Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt valaki gyógyúszásra a gyermekével Vas megyében? fórum

Járt valaki gyógyúszásra a gyermekével Vas megyében? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 9. 20:59
Most nem vagyok megelégedve a foglalkozás tartalmát illetően!
2011. aug. 3. 21:33
És minden gyereknek külön feladatot is ad az oktató, attól függően, kinek mi a panasza.
2011. aug. 3. 21:31

Nekünk 52 alkalmat írt fel a reumatológus a Vulkán Fürdőben, a kisebbik lányom JIA-s beteg. A nagyobbik lányomra csak ránézett a doki és neki is felírta, mert rosszul tartja a vállát.

Cellbe járunk, a lányok imádják. Hetente 2-szer vannak a foglalkozások. Az úszótudásuk sokat fejlődött, de itt nem az a cél, hogy szabályosan ússzon, hanem, hogy mozogjon a vízben.


Szeptember végén megyünk Budapestre az Orfiba kontrolra, kíváncsi vagyok lát-e változást az orvos...Ott csak javaslatot kaptunk úszásra, illetve gyógyúszásra.


Én minden gyereknek ajánlom, ártani nem árt, csak használ!

3. 92422a8764 (válaszként erre: 1. - Morka)
2011. aug. 3. 17:03
Mi történt? Én most szeretném kezdeni szeptemberben szintén gerincferdülés miatt:(
2011. jún. 25. 11:07

Ha hely miatt kérdezed akkor lehet feleslegesen írok.

Mi Gy-M-S megyében járunk gyógyuszira. És nagyon jó. Szereti a gyerek is és mintha már javulást is látnék a babámon. Mi rossz tartás miatt járunk, hogy elfelejtse.

2011. jún. 25. 10:54
Járt valaki gyógyúszásra a gyermekével Vas megyében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook