Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Játékok tisztítása fórum

Játékok tisztítása (beszélgetős fórum)


2013. jan. 21. 11:45

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne h az elemes plüssöket ki lehet-e mosni,mert vettünk használtan és ki szeretném valahogy tisztítani.Köszi előre is a válaszokat:)

2011. febr. 3. 10:22

Köszönöm mindenkinek!

Végül 30 fokon kispárna huzatban mostam a plüssöket és antibakteriális krémmel tisztítottam a rágókákat! :-)

2011. febr. 2. 13:10
Chicconak van sterilizáló folyadéka. Ebből egy keveset öntesz a hideg vízhez (rá van írva mennyit) és fél órára bele dobod a rágókát meg az ilyen műanyag dolgokat cumi stb. Ennyi.
10. makaréna (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. febr. 2. 12:07
A fagyasztás sosem jutott eszembe! Jó, hogy írtad!
2011. febr. 2. 09:59
Én mosás után (még vizesen) át is szoktam kefélni.
2011. febr. 2. 09:57
Plüssök mosásával kapcsolatban még annyi,hogy ne tedd magas fordulatú centribe.Jobban megtartja a formáját alacsony fordulaton és nem áll össze annyira a szőr.
2011. febr. 2. 09:50

Sziasztok,


Én is 30 fokon mosom a plüssöket, a műanyag játékokat pedig kórházi kézfertőtlenítővel is áttörlöm és utána forró vízzel. Ez főleg akkor jön jól, ha vendégségbe megyünk és egy másik baba/gyerek összetapicskolja és beveszi a szájába azokat a dolgokat amit ő is használ.

2011. febr. 2. 09:49
Én azokat amiket nem lehet kifőzni chicco hidegsterilizálóba teszem(pl rágókák,csörgők,cumik..minden aminek nem árt,ha vizes lesz).A plüssöket mosózsákban/párnahuzatban 30 fokon,de végleg úgy tűnnek el belőle az élősködők,ha egy éjszakára fagyasztóba vannak téve.Nem lesz bajuk tőle,és tuti nem mászkál a gyerek játékában semmi aminek nem kellene :S
2011. febr. 2. 09:47

Szia


a műanyagra jók a hideg sterilizáló folyadékok, kendők is. Csak utána jól el szoktam mosni langyos vízzel.

A plüssöket én is 30 fokon szoktam.

2011. febr. 2. 09:46

Köszönöm szépen a tippeket!

akkor jól sejtettem h olvadékonyak ezek a rágókák. :)

2011. febr. 2. 09:46
Szia! Én a rágókát elmosogatom, és nagyon bő forró vízzel (csak amit még bírok) leöblítem. Papírtörlővel megtörlöm. Egyszer beletettem a mikros sterilizálóba egyet, megolvadt!
2011. febr. 2. 09:44

Szia!

Én a plüssöket 30fokon gépben mosom, a műanyag játékokat meleg vízben,kádban.

2011. febr. 2. 09:41

Sziasztok!

Ki szeretném mosni a kislányom plüssállatait, de nem tudom hány fokon, hogyan kellene, hogy ne menjenek tönkre?!

Valamint rágókákat hogyan tisztítsam? Gondoltam, hogy forró vízben kisterilizálom, de van olyan, aminek nem olyan vastag a fala és valami lötty is van benne, félek, hogy megolvad, kilyukad a forró víztől.

Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook