Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jaydess vagy Rézgyöngy? fórum

Jaydess vagy Rézgyöngy? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 18. 06:34
Sziasztok! Én arra lennék kiváncsi, hogy akinek fájt a felhelyezés: hol tették fel? Rendelőben? Mert nekem kórházban fogják, helyi érzéstelenítéssel (azt mondta az orvosom, nem szült nőknél így kell, különben igen kellemetlen). Szóval van tapasztalat ilyen kórházi felhelyezéssel kapcsolatban?
2. Nusss (válaszként erre: 1. - Zs.jazmin)
2021. febr. 26. 16:53

Szia Jázmin,


Ugyanebben a cipőben jártam. Én kérdezgettem a dokimat a hormonmentes lehetőségekről, de ő ragaszkodott a Jaydesshez.


Nagyon régen próbálkoztam a gyógyszerrel, nem vált be, abba is hagytam.

Pont emiatt valószínűleg nem kellett volna most sem a hormonos spirált választanom, de hagytam magam rábeszélni.


Szerintem ne kapkodd el a döntést, bármelyikre is esik a választásod. Én is akkor kezdtem el olvasgatni, amikor már bent volt a hormonos. Érdeklődj, akár több orvoshoz is menj el.

2021. febr. 24. 17:53
Halihó! Fiatal, még nem szült nő vagyok és éppen ezen két fogamzásgátló módszer között vacillálok. Érdekelne kinek milyen tapasztalata volt már velük (esetleg mindkettővel)? A menzeszem elég fájdalmas és elhúzódó volt az aktuális fogamzásgátlásom előtt(hüvelygyűrű,ami sajnos nem vált be) ezért a nőgyógyászom a Jaydesst javasolta inkább, viszont picit tartok tőle. (Sok rémhírt olvastam a hagyományosabb spirálokról)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook