Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jegygyűrü árak!!? fórum

Jegygyűrü árak!!? (beszélgetős fórum)


25. FairyJ (válaszként erre: 24. - Dinuss)
2010. jún. 27. 09:09
:DDD Csatlakozom:D
24. Dinuss (válaszként erre: 17. - Laura022)
2010. jún. 26. 22:12
Issstenem....bar hallgattal volna!!!!
23. FairyJ (válaszként erre: 22. - Koptatottfarmer5)
2010. jún. 26. 18:30
Így van.:) Nekem bármilyen gyűrű megtette volna, a lényeg nem ez.
22. koptatottfarmer5 (válaszként erre: 19. - Zzzsch)
2010. jún. 26. 13:48

nagyon egyetértek Veled.


Nálunk sem arról volt szó, hogy spórolni akart volna a jeggyűrűvel, hanem arról, hogy nekem soha nem tetszett semmi, ami frinc-francos, ilyenköves, nemtomhányféle aranyból van, mert egyszerűen nem illik hozzám. (a menyasszonyi csokrom pl rétivirágos lesz, :) ez vagyok én)

A vőlegényem ezt is szereti bennem, hogy mindenben szeretem az egyszerű szépséget és irtózom minden olyantól, ami számomra külsőség vagy sznobgyanús. A jeggyűrűnk így olcsón is pont olyan szép lett, amilyennek megálmodtuk, mert pont olyan lett, amilyennek megálmodtuk :))), az ékszerész nagyon értette a dolgát.

Egyszerűen nem a gyűrű árán múlik, hogy holtomiglan-holtodáiglan szeretni fogjuk-e egymást. És ez az egyetlen, ami számít.

21. aszta
2010. jún. 26. 09:30

Nekünk 2004-ben volt 15E a női, 20E a férfi.

De nyugi, 100E alatt is bőven találni szépeket, csak keresni kell..

20. FairyJ (válaszként erre: 19. - Zzzsch)
2010. jún. 26. 09:27
Nagyon igazad van:)
19. zzzsch
2010. jún. 25. 22:11

Szerintem a figyelmesség és szeretet többet számít és nem mindenkinek van sok pénze.

Mi is költhettünk volna ennyit a gyűrűre, de inkább utaztunk egy jót. :)

A gyűrűnk szép, nincs ráírva mennyibe került (és pont olyan, amilyet szerettünk volna), az utazás viszont életreszóló élmény volt.

18. FairyJ
2010. jún. 25. 21:56
Mi a netről rendeltük, a kettő nem volt összesen még negyvenezer sem, háromféle aranyból van.
2010. jún. 25. 21:52
Szerintem egy férfi ne spóroljon a jegygyűrűn. Én 600 ezres gyűrűt kaptam a páromtól tavaly. Jó nem csak az ár számit,de azért jól esett hogy ennyit költ rám :)
2010. jún. 25. 21:47
Mi februárban mentünk a Kosztolányi Dezső térre, ott van egy icipici ékszerészbolt a sarkon (Gondola cukrászdához közel, újságosbódé mellett) és úgy, hogy mi hoztuk az aranyat, a két gyűrű összesen került 20ezer Ft-ba!!! előtte végigjártuk a Mammuntot, Westendet, megatöbbit, és nem volt jó tapasztalatunk, egyrészt a gyűrűk sem tetszettek, másrészt az eladók sem voltak túl segítőkészek. Ez az ékszerészbolt rögtön szimpatikus volt, mert a sok idős nénike és bácsika is ide jár megjavíttatni a nyakláncát vagy az óraláncát :))) Itt is lehet katalógusból választani, mi igazából csak elmondtuk milyet szeretnénk, a hölgy segítőkész volt, nem akart rábeszélni cicomásra (mi egyszerűbbet szerettünk volna) szóval egy szó mint száz, NAGYON MEG VAGYUNK VELÜK ELÉGEDVE :)
2010. jún. 23. 23:53
Köszönöm a tanácsokat , hát remélem találunk valami szépet és nem drágán! Puszi mindenkinek a sok JÓ tanácsért!:)
14. zzzsch
2010. jún. 23. 01:24

Mi 3 éve a Westend alsó emeletén majdnem középen a Schmuck jeggyűrűszalonban vettük a kettőt együtt 30 körül.


Nekünk konkrét elképzelésünk volt és mi is végigjártuk a kőrutat és az egész Westendet, mindenhol drágán és 5 hétre vállalták volna és azt mondták, olyat nem is lehet, amilyet szeretnénk. A végén mentünk be ebbe a boltba kicsit már elkeseredve, már félénken mondtuk, mit képzeltünk, erre előkaptak egy ilyen gyűrű-bemutató táblát, amint pont olyanok voltak, többféle verzióban, amilyet elképzeltünk. Pont volt is a méretünkben, úgyhogy nagyon örültünk neki és már aznap fel is húztuk.


Nekünk még valami plusz akció is volt, mert Valentin nap volt. Gondoltuk, azzal ünnepeljük meg, hogy aznap vesszük meg a gyűrűket és jó ötletnek bizonyult.


A többi boltnál viszont meghökkentően olcsóbbak voltak ezen a helyen. Volt olyan hely, ahol elkerekedett a szemünk az áron, erre még be is szóltak, hogy ez egy egész életre szóló dolog és mi ezen akarunk spórolni. Ők meg ezzel akarnak lehúzni, hogy ezek a gyűrűk sokkal drágábbak a sima egyéb gyűrűknél, mert aki megveszi, annak sokat jelent?

13. vvicus (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2010. jún. 22. 19:07
LEHET! olcsóbban!!! Pedig mi a Westendben vettük. Az alsó szinten rengeteg ékszerüzlet van, ahol az egészen olcsótól a méregdrágáig bármit lehet találni. Előtte nyakunkba vettük a körutat is, tök felesleges volt, hiszen a Westenben egy helyen van egy csomó.
12. VCs81
2010. jún. 22. 15:38
Mi két éve vettük a párommal a Schmuckban kb. 80 ezerért. Két színü, kívül egy vékony csík sárga és belül teljesen. A többi resz kívülröl fehér csíkos. A csíkokat úgy kell elképzelni, hogy matt és fényes. :)
2010. jún. 22. 15:20
mi tavaly májusban 70 ezerér vettük a 2 karikát és nekem 1 fehérarany kisérőt,mondjuk nekünk 3 szinű aranyből van a karika...
2010. jún. 22. 15:19

szia! mi beszámított aranyból vettük. annyi ilyen-olyan törtaranyat kaptunk a szüleinktől, meg ami nekem is volt régi lánc, stb (nem vagyok egy nagy aranyhordó), hogy még ők adtak vissza 5ezer forintot :)

mi a westendben lévő alagsori kis ékszerüzletben csináltattuk, nem ragaszkodtak a sablonhoz, így lett egy egyedi pár, nagyon szép gyűrűnk. fehérarany, de másikat is csinálnak. messze egész bp-en ők számították be legjobban a törtaranyat!!!

nem akarok hülyeséget mondani, h mennnyiért ,pedig most volt márciusban, de jól körülnéztünk! :)

a kettőnké olyan 130körül. az én gyűrűmben van 3 kis gyémántkő, 6mm-es, a férjemé sima és 8mm-es. matt fényű, teljesen olyan, mint egy csapágy :)

mérnök a lelkem. a kettő gyűrű úgy 12gramm, plusz a kövek.

amúgy a mammutban a schmuck-ban is jó árak voltak, de itt még jobbak.

2010. jún. 22. 15:12
Neeem, lehet olcsóbban is venni természetesen. Annak jól utána kell nézni viszont. Mert drágákból van aztán minden mennyiségben. Mi is nézegettünk, és a 2 nem jönne ki 100ezerből. De vannak ismerőseim, akik pl 20ezerért vették, van aki 50ezerből elintézte a kettőt. Nem tudom milyen városban élsz, érdemes Pesten, Fehérváron körül nézni (a neten is), nekünk ezt javasolták, mi dunaújvárosiak vagyunk, és itt elképesztőek az árak.
8. f98502dd0b (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2010. jún. 22. 15:11
Esküvő kiállításokon szokott 50% kedvezmény lenni,és az tényleg 50%!!!
7. eperlevél (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2010. jún. 22. 15:10
30 ért vettük 3 éve a kettőt. Sima hagyományos karika.
2010. jún. 22. 15:10

Szia!


Mi 3,5 éve jegyeztük el egymást a férjemmel, a Schmuck jegygyűrűszalonban vettük a gyűrűinket. Nagyon szép sárgaarany, kicsi díszítéssel. Az enyém 4, férjemé 4,6 grammos. A kettő együtt került - ha jól emlékszem - 60ezer forintba.

2010. jún. 22. 15:10
Ja ja a neten nagyon drága
2010. jún. 22. 15:09
Ajánlom, hogy járjatok végig pár ékszerüzletet, ott tuti van olcsóbb is. Nem neten kell nézni.
2010. jún. 22. 15:09
Sziasztok mi 55 000 ért vettük 3 éve,
2. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2010. jún. 22. 15:08
szerintem csináltatni olcsóbb, olyan 40-50 ezerért már meg van a pár :)
2010. jún. 22. 15:07

Sziasztok!!

Nézelőttem a neten és rettentő drágák a jeggyűrűk (100 000 ft-tól kezdődnek ) :(

Nem tud valaki olcsóbban, minden ötlet érdekel?!

Vagy itt mindenki ilyen drágán vette a gyűrüjét???

Köszönöm a segitséget!

Puszi mindenkinek!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook