Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jaydess vagy Rézgyöngy? fórum

Jaydess vagy Rézgyöngy? (beszélgetős fórum)

2. Nusss (válaszként erre: 1. - Zs.jazmin)
febr. 26. 16:53

Szia Jázmin,

Ugyanebben a cipőben jártam. Én kérdezgettem a dokimat a hormonmentes lehetőségekről, de ő ragaszkodott a Jaydesshez.

Nagyon régen próbálkoztam a gyógyszerrel, nem vált be, abba is hagytam.

Pont emiatt valószínűleg nem kellett volna most sem a hormonos spirált választanom, de hagytam magam rábeszélni.

Szerintem ne kapkodd el a döntést, bármelyikre is esik a választásod. Én is akkor kezdtem el olvasgatni, amikor már bent volt a hormonos. Érdeklődj, akár több orvoshoz is menj el.

febr. 24. 17:53
Halihó! Fiatal, még nem szült nő vagyok és éppen ezen két fogamzásgátló módszer között vacillálok. Érdekelne kinek milyen tapasztalata volt már velük (esetleg mindkettővel)? A menzeszem elég fájdalmas és elhúzódó volt az aktuális fogamzásgátlásom előtt(hüvelygyűrű,ami sajnos nem vált be) ezért a nőgyógyászom a Jaydesst javasolta inkább, viszont picit tartok tőle. (Sok rémhírt olvastam a hagyományosabb spirálokról)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook