Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Játékkonyha házilag fórum

Játékkonyha házilag (beszélgetős fórum)


13. Meesee
2010. aug. 26. 00:21

Itt a mi saját készítésű konyhánk képekkel leírással ötletadónak.


[link]


Jó barkácsolást mindenkinek!

2010. ápr. 10. 14:57
Én gyerekkoromban gyufásdobozokból ragasztottam össze "bútort"
2009. nov. 29. 23:11
Ja, még egyszer köszönöm!!!
2009. nov. 29. 23:10
Megtaláltam! Most hogy mondod, nekem is megvan ez a szám. Most meg már annyi ötletem van, lehet, hogy megkezdem a tömeggyártást:-) Egyelőre úgy néz ki maradok a kiszuperált éjjeliszekrényünknél, a többi ötlettel kombinálva - nagyon jók!!! (A krokodilcsipeszről másképp talán életem végéig se hallottam volna:-)) Alig várom, hogy nekiálljak. Ma már nem...:-)
2009. nov. 29. 19:24
Én kartondobozból csinálnám, bevonnám csomagolópapírral, vagy kartonpapírral, a gombokat vmilyen kupakból(nesteás, cappys) krokodilcsipesszel fogatnám fel, akkor lehetne csavargatni, a gázégők befőttes kupakból, akár lefestve is.Sütőrésznek vagy régi sütőrácsot tennék be, vagy erős kartont fogatnék fel ragasztószalaggal.
8. veroosh81 (válaszként erre: 7. - Jucus99)
2009. nov. 29. 19:17
a naplómban van
2009. nov. 29. 17:44

Köszi mindenkinek!

veroosh81! A képet hirtelen nem találtam, de majd még körülnézek. ha ráérsz, a leírást is szívesen olvasnám


snowman! Az éjjeliszekrény nagyon jó ötlet - úgy is van egy fehér "elfekvőben":-))


bozontka! én elég nehezen tudok ajándékot venni - annyi szörnyűség van... Ami ízléses, az meg tényleg drága, ráadásul ki tudja meddig érdekli. Igen, a saját készítésű akárminek is van személyiségfejlesztő hatása. Csak hát "két jobbkezesek" előnyben:-)

2009. nov. 28. 19:28
Én szívesen leírom neked, hogy lehetne megcsinálni, de most nem érek rá.Holnap?
2009. nov. 28. 19:28
feltettem a naplómba a képeket.
2009. nov. 28. 15:02

nagyon örülök, hogy vannak még ilyen emberek a világon akik nem csak a boltban vásárolt több tízezres ajándékokat tartják játéknak

nagyon jó személyisegfejlesztő hatása van a gyerekekre a játékkonyha

ha esetleg van valami régi szekrény alsó eleme lefesteni fehérre ara fecsavaroz a bátára valami prafát amire akasztókat lehet tenni és ott lehetnek felakaszgatva a konyhai eszközök

3. d6b9aea69c (válaszként erre: 1. - Jucus99)
2009. nov. 28. 09:36

Igaz nem kartonpapírból, de ötletnek nem rossz:


Veszel egy olcsó kis fiókos éjjeliszekrényt, a fiókra ragasztasz (vagy apuka szerel) csavarható gombokat, tetejére rajzolsz/festesz mintát a főzőlapoknak, és egyáltalán úgy dekorálod, ahogy neked/nektek tetszik. Lehet kivágni a szekrényajtó közepét, és valami átlátszót odaragasztani, mint a valódi sütőnél. :-)

Olyat is láttam (pl. teszveszen is árulják), hogy a tetején parafából vannak a főzőlapok kivágva.

2009. nov. 28. 09:08
A kism@ma újságban láttam egyet, majd felteszem neked.
2009. nov. 28. 08:52
Ötleteket szeretnék, hogyan lehet házilag játékkonyhát készíteni. Kartondobozból pl. Fényképes segítség előnyben:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook