Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játékok szülinapra fórum

Játékok szülinapra (beszélgetős fórum)


2010. okt. 10. 14:07
Más ötlet?
7. kristof2003 (válaszként erre: 5. - Mamcili)
2010. okt. 9. 19:41

A beledobálós tetszik, ezt fel is írom:)

Az akadályos nem annyira, mert már leporelós könyvünk nincs, nem is volt sok, és nagyon picike a helyünk is. Nagyon köszönöm.


Lesz szabadtéri is, hiszen ez egy focicsapat egy kis része lesz a barátságon kívül:) Remélem az idő is engedi majd, a baj az, hogy előttünk csak betonpálya van:( Na dem ajd óvatosan:)

2010. okt. 9. 18:58

na megvan, bár ez szabadtéri, de vannak jó ötletek szerintem

[link]

2010. okt. 9. 18:54

találj a lábosba játék "zajos"

Különböző tárgyak maik nem sértik meg az edényt

babzsák, műanyag nem törő játékok (kockák, labdák...mütyürök)



akadályverseny

feladat helyes elvégzése

leporelló könyvekből épített akadálypálya zsákutcával (nem könnyű főleg, ha több zsákutcát teszel bele)

ha az idő megengedi közeli sportpályára levinni őket egy akadályversenyre vagy csapatversenyre :)

utána tortaevésre felmenni :)

2010. okt. 9. 18:46
2010. okt. 9. 18:46
egyet találtam , de ez nem az amire gondoltam
2. anikko (válaszként erre: 1. - Kristof2003)
2010. okt. 9. 18:44

Pénzes lángos evő verseny

van amúgy egy hasonló fórum a címe nem jut eszembe, de ott tök jó dolgokat szedtünk össze nem is olyan régen. Az biztos sokat segítene!

2010. okt. 9. 18:41

Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni. A kisfiam 7 éves és 5 kis barátját szeretnénk meghívni a zsúrra. Milyen játékötleteitek vannak, hogy a 2-4 órára lekössem őket és a kis lakásunk egyben maradjon?


Ilyenekre gondolok: székfoglaló (párnákkal), evőverseny stb.


Talán, hogy izgalmasabb legyen lufikba lehetne rejteni a játékok megnevezéseit és fogpiszkálóval lehetne sorba kilyukasztani.


Segítségként: 6 fiú lesz (mind 7 évesek), picike lakás 36 nm-es panel. Ide szeretnék ötleteket.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook