Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt valaki gazdálkodási és menedzsment szakra? Érdekelne mik a tapasztalatok, mennyire nehéz szak, milyenek a tantárgyak? fórum

Járt valaki gazdálkodási és menedzsment szakra? Érdekelne mik a tapasztalatok, mennyire nehéz szak, milyenek a tantárgyak? (tudásbázis kérdés)

15. Mya01 (válaszként erre: 14. - Póniló)
2011. febr. 2. 14:15
Hát remélem is,hogy menni fog, mennie kell, nincs mese! Köszi! :)
2011. febr. 2. 11:49

Szerintem annyira nincs jelentősége, hogy levelező, vagy távoktatás! Két hetente volt 2 (vagy 3 ?) matek

óránk egyhuzamban megtartva, ami arról szólt, hogy másoltuk a tábláról a mintafeladatot. De hogy azt hogyan kell megcsinálni, hát erre maguktól kevesen jöttek rá! Még sem nappali!

Összefogva elmentünk egy egyetemista csajszihoz, aki elmagyarázta nekünk, mi meg begyakoroltuk a feladatokat.

Menni fog, de úgysem órán fogod megtanulni a matekot!!! Meg lehet csinálni.

13. Mya01 (válaszként erre: 12. - Belial)
2011. febr. 2. 10:32
Még vacillálok,több minden érdekel,de mindenképp távos lesz a választásom,a munka miatt egyszerűbb,ha otthonról is részt lehet venni az órákon,vizsgákon.
12. Belial (válaszként erre: 11. - Mya01)
2011. febr. 2. 10:14
Én is oda jártam, 1 évig. A szakirányos tárgyakat távoktatásban vettem fel, és így csak otthonról kellett az órán részt venni és vizsgázni is.
11. Mya01 (válaszként erre: 6. - Belial)
2011. febr. 2. 10:12
Melyik városban jártál a Kodora?Én Fehérvárt néztem ki.
10. Mya01
2011. febr. 2. 10:10

Köszi az infokat! :)

Távoktatásra gondoltam,de bevallom a gazdasági matematikától kicsit megijedtem, hogy távon mennyire lehet felkészülni a vizsgákra.Ahogy néztem az 3 féléves tárgy...

2011. febr. 2. 10:02

Sziasztok!

Én arra járok Nyíregyre. Az első féléven vagyok túl. Vannak tárgyak, amelyek valóban nem vészesek, de a közgáz itt elég szórós.

Nekem tetszik. Túl sok tapasztalatot nem tudok mondani, de ha valami konkrétan érdekel, kérdezz nyugodtan!

8. Belial (válaszként erre: 7. - Angel eyes)
2011. febr. 2. 09:59
OK, de a kérdés az volt hogy a KJF milyen...
2011. febr. 2. 09:58
De én nem a KJF-re járok :D
2011. febr. 2. 09:52

Én jártam erre a szakra és a Kodolányiba, de nagyon gyenge suli.

Előtte a Miskolci Egyetemre jártam, de egy év után vissza is mentem oda, mert a KJF egy vicc volt. Semmit nem tanítottak, a vizsgákon mindenki puskázott, és nagyon sok volt az online vizsga, ami azt jelentette hogy otthon a gép előtt megcsináltál egy tesztet és megkaptad az ötöst.

Szóval szerintem nagyon is könnyű...csak tudást nem ad.

2011. febr. 2. 09:49
Attól függ milyen beállítottságú vagy, és hogy mennyire bírod magad rávenni :))
2011. febr. 2. 09:48
Én jártam de nem oda...
2011. febr. 2. 09:48
Szerintem nehéz. Bár én csak gazdálkodásra járok, de ez sem könnyű, főleg a szakosodás után.
2011. febr. 2. 09:46
...esetleg a KJF-en? Érdekelne mik a tapasztalatok, mennyire nehéz szak, milyenek a tantárgyak...?
2011. febr. 2. 09:45
Járt valaki gazdálkodási és menedzsment szakra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook