Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Járt valaki mostanában Egyiptomban Hurghadán Palm Beach**** hotelban? fórum

Járt valaki mostanában Egyiptomban Hurghadán Palm Beach**** hotelban? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 20. 22:26
Melyik volt?Én 3 hét múlva készülök Tunéziába a Ruspinába-bevagyok rezelve-eddig jót még nem olvastam róla.De a Palm Beach az tényleg király!:-)
2010. jún. 20. 19:52
Csak ajánlani tudom...tavaly 2x voltunk. Idén is már csak kízárólag oda megyünk, mert sikerűlt májusban egy botrányos szállodát kiválasztani :(
2009. nov. 29. 22:40
Már haza is jöttem!Szuper volt.
2009. nov. 17. 17:57
Hű, pont ezt a hotelt célozzuk meg 2010-ben! Ide megyünk nyaralni:) Aki már járt itt: Milyen??
8. 1e8f358d6a (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2009. nov. 17. 17:56
El Gouna mellett Makadi Bay is nagyon szép, direkt jó, hogy nem Hurghada központjában van. :)
2009. nov. 17. 17:56
ohh és elfelejtettem mondani h még masszás is jár a hotel mellett lévő szépségszalonban. :) nekem csak jó tapasztalataim vannak.
2009. nov. 17. 17:53
Én minden évben megyek ki egyiptomba többször is. Voltam szinte mindenhol. Sharm €l Sheik, stb.. de nekem még is a legjobban Hurghada tetszett és azok a hotelek közül is a Sinbad Club Aquapark Resorts**** amikor most nyáron voltam Fenyő Ivánék is ott szálltak meg. hatalmas szálloda és csodaszép. nekem a rengeteg hotel közül ez jön be. én ezt tudom ajánlani. ;)
2009. szept. 23. 21:38
de ha nem ragaszkodtok valamiért hurghadához, akkor én azt javasolnám inkább sharm el sheikbe vagy el gouna-ra menjetek, ott sokkal szebb az élővilág, nincsenek úgy letaposva a korallok a szállodáknál mint hurghadán.
4. emagdi (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2009. szept. 23. 21:36

hurghadán a melia pharaoh hotelt tudom ajánlani, ott voltam korábban, és minden nagyon rendben volt.

(az all inclusive ellátás azért hagy némi kívánnivalót maga után, de ezzel szinte az összes többi egyiptomi hotel így van, ahogy tapasztaltam és hallottam)

2009. szept. 23. 21:34

Igen, nagyon jó hely. Két éve augusztusban voltam éppen abban a szállodában, all inclusivban, és nagyon jól éreztem magam. Két étterme is van, bármelyikben ehetsz, nincs tumultus, kedvesek a felszolgálók, és a személyzet.

Csak az nem tetszett, hogy nagyon gyerekcentrikus volt a szálloda. Ne érts félre, nem vagyok gyerekellenes, de én a barátnőimmel mentem, és többet buliztam volna, de itt főleg a gyerekeknek voltak este müsorok, 10-kor pedig már elcsendesett a hotel. Ha családdal, gyerekekkel mész, akkor szerintem a legideálisabb hely!

2009. szept. 23. 21:34
nem szoktunk utazgatni csak szülőkhöz
2009. szept. 23. 21:29
Sziasztok!Szeretnék Egyiptomba utazni kb 1 hónap múlva.Tudtok jó szállást ajánlani?A fent emlitett hotelt ismeri valaki?Ezt nézegettem most.Segítsetek!Köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook