Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinél erősebb menstruációs görcs, vérzés Jaydess spirál mellett? fórum

Volt valakinél erősebb menstruációs görcs, vérzés Jaydess spirál mellett? (tudásbázis kérdés)


5. OKinga79 (válaszként erre: 3. - Pki223)
2023. aug. 24. 21:40
Szia Pki223! Hogy vagy, bevált végül a Jaydess?
2023. ápr. 18. 06:34
Sziasztok! Én arra lennék kiváncsi, hogy akinek fájt a felhelyezés: hol tették fel? Rendelőben? Mert nekem kórházban fogják, helyi érzéstelenítéssel (azt mondta az orvosom, nem szült nőknél így kell, különben igen kellemetlen). Szóval van tapasztalat ilyen kórházi felhelyezéssel kapcsolatban?
2022. jún. 5. 16:01

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Jadyness spirállal azzal kapcsolatban, h normális-e az alhasi fajdalom, gorcs.

15 napja tettek fel, korubelul minden nap ugyan abba az időpontba másfél órát rosszul vagyok nagyon fáj a hasam alatt görcsöl és ha erős fájdalomcsillapítót szedek be akkor elmúlik. Egész nap van egy diszkomfortérzetem,egy gyenge fájdalom az alhasamba meg olyan amióta feltették mintha meg lennék puffadva.vérzés az nagyon gyenge arra azt mondta az orvos hogy hat hét is lehet akárhogy minden nap vérzek.

Lehet hogy ez mind attól van hogy vérzek és több türelem kell a spirálhoz?! 2 het mulva megyek kontrollra. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2022. ápr. 23. 07:31

Szia!

Szeretném megkérdezni, hogy azóta mi lett veled? Nekem 3 hete rakták fel a jaydesst, kb egy hétig erősen görcsöltem azután szépen elmúlt. Még nem kellett volna megjöjjön,de erősen vérezni és görcsölni kezdtem tegnap. Eléggé megijedtem és csak május elejére van időpontom a dokihoz. Ez normális lehet ? Köszönöm szépen előre is a segítséget!

2022. jan. 21. 10:52

Sziasztok,

Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi akiknek volt erősebb menstruációs görcs/vérzés a jaydess spirál mellett.

Második spirálom és az elsővel semmi gondom nem volt. Most viszont október óta van fent és a decemberi és januári menstruációm erős vérzéssel és görcsel járt.

Decemberben volt kontroll akkor a helyén volt szépen. Most kaptam ergam cseppet meg rutascorbint.

Vérzés csökkent, de a görcs nem és ma már a hetedik napja vérzek 🤷‍♀️

Tapasztalt valaki hasonlót? Orvos mit javasolt ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook