év,a z 17 év :D )

2008. aug. 29. 13:49

Sziasztok.Kérdésem azokhoz szól, akiknek a jegygyűrűjében cirkónia van (gyémánt helyett).

Szóval ezek a kövek mennyire maradnak szépek az évek múlásával? Valóban elveszítik fényüket? Ha igen, akkor mit lehet tenni ennek elkerülése vagy kijavítása érdekében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook