Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járt már valaki zöldségtermesztő tanfolyamra? fórum

Járt már valaki zöldségtermesztő tanfolyamra? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 11. 18:33

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Azt hiszem, a Tb ügyintézőt választom, bár koránt sem biztos, hogy bekerülök.

2011. szept. 10. 14:15

TB ügyintézőt jelenleg sokszor keresnek, zöldségtermesztőt nem igazán, viszont hiányszakma lesz az is, mivel a fél ország túlképzett, és a lenézett szakmákat nem tanulja ki senki, ezáltal 5-10 éven belül csak a hiányszakmához értők fognak kelleni a piacon.

Saját vélemény, viszont statisztikailag sajnos alá van támasztva.

2011. szept. 10. 11:16

Zöldségtermesztő?

Szerintem ehhez nem kell iskola,hogy barázdát húzz,magot elvesd,gondozd és learasd.ja,némelyiket egyelni is kell:D


Szerintem inkább Tb ügyintézőnek menj:)

2011. szept. 10. 09:13

Mivel ez egy új tanfolyam (állítólag még sosem volt itt Kaposváron), a Munkaügyi Kp.-ban sem tudtak ezzel kapcsolatban semmi konkrétumot mondani.

Viszont most indul TB ügyintéző tanfolyam és mindenki szerint jobban járnék azzal. Szerintetek melyiknek venném nagyobb hasznát?

2011. szept. 10. 09:10

Sziasztok!


A Munkaügyi Kp. indít ilyen tanfolyamot. Igazából nem nagyon tudom, hogy ez a szakma mit takar, csak sejtéseim vannak róla. A szüleim szerint nem mennék sokra azzal, ha ezt a szakmát sajátítanám el.

2011. szept. 9. 13:05
Kérdés esetén megpróbálok válaszolni, ha ismerem a választ.
2011. szept. 9. 13:04

Szia.


Én nem jártam, de egy-két dolgot lehet, hogy tudok.

Szerintem a kertészeti egyetemen van hasonló mezőgazdasági képzés.

2011. szept. 8. 16:23

Sziasztok!


Azután érdeklődnék, hogy járt-e már valaki ilyen tanfolyamra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook