Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Játékokat elrakni az unokáknak vagy elajándékozzam őket? fórum

Játékokat elrakni az unokáknak vagy elajándékozzam őket? (beszélgetős fórum)


18. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 21:16
A nagy kedvencek mindenképpen maradtak, így van pl. Fifi locsolókanna házunk az összes szereplővel a 14 éves szobájában 🤣🤣🤣 ragaszkodik hozzá a mai napig.
17. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 21:09
6 éves volt a lányom amikor Norvégiába kölgözzünk. Az akkor aktuális játékait + a korábbi kedvenceket elhoztuk, és rengeteg gyerekkönyvet. Ezek már mind maradnak, sok gyűlt id hozzá, rengeteg társas, lego stb. Mi eltesszük. Most 14 és innét nézve már lehet hogy nem is lesz az olyan soká hogy neki us lesz gyereke (10 év múlva már simán lehet hogy nagymama leszek). Ő nagyon vigyáz minden játékára, és vannak nagy kedvencek, pl a 12 éves tanulókutyus a mai napig hibátlan, pedig ott lakik az ágyában... Ő kifejezetten kéri hogy semmit ne adjunk oda másnak, szeretné ha ezek megmaradnának a gyerekeinek. A magyar gyerekkönyv pedig felbecsülhetetlen érték itt. Úgyhogy raktározunk 🥰
16. LBO
2022. jan. 5. 18:52

Annak idején anyáék a legókat rakták el, és milyen jól tették. A 6 unoka amikor ott vagyunk, folyton legóznak, a legidősebb (16) és a legkisebb (8) is.

Legon kívül mesekönyvek vannak még, meg társasjátékok.

15. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 16:30

A kisgyerekkori játékaik a nagy.amánál landoltak, ott van elég hely, kivárni a következő generációt. A kesőbbi társasok, kártyák, legók stb.még velünk "laknak", néha most is elővesszük őket.

Az az érdekes, hogy ebben a digitális világban is a legjobban a diavetítős mesék tudják a kicsiket elbűvölni. Azt sosem adnám senkinek. Öröklődik. :)

14. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 13:20

Bármit megadnék ha meglennének a gyermekkori játékaim és a fiam játszhatna velük.. persze nem a babákkal...nekem sok fiús játékom is volt.

Pár könyv és 1 társasjáték maradt meg csak sajnos.

Viszont én kaptam rokonságból 15 évvel ezelőtti játékokat, nagyon jókat.

Szóval én mindenképpen elteszem a fiam játékait,van helyem bőven...

2022. jan. 5. 13:17
Én mindent eltettem, még a gyerekeim óvodás rajzait is. A fényképes szívecskéket amit anyák napjára kaptam bölcsis, ovis kortól. Az unokáim boldogok, mikor előveszem és mutatom nekik. Imádják a szüleik játékait. A fiam kisvasútját pont most vettük elő, a 6 éves fiú unokámnak.
2022. jan. 5. 12:57
Vannak játékok, melyeket eltettem, de az unokák azokkal nem játszanak, kaptak újakat. Vannak babáim, melyeket én kaptam gyerekkoromban. Anno, nekünk nem volt sok játékunk, csak karácsonykor kaptunk valamit a szülőktől.
2022. jan. 5. 11:59
... én is elraktam sok játékukat , utólag örültek is neki az apróságok ! amit nagyon sajnálok , h annakidején a lányom bébicsőszködött és ott eladta volna a gyerekek anyja a 2 ágyneműtartónyi legót ! 20 ezerért ? v 40-ért ? már régen volt :( de nem volt rávalóm :( :( a lányom kedvence volt mindig a legó :))))))) sajnos unokánk nincsen , de még ma is őrzöm a diavetítőt a sok filmmel :) :)
2022. jan. 5. 11:56
Nagyon sok mesekönyvet tettem el és a diavetítőt + filmeket. Most 32 év után az unokámnak mesélünk a könyvekből. Már ilyen könyveket nem is lehet kapni. Igazi kincsnek számítanak. Sajnálom, hogy a többi játékokat nem raktam el.
2022. jan. 5. 11:51
Eltettem őket eredetileg, de már sokat kidobtam közülük.
2022. jan. 5. 11:48
Anyu eltette a cuccaink jó részét. Nagyon hasznos, ha itt van az unokája, mert van mivel játszani. A keresztlányom pld. beleszeretett a pöttyös könyvekbe, sőt némelyik (tisztított) plüss játékkal is játszik.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 10:54
Én csak a diavetítőt diákkal, pár társasjátékot, meg pár cukibb mesekönyvet tettem el. A többi eladásra, vagy elajándékozásra került...
6. aszparagusz (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. jan. 5. 10:30
Én is egy pár legot raktam el ( sokat meg elajándékoztam.) Illetve a fiam kedvenc maciját.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 10:27

Ami időtálló azt elraktam,,legó,faépítők,puzzle,mesekönyvek,társas,kirakók,

távirányítós autó,a legszebb barbik,és szépen kimosva becsomagolva a kedvenc plüssök.

2022. jan. 5. 10:25

Én eltettem a gyerekeim játékait jól becsomagolva a padlásra. Amikor az unokák nálunk vannak ezekkel játszanak. Nagyon szeretik, mert másmilyenek, mint amik otthon vannak.

Lányomnak nagyon szép játék babakocsija volt. A kisfia ezt szerszámos kocsinak használta, ebbe tologatta a játékait.

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:51
Én eltettem néhány mesekönyvet, a diavetítőt néhány diafilmmel, 1-2 játékot, az enyémnek kevés játéka volt. Ezek az emlékek lassan fél évszázadosak és nem lett unokám. Ha én meghalok, mind a kukába kerül. Ha csak nem adódik egy kedves ismerős addig, aki értékelné ezeket.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 09:43
Ha valamit el fogok tenni az a Lego. Semmi más.
2022. jan. 5. 09:40
Ha elteszed őket, te mi alapján választod ki, hogy mit? Mindent elteszel, vagy csak a minőségi, drágább játékokat, a gyermeked számára legkedvesebbeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook