Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Játékszoftvereket ha kiírok DVD-re (egy lemezre több játékot), akkor azok működni fognak? A játékok elvileg csak lemezről indulnak el. fórum

Játékszoftvereket ha kiírok DVD-re (egy lemezre több játékot), akkor azok működni fognak? A játékok elvileg csak lemezről indulnak el. (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 8. 13:29

Goglee: deamon tools (vagy hogy irjak) letoltes

Telepites

CD-DVD be, sajatgep, jobbklikk a lemezre es mentes iso fajlkent (ha ninncs ilyen, akkor google: iso cd-dvd iro letoltese)

Aztan a deamon tolsban 'mount'olod (beolvastatod, betoltod, kivalasztod. Ki hogy mondja) az elmentett iso-t.

Innentol a gep azt hiszi, hogy az egy igazi lemez. Telorol irok, az ujjam letorik, folytassa valaki legyszi.

2009. szept. 3. 19:16
Erről írhatna bővebben valaki valamit, hogy én is megértsem. Meg még egy páran :)
2009. júl. 9. 21:17
ha iso-ban irod ki, es daemontools-t hasznalsz, akkor menni fog.
6. emagdi (válaszként erre: 4. - E14ceac3ec)
2009. júl. 9. 12:35

úgy nem valószínű, hogy el fognak indulni.

ha van elég hely a gépeden, akkor iso fájlként másold fel a lemezeket, majd egy arra alkalmas szoftverrel (szoftverbázisból ingyen letölthető) virtuális meghajtóként kezelve azt a fájlt le tudod játszani és elindítani a játékot.


vagy viszed magaddal a lemezeket, azért azok nem olyan nehezek:))))

5. e14ceac3ec (válaszként erre: 3. - Miss Marple)
2009. júl. 9. 11:20
Meg lettek véve eredetiben...kben sem hobbi,csak unaloműzés...
2009. júl. 9. 11:14
Vannak Disney-s játékszoftverek 990-1990 Ft körül vannak most ( Donald, Tarzan, Aladdin...stb) Ezeket anno media marktban vettem, de nem ez a lényeg...a játékok csak úgy működnek, ha bent van a lemezük a meghajtóban. Ha a laptopomra feltelepítem a játékokat, akkor nincs kedvem cipelni az összes játék lemezét. Ezért kérdem, ha egy DVD-re felrakom az összes játékot, elindulnak-e arról az egy DVD-ről
2009. júl. 9. 11:10
ha játékgéphez írod akkor lehet, hogy műkszik, de én spec utálom a warezeseket, nem hiszem el, hogy a hobbijára nem tud valaki pénzt szentelni... :S
2009. júl. 9. 11:09
nem valószínű
2009. júl. 9. 11:08
Játékszoftvereket ha kiírok DVD-re (egy lemezre több játékot), akkor azok működni fognak? A játékok elvileg csak lemezről indulnak el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook