Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játék konyhát de milyet? fórum

Játék konyhát de milyet? (tudásbázis kérdés)


10. homern (válaszként erre: 9. - Bun Csilla)
2011. okt. 27. 19:20

Hű,nem rossz..mosógép meg vasalódeszka is van ,ezt tuti tudják ketten is használni!

Hát igen,a miénk egy 2 éves fiúnak lett véve,kicsit mások voltak a követelmények :)

9. Bun Csilla (válaszként erre: 8. - Homern)
2011. okt. 27. 19:13

Őszintén a teszveszes nem tetszik a tiétek nem rossz. Nálam eddig ez a nyerő!

[link]

2011. okt. 27. 15:43

Ikreknek valami ilyesmi lenne jó szerintem,2 főzőlappal az egy helyett,mosogatóból elég rá 1.

Ha ismersz ügyes asztalost pikk-pakk összerakja,de akár még a párod is ,csak az anyag kell hozzá.


[link]


Nekünk ilyen van amit ezalatt a szöveg alatt linkelek,a fiam imádja.Igaz 2 oldalas,de azért szokott tolakodás lenni ha más is van itt,nem mondanám 2 személyesnek.Mondjuk 4 évesen már lehet meg tudnak egyezni,hogy az egyikük főz,addig a másik mosogat stb.A 2 évesem még mindig azt akarja amit a másik csinálna :)


[link]


még főzéshangot is ad,aminek nem sok értelme van :D

2011. okt. 27. 15:22
Ja és mivel ikreim vannak olyan kell hogy ketten is jól elférjenek.
6. Bun Csilla (válaszként erre: 5. - Cukornádkisasszony)
2011. okt. 27. 15:22
Igen néztem ezt is! Kb 10-12 konyha van a listámon ami szóba jöhet , de tapasztalatokat várok.
2011. okt. 27. 15:18

Ami lehetőleg magas,nem túl pici és alacsony, mi Kislányunknak tefal konyhát vettünk van hozzá jó pár dolog,szerti nagyon! Nem túl lányos nem túl fiús pont jó:)


[link]

2011. okt. 27. 15:18
Lehetőleg 15-17 fölé nem mennék.
2011. okt. 27. 15:17

Lányaim januárban 4 évesek. Karácsonyra konyhát szeretnék venni nekik. Most van egy de az kicsi. Milyet ajánlanátok? szétnéztem annyi van a piacon hogy dönteni képtelenség. Néztem teszveszen is, ott is sok van és árak is különböző.

Igazából azt nem tudom vegyek egy drágábbat mint pl. molto játékkonyha vagy elég egy Bon apettit konyha?

Segítsetek!!!!

2011. okt. 27. 15:16
IKEA-st, bár az elég drága.
2011. okt. 27. 15:14
Játék konyhát de milyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook