Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már vki a Kelen kórházban? Kedden műtenek a térdemmel.. fórum

Járt már vki a Kelen kórházban? Kedden műtenek a térdemmel.. (tudásbázis kérdés)


1 2
32. youlcsi (válaszként erre: 31. - Bretagne)
2009. júl. 11. 16:24

nekem igazában abban segített (bár vsz ő ezt nem is sejti :)) Richard, hogy el tudjam fogadni, hogy jó kezekben vagyok, szuper orvosom van :)

és amióta ezt elhiszem, azóta valóban teljesen nyugodt vagyok :)

ennyi. apró dolog, de mivel hosszútávra "választ" az ember, talán a legfontosabb.

31. Bretagne (válaszként erre: 30. - Youlcsi)
2009. júl. 11. 12:53
Húha, egyik betegség se jó: se az UC, se a CD. Egyébként nagyon elgondolkodtatott az, amikor azt írtad, h a dokim által sikerült rendbe rakni a dolgokat. Gondolom ez azt jelenti, h Te se nagyon tudtad lelkileg elfogadni, h ilyen beteg vagy. Én igazából a mai napig nem tudom. Együtt élek ezzel a nyavalyával jó pár éve, de elképesztően reménykedő vagyok (és persze próbálok tenni is érte), h egyszer majd meggyógyulok. Ebben a hitem is nagyon sokat segít (református vagyok). Én mindig akkor vagyok egy kicsit rosszabbul, amikor valamit érzelmileg, lelkileg nem tudok elfogadni, ha nagyon ragaszkodom egy helyzethez vagy személyhez amihez/akihez nem kellene, és nem tudom elengedni... (egyébként hosszú idő óta elég jól vagyok a gyógyszerem mellett). Hiszem azonban, h a mi betegségeink is nemcsak gyógyszerekkel, de a lelki, érzelmi hozzáállásunkkal is befolyásolhatóak (pozitív hozzáállás, harmóniára, boldogságra való törekvés, stb., nálam az Istenbe vetett hit is). Oké, h a betegséget anno egy baktérium okozta, de az, h utána milyen lesz a betegség lefolyása, szerintem leginkább csak rajtunk múlik. Mit gondolsz?
30. youlcsi (válaszként erre: 29. - Bretagne)
2009. júl. 11. 09:11

nem vagy indiszkrét :) crohn.

volt egy időszak, amikor egy istennek sem tudták megmondani, mi bajom van, akkor kerestem meg "csak így" a neten keresztül. de mire eljutottam volna odáig, hogy pestre menjek, sikerült bejutnom szegedre...

29. Bretagne (válaszként erre: 28. - Youlcsi)
2009. júl. 10. 17:45

Szia Youlcsi,


Igen, nekem Ő a kezelőorvosom is. Szerintem érdemes hozzájárni. Tényleg ajánlom! Ha nem vagyok indiszkrét, Neked milyen problémád van? :))

28. youlcsi (válaszként erre: 27. - Bretagne)
2009. júl. 10. 16:06

szia!

Neked Richard a kezelőorvosod, vagy csak a tükrözésen voltál a kelenben?

csak azért érdeklődöm, mert volt időszak, amikor megfordult a fejemben, hogy oda megyek (bár személyesen nem ismerem, néhány mail-váltással nagyon sokat segített, hogy rendberakjam magamban a dolgokat :))

27. Bretagne (válaszként erre: 18. - 7e34ca45dc)
2009. júl. 10. 14:52

Nekem tavaly ősszel volt vastagbél tükrözésem a Kelen Kórházban. Csakis altatásban végzik, ami nagyon jó mind a páciensnek, mind pedig az orvosnak: a beteg nem érez semmit a kb. 30 perces vizsgálat alatt, az orvos és csapata pedig nyugodtan tud dolgozni. Kb. öten-hatan vannak körülötted, amikor vizsgálnak (gasztroenterológus, aneszteziológus, endoszkópos nővérek, stb). Altatás után egy nagyon kellemes szobában lehet felébredni. Ha eleve nem vagy beteg (UC-s vagy CD-s), és nem is találnak semmi kórosat a vastagbeledben (pl. polip), akkor elég tízévenként járni szűrésre. Aki viszont olyan beteg mint én (UC-s), annak sokkal sűrűbben kell (1-2 évente). Engem régen más kórházban csak enyhe fájdalomcsillapító mellett vizsgáltak, de akkor mindent éreztem, és nekem az sajnos nagyon fájt (persze én elég érzékeny vagyok...). Szóval az altatásban végzett vastagbél tükrözéstől tényleg nem kell félni! Valós tapasztalat! :)

Schwab Richárd doktor urat ajánlom. Ő egy nagyon nagy tudású, fiatal orvos (egyébként Prof. Pap Ákos tanítványa és nem mellesleg kutatóorvos is).

Aki még nem beteg (és nem is akar az lenni), annak az a jó tanácsom, h egyen sok-sok almát és mozogjon rendszeresen!

26. 4c35511f0b (válaszként erre: 25. - Maszatt)
2009. jún. 4. 23:05
Ennek örülök:)
2009. jún. 4. 21:33
Csak ajánlani tudom a Kelen kórházat.Lehet,hogy a másik térdemet is meg kell műteni....nem is kérdés,hogy hol fogom :))))
24. maszatt (válaszként erre: 17. - Katácskák)
2009. jún. 4. 21:30
Kicsit késve írok:Nagyon jól vagyok!!!!Sokat táncolok és kb 2 hónapja tornázok is itthon.
23. youlcsi (válaszként erre: 22. - 4c35511f0b)
2009. jún. 4. 21:07

igen, ez érdekes... :)


én ugyan még nem jártam ott (és remélem, szükség sem lesz rá), de ismeretlenül is tudom, hogy jó kezekben lennék :)

22. 4c35511f0b (válaszként erre: 16. - Pupesz)
2009. jún. 4. 15:45
Te vagy az első, akitől rosszat hallok...de az furcsa, hogy valaki csak azért, hogy ezt leírhassa regisztrál aztán soha többet nem lép be:))))))
21. youlcsi (válaszként erre: 20. - 3532273647)
2009. jún. 4. 14:56
konkrétan a gasztrójuk érdekelt volna. de az már jó pont, hogy a környezet szuper (bár ezt már a honlapjukon is megcsodáltam :))
20. 3532273647 (válaszként erre: 19. - Youlcsi)
2009. jún. 1. 21:45

Szia!

Én csak a gyerekortopédiával foglalkozó doktornőt,ill. környezetet ismerem...az szuper!

Ildi

19. youlcsi (válaszként erre: 18. - 7e34ca45dc)
2009. máj. 3. 21:33

ez engem is érdekelne... mármint az ottani tapasztalatok.


és legalább a topicot is felhozom egy kicsit :)

2008. dec. 14. 19:54

Volt már esetleg valaki a Kelen Kórházban vastagbél tükrözésen? Azt hírdetik, hogy altatásban végzik. Mi a tapasztalat? Orvos ajánlást is kérnék, ha van valakinek.


Köszi!!

17. katácskák (válaszként erre: 13. - Maszatt)
2008. nov. 29. 06:44
Azóta már táncolni is tudsz ugye? :)
16. pupesz
2008. nov. 28. 20:52
Mi nagyon elégedetlenek vagyunk. Senkinek nem ajánljuk, hogy ott Babay doktort felkeresse. Megbízhatatlan, nem állja a szavát, több 10 ezer forintot hagytunk ott teljesen feleslegesen.
2008. aug. 2. 13:59
Reméljük azóta már túl vagy a nehéz napokon. Vigyázz NE ERÖLTESD. A lányomat is ottani orvos mütötte. DE a SPORT KÓRHÁZBA LETT VÉGÜL ELLÁTVA
14. 4c35511f0b (válaszként erre: 13. - Maszatt)
2008. márc. 20. 13:37
Gratu, ügyi vagy:)
2008. márc. 19. 20:46

Sziasztok!

Dícséret a kórháznak,az ott dolgozó teljes személyzetnek és természetesen az orvosomnak:DR.PAVLIK ATTILÁNAK!!!!!!

4 orvosnál voltam,de egyiküknek sem jutott eszébe, hogy az egyik leggyakoribb problémam van:egy 4X0.5cm-es porcdarabot szedtek ki +részleges kereszttérdszalagszakadásom van.Képzeljétek 2 ambulánslapomon külön fel van tüntetve,hogy a meniscusom nem sérűlt!!!

Ha bárkinek tudok segíteni,kérdezzetek nyugodtan,tapasztalatom van bőven(ilyen is olyan is)!!!!

12. 4c35511f0b (válaszként erre: 11. - Maszatt)
2008. márc. 17. 17:09

ok:)

ne izgulj minden okés lesz:)

2008. márc. 16. 22:33

Szerdán reggel jöhetek haza,utána megírom a tapasztalataimat.

Legyetek jók!

üdv.

maszatt

10. 1366d1807f (válaszként erre: 8. - Maszatt)
2008. márc. 16. 19:51
Lécci írd meg, érdekel.
9. 4c35511f0b (válaszként erre: 8. - Maszatt)
2008. márc. 15. 10:58

Persze várjuk:)

Sportkórház a legjobb(tapasztalat)ha onnan küldtek, akkor jó doki (bár nem ismerem).

2008. márc. 14. 20:00

folyt.

4 orvos 4 féle diagnózist mondott, végűl a sportkórházba jelentkeztem be és őt ajánlották.

Esetleg,ha vkit érdekel szerdán megírom,hogy mi volt...

üdv.

maszatt

2008. márc. 14. 19:58

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat :))))

Kedden műtenek:szép kis summa az egy éjszakás ottlétért,de remélem megéri!!!Dr.Pavlik Attila lesz az elkövető...ismeri vki?

2008. márc. 13. 12:39
NE FÉLJ, SIKERÜLNI FOG A MŰTÉT!
2008. márc. 13. 11:34

Sziasztok!

Engem ott operáltak a visszeremmel, dr. Baricza Sarolta, nagyon jó kis kórház! :)

2008. márc. 13. 10:59

Sziasztok! A Kelen Kórház egy nagyon színvonalas, jó kórház, szaképzett orvosokkal!

Én már 4 éve oda járok lézeres kezelésre, az arcomat lézerezik!

És nagyon meg vagyok elégedve!


Szóval ne félj, jobb, mint az állami kórházak!


Sok sikert!:)

2008. márc. 13. 07:01

Térdműtét engem is érdekelne. kb. 10 évvel ezelőtt voltam az Ortopéd Klinikán, és a doki rögtön a műtét dűátumát mondta nekem, anélkül, hogy csak ránézett volna a térdeimre.

De ha ránézett volna sem látott volna semmit sem, mert nadrágban voltam.


Szóval se röntgen, se vizsgálat, így akart megműteni.


Sejhetitek, hogy nem mentem el.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook