Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Járt valaki közületek a DE-HPFK csecsemő és kisgermekgondozó lvelező szakára fórum

Járt valaki közületek a DE-HPFK csecsemő és kisgermekgondozó lvelező szakára (tudásbázis kérdés)


8. toncsimimi (válaszként erre: 7. - Kebili)
2009. ápr. 6. 17:52
Nyugodtan kérdezz! :)
2009. ápr. 6. 14:28

Szia toncsimimi!


Köszi a válaszodat!

Nem tartanád tolakodónak, ha privátban lenne néhány kérdésem?

6. toncsimimi (válaszként erre: 5. - Kebili)
2009. ápr. 5. 19:10

Szia!

Igen van esély gyerek mellett elvégezni az iskolát. Én is két gyerkőc mellett tanulok.:) Nem egyszerű... Sokat számít, ha van segítséged vizsga időszakban!

A korod miatt ne aggódj, az évfolyamtársaim zöme 30 felett van, sőt vannak néhányan az idősebb korosztályból is!

Hidd el csak elkezdeni nehéz!!! Bátran vágj bele!

2009. ápr. 5. 12:41

Szia toncsimimi!


Én most fontolgatom az óvodapedagógus szakra jelentkezést. Levelezőn persze, mert van egy pár hónapos kisfiam. Én már elmúltam 30 éves és nincs

semmilyen diplomám. Kérdésem az lenne, hogy mennyire emészthető a tananyag? Látsz esélyt kisgyerek mellett az elvégzésére?

2008. jún. 12. 12:15
Erre én is kiváncsi vagyok! Sok sikert!
2008. jún. 12. 12:02
Köszi, én most jelentkeztem. Jó lenne ha felvennének! Azért kérdeztem, mert kiváncsi lettem volna, hogy milyen időközönként kell bejárni, meg milyen a gyakorlati része?
2008. jún. 12. 11:30

Szia!

Ez a képzés még csak most februárban indult a főiskolán. Én jövőre tervezem, hogy elkezdem, csak jókat hallok róla. Most az óvodapedagógus szakot csinálom levelezőn.

2008. jún. 12. 11:26
Járt valaki közületek a DE-HPFK csecsemő és kisgermekgondozó lvelező szakára

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook