Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játszóházak fórum

Játszóházak (beszélgetős fórum)


12. kovcserika906 (válaszként erre: 9. - Hermia)
2009. nov. 23. 22:35

Sziasztok! remélem él még a fórum! Hermina, a kisfiad mostanában 13 hónapos lehet. Hallottál már az Elevenparkról? Ide lehet kisgyerekeket is vinni, van egy nagy 150 nm-es rész, ahová bemehetsz a kicsivel (0-4 évesig)vagy "beteheted". Különben ez egy családi beltéri játszótér, ahová családok mehetnek a különböző korú gyerekeikkel.A játékokat a szülők is használhatják. Lehet enni, inni és szülinapot ünnepelni.

nézd meg a honlapot:

www.elevenpark.hu


szia Hermina,

Erika

11. adrienn.b (válaszként erre: 9. - Hermia)
2009. febr. 17. 20:13

Szia Hermia!


A XI. kerületben most nyílt egy játszóház. Van gyermekmegőrzőjük, zenebölcsijük, baba-mama torna, ugra-bugra torna, és valamilyen alkotós foglalkozás is. Ha érdekelnek a részletek, írj privit, ott szívesen mesélek még róla:-)

10. annaluca (válaszként erre: 9. - Hermia)
2009. febr. 15. 22:27
Szerintem a kisebbeknek a Mikkamakka hálózat játszóházai ideálisak, de általában mindenhol kialakítanak egy baba sarkot a kisebbeknek.
2009. febr. 2. 17:20
Sziasztok! Él még ez a fórum? Kisfiam 11 hónapos lesz, gyöngyörűen mászik, ül, áll, kapaszkodva jár, imád pakolni. Néha szívesen elvinném egy játszóházba, hogy ne csak otthon, hanem más környezetben is "kidühöngje" magát. Tudtok olyan helyet, ahova ilyen kis gyerekeket lehet vinni?
2008. jún. 9. 09:36
A lányom imádja a játszóházakat. A madaras áruházba is csak addig jártunk, amíg volt játszóház, az volt az egyetlen pozitív benne.
2006. dec. 7. 17:00
Ha valaki még olvassa ezt a fórumot,kérem írja le,szerinte milyen a "jó játszóház"!Milyen elvárásaitok vannak?(játékok,személyzet,helyszín,programok)
2006. nov. 18. 22:19
Nekem elég félelmetes tapasztalataim vannak a szülőkről!Rendszeresen járunk az Auchanba és mióta szobatiszták a gyerekek boldogan választják a játszóházat,mint a vásárlást.Nem olcsó,de ha mindenképpen velünk kell jönniük ezt tartom a legjobb megoldásnak.Egy kisebb üzletükben ahol csak gyerekmegőrző van az utóbbi időben nem volt alkalmazott,de be lehetett menni.Anyukám ottmaradt a gyerekeinkkel és mikor visszamentünk döbbenten láttuk,hogy 2 kisgyereket is otthagytak.Hát én egy pillanatig se hagynám magára a gyerekem,Anya is bizonygatta a szülőknek,hogy nem tudja meddig maradnak,de nem számított.
2006. nov. 18. 21:29

Szia Virkó!

Mi szoktunk járni a Zazuval a Lurdy játszóházába. Jó dolognak tartom mi szülők is bemehetünk amíg a csemeték kidühöngik magukat. Amennyire én látom az ottani alkalmazottak csak akkor avatkoznak bele a dolgokba, ha testi épség vagy a verendezés látja kárát a hancúrnak. Sokkal inkább mi szülők foglalkzunk a gyerekekkel, vannak klassz játékok, és ha a csemeték megunják a szülői macerát,akkor mennek fogózni csúszdázni, mészni, ugrálni.

Egyetértek rencsilánnyal, mi semengedjük,hogy olyat tegyenek amit otthon sem szabad, bár mindenki így fogná fel a játszóházi etikettet. Nálunk most nyílt meg egy új CBA abban van egy játszóház, én beadtam amíg vásárolni voltam.De úgy láttam,hogy az alkalmazottak nem voltak a helyzet magaslatán, nem tudom,hogy mit tettek volna, ha 1-2 gyermeken kijön a dühöngés, vagy terrorizálta volna a többit.

2006. nov. 16. 12:21

Nem áruházi játszó házba sosem adtuk be a gyerekeinket.Nem tudom be adnám-e...De szerintem nem.Nem tudom ellenőrizni, hogy ott hogyan foglalkoznak velük.És én odafigyelek arra is, hogy amit otthon bele nevelek, azt más ne tekintse semmisnek.Ne legyen neki szabad máshol sem, amit otthon sem.

Amit fontosnak tartok, hogy amikor csak lehet, legyünk együtt.Legyen Ő is ott a vásárlásnál.ha pedig annyira nem akarom elvinni(főleg húsvét és karácsony körül)akkor inkább a nagyszülőkre biznám.Bennük jobban megbizok.:)

2006. nov. 15. 17:46
Kiváncsi lennék arra is,hogy voltatok-e már áruházi játszóházban(gyermekmegőrzőben)?Mi a véleményetek ezekről?
2006. nov. 9. 12:43

szia!

Mi járunk mondókára.Nem kell érte fizessünk,mert aki csinálja, tartja, karitativ célból teszi.Immár 4 éve.Nagyon élvezik a gyerekeim.Sokat segitett a beszélni tanulásnál,gazdagitja a szókincset!

Tudom ajánlani.Műv.házakban tartanak ilyen foglalkozásokat,ahol fizetni kell,de nem sokat.

2006. nov. 9. 12:10
Sziasztok anyukák!Ti jártok játszóházba,vagy bármilyen foglalkozásra a gyermeketekkel?Mennyit fizettek érte?(alkalom,bérlet)Milyenek ezek a foglalkozások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook