Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játék: HoxAkasztófa fórum

Játék: HoxAkasztófa (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Játék: HoxAkasztófa

172. Faline
2006. dec. 16. 10:33

Erre céloztam, amikor azt írtam, hogy én leszek az ügyeletes kötözködő:((((((((((

Úgyhogy tényleg ez volt az uccsó "negatív" beírásom!!!!!

Bármi is legyen, tényleg nem zargatlak benneteket, és játszom, ahogy tudok.

MÉGEGYSZER BOCSÁNATOT KÉREK!!!!!:(((

2006. dec. 16. 10:18
Nálam csak néha lassú, soha egyéb problémám nem volt.
170. Faline
2006. dec. 16. 09:53

Sajnos nem az jelenik meg, amit mutatni szerettem volna!:((


Arról lett volna szó, hogy a feladvány "diétázó" volt, de két szónak megfelelő kockák jelentek meg, és az első sóból ennyi.....

diétáz.....és utána kb 9-10 üres kocka!:((


Érzem, hogy én nem is olyan sokára ki leszek innen útálva a sok "reklamációm" miatt, de bocsássatok meg, nem tehetek róla, ha nálam jönnek elő a problémák!:((((((((((((((


Ígérem, többet nem szólok!!!!

Bár hót komolyan mondom, hogy tényleg az oldal jobb működése érdekében teszek szóvá ilyen gondokat!

169. Faline
2006. dec. 16. 09:44

Remélem jól írom be az oldalt, és ti is azt látjátok, amit én!:((

Légyszíves HOXA, vagy Speedz, nézzétek meg, hogy mi lehet a hiba!


Köszönöm szépen!


[link]

168. DODICA
2006. dec. 15. 10:05
A magyarbors és estimese helyesen: magyar bors, esti mese!!! Légyszi javítsátok!
167. DODICA (válaszként erre: 166. - Speedz)
2006. dec. 14. 19:15

Én eddig 100%-ig biztos voltam magamban, de most, amit írsz, azok után....:))) Na jó, ha legközelebb lesz ilyen, ezt a tényt is megfigyelem még jobban! (Bár gyanítom, hogy igenis kevesebb hibával oldottam meg....esküdni már nem merek rá.)


Ami viszont a másik dolgot illeti, az mindig is úgy volt, én nem is akadtam fenn rajta, de nagyon örülök, ha sikerült javítanod!! Köszi! Emiatt már többször lecsúsztam első helyről is. :((

166. Speedz
2006. dec. 14. 15:59

Magadat a listában csak egyetlenegyszer látod, méghozzá a legjobb eredményeddel (legkevesebb hiba azon belül időeredmény). Ha hamarabb kirakod, azaz az időeredményed jobb, viszont több hibát vétesz a kirakás során, akkor nem fogod az új eredményedet látni, mert mindig csak a legjobb eredmény látszik, és a korábbi jobb.

100%-ig biztosak vagytok benne, hogy kevesebb vagy ugyanannyi hibából raktátok ki a feladványt, mint korábban a legjobb alkalommal, amikor nem került fel az eredmény a listára? Sajnos én nem látok ilyen hibára a programban lehetőséget.


Egyébként találtam egy olyan hibát, hogy ha nagyon belassul a szerver, sokáig fut egy-egy művelet, előfordulhat, hogy nem azt az időeredményét írja fel az embernek a listára, amit a kisablakban kiír, hanem esetlegesen többet, de ezt most kijavítottam.

165. Faline (válaszként erre: 162. - Speedz)
2006. dec. 14. 14:11

Speedz, kösz a válaszodat, de mindazzal, amit írtál eddígis tisztában voltam!!!

Tudom, hogy a játék hogyan pontoz, mi alapján kerülök előrébb, vagy az én esetemben többször hátrébb!:)))))))

DE!!!!!

Látod, hogy nemcsak én jártam úgy, hogy nem a kevesebb idővel megszerzett eredményemet rangsorolja a játék, hanem volt olyan is, hogy csak egy kirívó példát említsek, amikor 46(?) azt hiszem, helyett 127 ponttal sorolt be a megfejtett szó alatti listába??!!!!!!:(((((

Amit írsz, hogy minél több a hibásan bejelölt betű....ezt is TUDTAM!!!!! Sőt tisztában vagyok vele, hogy egy-egy szónál mennyi a hibám, ugyanis oda szoktam figyelni rá!!

Tehát ez is kilőve!

Akkor meg már csak az maradhat, hogy per-pill. annál a szónál, amikor éppen játékban vagyok, besokal a rendszer...ezt el tudom képzelni!

De hogy nem a figyelmetlenségem, vagy elnézés az elírt pontszám oka, az biztos, mert akkor nem zavarnálak titeket vele, hanem tudnám, hogy az én saram, és hallgatnék!!

Kérlek, hogy ne vegyétek rosszindulatnak, vagy sértettségnek!!!!!!!

NEM EZÉRT ÍRTAM!!!

Azért szóltam, hogy ha valami rendszerbeli probléma lenne, akkor tudjatok róla, és nem azért, mintha vérre menne a játék!!:))))


Jaaa, még annyit, hogy amikor ide, vagy esetleg más fórumba írok, előtte mindíg kilépek a játékokból!!!

Soha nem megfejtés közben kapok máshová, hanem lezárom amivel addíg foglalkoztam!:)))))


De nagyon köszi, hogy reagáltál!

Üdv

Faline

164. DODICA (válaszként erre: 162. - Speedz)
2006. dec. 14. 14:02

Kedves Speedz!


Tuti nem néztem el, mert végigpörgettem a listát, kerestem az új eredményem. Még arra is számítottam, hogy kétszer is benne leszek, ha már kétszer is megfejtettem ugyanazt a szót. De nem. :(( Csak a sokkal rosszabb eredményt láttam, az újabb, lényegesen jobbat nem. :((

Szerintem inkább olyan hiba lehet akkor, amit még te se láttál. :)))

163. anita72 (válaszként erre: 161. - Anita72)
2006. dec. 14. 13:52
Párszor élve maradtam, ez is eredmény.
162. Speedz (válaszként erre: 155. - Faline)
2006. dec. 14. 13:36

Faline:

Minél kevesebb hibád van, annál előrébb kerülsz a listában. Ha kevesebb idő alatt, de több hibával fejtesz meg egy megfejtést, akkor az rosszabb eredmény.

Megnéztem a kódot, eszerint rangsorol, nem fordulhat elő, amit ti mondtok, szerintem elnéztétek, vagy olyan hiba van, amit ennyiből nem látok.


Másrészt lehet 12 perces időeredményed, ha a játékot nem fejezted be, mielőtt megírtad a hozzászólásod, ha később visszalépsz, az otthagyottat kell folytatnod.

161. anita72
2006. dec. 14. 13:25
A tundrabugyi óta nem akasztottam fel magam, megyek és próbálkozom nem felakasztani magam.
160. DODICA (válaszként erre: 155. - Faline)
2006. dec. 14. 13:15

Kedves Speedz!


Ez engem is érdekelne, velem is előfordult. Ugyanazt a szót megfejtem kétszer, de csak az első megfejtés eredménye látható, holott pl. másodjára jobb idővel-kevesebb hibával sikerül kitalálni. Miért van ez így?

159. Faline
2006. dec. 13. 02:45
Bocs, akkor én vagyok a béna...sorry!!!:(((((((((((
2006. dec. 13. 02:16

Most jövök az akasztófázásból.

Nekem működik.

Ha végigolvasod a topikot,biztos találsz választ a kérdéseidre.

157. Faline
2006. dec. 13. 02:09

Tessék!!!

Itt a másik!!

Ellenőrizzétek, mikor írtam be az előző bejegyzést, és mennyi idő telt el azóta!!

Rögtön ebben a pillanatban játszottam és ilyen időt ír ki!:((((((


Megfejtetted. Oké vagy! (időeredményed: 736 másodperc)


ELEVE LEHETETLEN!!!!!:((((

156. Bettibaba (válaszként erre: 154. - Zsuzsa68)
2006. dec. 13. 02:08
A terhességi gyermekágyi segély rövidítése.
155. Faline
2006. dec. 13. 02:01

Bocs, de mivel már sokadszor fordul elő mióta játszom, és ennél sokkal nagyobb pontkülönbségekkel, ezért hadd kérdezzem meg, hogyan fordúlhat elő az alábbi eset????:((((((((((

Lehet hogy idétlen a kérdésem, de nézzétek el nekem, mivel még nemrég vagyok csak itt, hogy ha ugyanazt a szót fejtem meg többször is, hiába érek el jobb eredményt, akkor sem változik a legelső megoldáskor kapott helyezésem????:(((

Ugyanis erről a szabályban nem esik szó!


Elnézést, hogy ilyen formában küldöm a levelet, de senkit nem szeretnék belekeverni, ezért töröltem a forduló játékosait!



Megfejtetted. Oké vagy! (időeredményed: 36 másodperc)

Ennek a szónak a kirakásában eddig a legjobbak

# Név Hiba Másodperc A játék vége

1. ........................................

2. ........................................

3. ........................................

4. ........................................

5. ........................................

6. ........................................

7. ........................................

8. ........................................

9. ........................................

10. ........................................

11. ........................................

12. Faline 1 76 2006-12-07 20:45

2006. dec. 12. 22:50
Hoxa: a "tgyás" az mit jelent ?
153. Zsu32
2006. dec. 12. 21:19

Szia Hoxa!Nem lehetne úgy a reklámot játék közben ne jöjjön le,mert nagyon zavar,sok időt veszítek vele.Köszi

Amúgy jó játék.

152. Speedz (válaszként erre: 150. - Zsuzsa68)
2006. dec. 12. 13:22
Lehet, hogy az utolsó kattintásod elveszett az éterben, mert bontott az internet kapcsolatod, vagy bármi ilyesmi. Ilyenkor célszerű megnyomni a Frissítés gombot, és onnan játszani tovább, ahol valóban áll a játék.
151. tinendo (válaszként erre: 150. - Zsuzsa68)
2006. dec. 12. 09:03
Erre én is kiváncsi lenék, már én is jártam így sokszor.
2006. dec. 11. 21:25

A "hennafestés" után nem értékelt a HoxAkasztófa játék, így fel kellett adnom a játékot.

Mi történhetett ?

149. anita72
2006. dec. 11. 09:45
gyors volt, csak én voltam béna, a tundrabugyinál kidőltem
148. anita72
2006. dec. 11. 09:36
hú,de régen akasztófáztam, na megyek is, remélem gyors lesz és megdöntöm a rekordomat
147. 4b6a2525df (válaszként erre: 146. - Speedz)
2006. dec. 11. 07:08
a múl hét kivételével naponta többször akasztottam játékot, meg ki magam a reklám miatt. Ezért is hagytam abba. Ma sem jött a reklám. Remélem sikerült és játszhatom tovább.
146. Speedz (válaszként erre: 144. - 4b6a2525df)
2006. dec. 10. 22:26
Ha jól emlékszem, kétnaponta egyszer jön, tehát nem bizonyíték, ha épp most nem jött.
145. dee (válaszként erre: 143. - Speedz)
2006. dec. 10. 16:51
Köszönöm szépen!
144. 4b6a2525df (válaszként erre: 143. - Speedz)
2006. dec. 10. 15:45
Már nem jön a reklám :))
143. Speedz (válaszként erre: 142. - Dee)
2006. dec. 10. 15:37
Elvileg orvosoltam, de kipróbálni nem tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook